با این توصیه‌ها راحت‌ترین و آرام‌ترین خواب را تجربه کنید- هایپرکلابز

داود خوش هیکل 9 سال پیش
با این توصیه‌ها راحت‌ترین و آرام‌ترین خواب را تجربه کنید- هایپرکلابز هایپرکلابز :

پيشنهادهای فنـگ‌شويى- باید و نباید‌های اتاق خواب- در فنگ‌شويي به ورودي خانه مي‌گويند دهان «چی». شي يا چي در فنگ‌شويي نوعي انرژي است كه بايد جريان پيدا كند تا زندگي شما خوب و درست پيش برود و روابط عاطفي خوب و رفاه مادي داشته باشيد. ورودي خانه بايد طوري باشد كه بتواند «چی» (انرژی) لازم را جذب كند. وقتي «چی» كافي و هماهنگ در خانه جريان پيدا كند، اعضاي خانواده در سطح بهتري از رفاه زندگي خواهند كرد؛ پس معلوم است كه اهميت فنگ‌شويي در بخش ورودي خانه چقدر زياد است. اين توصيه‌ها به شما كمك مي‌كند ورودي خانه را طوري بچينيد كه بهترين انرژي را به مقدار كافي جذب كند و به خانه شما بياورد.

خواب راحت با قوانین فنگ‌شویی

شما بیشتر از یک‌سوم عمر خود را در اتاق خوابتان می‌گذرانید. یکی از راه‌ها برای داشتن یک خواب راحت، بودن محل مناسبی برای خوابیدن است. اگر اتاق خواب شما راحت باشد می‌توانید بهتر بخوابید و اگر بتوانید راحت بخوابید، بیداری بهتری خواهید داشت و می‌توانید کارهایتان را با تمرکز بیشتری انجام دهید. قوانین فنگ‌شویی توصیه‌هایی درباره چیدمان اتاق خواب دارد که می‌توانید به کمک آنها در طول خواب، انرژی‌های بدنتان را متعادل کنید.

تشک خوبی انتخاب کنید

در انتخــاب تشـک بدون‌نگرانی هزینه کنید و بهترین چیزی که در بازار وجود دارد را بخرید. تشک خوب می‌تواند باعث شود شب راحت بخوابید و در طول روز از کمردرد در امان بمانید. به علاوه هیچگاه برای خرید، سراغ تشک دست دوم نروید. شما نمی‌دانید صاحبان قبلی چه انرژی‌هایی در تشک ذخیره کرده‌اند.

ارتفاع مناسب تخت

برای‌اینکه اجـــــازه دهید جریان انرژی‌های فنگ‌شویی به طور متوازن از جایی که خوابیده‌اید جریان پیدا کند، باید تخت شما ارتفاع مناسبی از زمین داشته باشد. تخت‌هایی که به زمین چسبیده یا زیر آنها را بیش از حد پر از وسیله کرده‌اید اجازه این جریان انرژی را به شما نمی‌دهد.

از خود محافظت کنید

موقع خواب بدن شما از حالت پر از انرژی و خسته به حالت آرامش درمی‌آید و خودش را بازسازی می‌کند. در این حالت سر شما نیاز به حمایت و پشتیبانی دارد.
درست مثل وقتی که برای مدتی طولانی روی صندلی می‌نشینید و نیاز دارید پشتتان به جایی تکیه داشته باشد.
بهترین جنس برای این تخت‌ها چوب است. چوب می‌تواند حامی و انتقال‌دهنده خوبی برای تخت شما باشد.

جهت درست را برای تختتان انتخاب کنید

طبق قوانین فنگ‌شویی انتخاب جهت درست تخت از انرژی‌های شخصی شما حمایت می‌کند. اصل اول این قوانین می‌گوید نسبت محل در اتاق به محل تخت باید طوری باشد که شما بتوانید وقتی روی تخت خوابیده‌اید در را ببینید اما این دو نباید در یک خط قرار داشته باشند. در واقع تخت نباید با هیچ در دیگری از جمله در حمام در يك خط باشد. دومین اصل این است که پشت تخت شما باید دیوار باشد. یعنی بهتر است بالای تخت را به دیوار بچسبانید. تخت نباید زیر پنجره قرار بگیرد. سومین اصل این است که از گوشه‌های تیز پرهیز کنید. یعنی سعی کنید نه تختتان زوایای تیز داشته باشد و نه دراور و پاتختی‌. اصل چهارم می‌گوید تا جايی که ممکن است تختتان را از وسایل الکترونیکی دور کنید. مثلا اگر کامپیوتر در اتاق هست تخت را دور از آن قرار دهید و اگر می‌توانید این وسایل را از اتاق خواب بیرون ببرید. اگر این کار برایتان مقدور نیست حتما آنها را موقع خواب خاموش نگه دارید. اصل پنجم می‌گوید بهتر است تخت را در گوشه یا زاویه‌دار نسبت به دیوارها قرار ندهید. انرژی باید از دو طرف تخت شما عبور کند.

تخت را زیر سراشیبی قرار ندهید

وقتی تخت شما زیر سراشیبی قرار می‌گیرد انرژی‌تان به شدت منقبض شده و تحت فشار قرار می‌گیرد.
بدن شما در این حالت نمی‌تواند بازسازی خود را درست انجام دهد. خواب زیر یک سقف سراشیب، به بی‌ثباتی عاطفی و سطح انرژی پایین کمک می‌کند.
توجه کنید تا جایی که می‌توانید تخت را کنار در قرار ندهید.
از در انرژی بسیار قدرتمندی وارد می‌شود و این انرژی فعال برای وقتی که شما می‌خواهید بخوابید یا استراحت کنید مناسب نیست.

منبع :http://tiplife.ir/index.php/life-style-2/66-with-t...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب