آقایان خوش تیپ در پاييز - هایپرکلابز

 آقایان خوش تیپ در پاييز - هایپرکلابز هایپرکلابز :

خوش‌تيپ‌ اسپرت
1- يک پليور پاييزي بهترين انتخاب براي آقاياني است که ترجيح مي‌دهند لباس سبک بپوشند. همراه داشتن ژاکت، کت و ساير تن‌پوش‌هاي پاييزي براي اين افراد سخت و آزاردهنده است. اين گروه همان‌هايي هستند که ترجيح مي‌دهند به جاي پالتو ضخيم و سنگين در روزهاي برفي، يک پالتوي پشمي نازک بپوشند. پليورهاي ريزبافت انتخاب خوبي است؛ البته براي آقايان جوان که اغلب تيپ اسپرت دارند. ترکيب رنگ‌هاي آبي، سرمه‌اي و خاکستري در اين پليور باعث مي‌شود با تمام شلوارهاي اسپرت قابل ست کردن باشد.
2- اين پليور بافت است اما در بافت آن به جاي کاموا از نخ استفاده شده و به همين دليل سبک‌تر از پليورهاي کاموابافت است؛ البته چنين بافت ظريفي توسط ماشين‌هاي بافت ميسر است و کار دست نيست.
3- بهترين انتخاب شلوار براي چنين پليوري يک شلوار جين است كه مدل ساده و طرح اسپرت آن هيچ محدوديتي براي شما ايجاد نمي‌کند. مي‌توانيد از شلوارهاي کتان اسپرت هم استفاده کنيد؛ حتي دست‌تان در انتخاب رنگ شلوار هم باز است.

پيشنهادي براي همه

1- پيراهن مردانه در طرح‌ها و رنگ‌هاي مختلف در کمد همه آقايان پيدا مي‌شود. اصولا پيراهن‌هاي آستين بلند، لباسي براي تمام فصول آقايان هستند. رسيدن فصل سرد به معني استفاده بهتر از پيراهن‌هاي آستين است تازه وقت آن رسيده که با کمد پيراهن‌هاي مردانه خود، چه اسپرت و چه رسمي، ست‌هاي زيبا و آراسته بسازيد.
2- اين ژاکت، طراحي کلاسيک و ساده‌اي دارد. از آن مدل ژاکت‌هاي مرسوم با 2 رديف دگمه که هميشه مورد استفاده آقايان بوده است. خلاقيت اين مدل استفاده از 2 مدل بافت مختلف است که باعث شده اين ژاکت چشمگيرتر باشد. از طرف ديگر ساده و تک‌رنگ بودن اين ژاکت امکان ست کردن آن با پيراهن‌هاي مختلف ساده و طرح‌دار را فراهم مي‌کند. اين ژاکت همچنين محدوديت سني هم ندارد و همه آقايان با هر سن و فرم بدني مي‌توانند از اين مدل ژاکت استفاده کنند.
3- نخ به کار رفته در بافت اين ژاکت، يک نخ صاف و يکدست نيست بلکه دانه‌هاي ريزي در نخ اصلي وجود دارد که در بافت به شکل مدل و ويژگي خاص اين ژاکت خودش را نشان مي‌دهد. البته روزها پارچه‌هاي بافت‌دار در فروشگاه‌ها موجود است. پارچه‌هايي که زحمت بافت را کم کرده‌اند.

ساير تصاوير

 آقایان خوش تیپ در پاييز - هایپرکلابز  آقایان خوش تیپ در پاييز - هایپرکلابز
منبع :http://www.rozanehonline.com/
6 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 3 دیدگاه از 3 دیدگاه
یوسف  جوادی دوست یوسف جوادی دوست آفرین
9 سال پیش
معصومه شوقي معصومه شوقي ممنون
9 سال پیش
batol mousavi batol mousavi منم از بافت نازک خوشم میاد..
9 سال پیش
1 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب