چطور بدون آرایش زیباتر شویم؟- هایپرکلابز

راحله ... 9 سال پیش
چطور بدون آرایش زیباتر شویم؟- هایپرکلابز هایپرکلابز :

روزهایی هست که به آینه نگاه می کنید و دلتان می خواهد زیباتر باشید.
همان طور که نام قبلا هم گفتم، تمام خانم ها و دختر خانم ها زیبا هستند و زن نا زیبا وجود ندارد.
اما اگر به خودتان نرسید، ممکن است باعث شود فکر کنید زیبا نیستید. با کمی وقت گذاشتن و انجام دادن یک سری کارها و توجه به یک سری مسائل می توانید این افکار را برای همیشه از بین ببرید و هر روز حس کنید که تا Connecticut casinos چه حد زیباتر شده اید.
زیبایی ظاهر نه تنها ژوئن 2014 برای خود فرد، بلکه بر روی اطرافیان هم تاثیر گذار است. وقتی شما روز را با صورتی تمیز و زیبا، و با لباس هایی تمیز و خوشبو آغاز می کنید، نا خودآگاه درون زیبای شما جلوه ی چندین برابر خواهد داشت.
حال با انجام دادن این پنج مرحله ی کوچک در روز، می توانید حس تازه تر ها خانم دختر شدن زیبایی را به دیگران و مهمتر از آن به خودتان القاء کنید.

موهایتان را جمع کنید
برای آنکه هنگام بیداری با موهایی آشفته روبرو نشوید، بهتر است پیش از خواب موها را بپیچید یا جمع کنید. البتهمن پیشنهاد می کنم مثل قدیمی های خودمان، موهایتان را گیس ببافید.
چراکه با این کار بدون اینکه فشاری به سر و موهایتان بیاید، هنگام صبحگاه هم موهایی مرتب و حالت دار خواهید داشت. وقتی بیدار می شوید هم موهایتان را باز کنید و متناسب با جایی که هستید یا می خواهید بروید موهایتان را مرتب کنید، که در عین زیبایی مزاحمتی هم برای کارتان بوجود نیاورد و نیز خود موها هم آسیب نبیند.

چهره تان را تازه نگه دارید
وقتی از خواب بیدار می شوید و متوجه جوش های روی صورت می شوید، می توانید به کمک یک کرم پاک کننده و روشن کننده ی پوست صورت تان را تمیز کنید و سپس با پاک کننده ی جوش سر سیاه نیز یکی دو بار صورت تان را بشویید و با حوله ی نرم خشک کنید.
حال می توانید اگر می خواهید آرایش کنید یا مرطوب کننده استفاده کنید. با این شستشوی اولیه، صورت تان تمیزو تازه خواهد شد.

خوب لباس بپوشید
متناسب با فصل و جایی که می خواهید باشید یا بروید لباس بپوشیدو سعی کنید لباس مرتب و تمیز بپوشید. لازم نیست لباس های گران بها یا مارک دار بپوشید، اما می توانید لباس بروید برای خودتان تیپ سازی کنید و متناسب با جایگاه تان لباس بپوشید.

استفاده از آرایش بعنوان یک ارزش افزوده
استفاده نام ی همیشگی از آرایش کردن برای سلامت پوست های جوان بخصوص مضر است، اما اگر مناسب و بجا از این وسیله استفاده کنید، می تواند معجزه آسا باشد.
به هر قیمتی برای جذابیت بیشتر هرگز موهایتان هم با آرایش زیادی صورت تان را خراب نکنید. شما می توانید با آرایش درست و ملایم، تاثیر فوق العاده تری بگذارید و شیک و جذاب باشید. کافی است درست آرایش کنید.

کفشی انتخاب کنید که با لباس تان تناسب داشته باشد
اگر تیپی که می زنید ورزشی باشد خوب است از تان کیف و کفش متناسب با Online slots canada آن استفاده کنید. همان طور که اگر به مهمانی می روید نباید کفش ورزشی به پا داشته باشید، به هنگام کوه پیمایی هم نباید لباس و کفش مجلسی داشته باشید. با انتخاب مناسب لباس و کفش و با توجه کردن به نکاتی ظریف، می توانید همواره جذاب و زیبا باشید.

منبع :http://www.seemorgh.com/lifestyle/2156/55967.html

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب