چطوری به رفیقتان بگویید که میکاپش به تغییر احتیاج دارد- هایپرکلابز

راحله ... 8 سال پیش
 چطوری به رفیقتان بگویید که میکاپش به تغییر احتیاج دارد- هایپرکلابز هایپرکلابز :

آیا تا کنون دوستی را دیده‌اید که تصمیمات میکاپی اشتباهی گرفته ولی نمی‌دانید چگونه بدون ناراحت کردنش، این حرف را به او بگویید؟ زمانی که چنین تردیدی دارید، در باره این توصیه ها که درمورد چگونگی مطرح کردن این موضوع حساس است، اندکی بیاندیشید
معلومات خودتان را بیان کنید
شما بعنوان فردی که طرفدار زیبایی است، احتمالا معلومات خاصی دارید. اگر دوست شما حساس است، عزت نفس پایینی دارد، یا در مورد زیبایی چیز زیادی نمی‌داند، صحبت‌های روزانه را به موضوع آرایش بکشانید. در مورد محصولاتی که بتازگی پیدا کرده‌اید و او دوست دارد صحبت کنید، یا به او پیشنهاد دهید که با هم به خرید لوازم آرایشی بروید.
وقتی محصولات روی پیشخوان مغازه را امتحان می‌کند، می‌توانید او را از خرید فونداسیون‌های نارنجی رنگ، رژ لب‌هایی با رنگ بسیارسرد، و خط لب بسیار پررنگ منصرف کنید. اگر دوست شما نمی‌تواند پول زیادی هزینه کند، می‌توانید این کار را در خانه انجام دهید و به او پیشنهاد دهید که آرایش‌های مختلف را روی صورتش امتحان کنید.
با این کار، هر دوی شما تفریح می‌کنید و دوستتان متوجه می‌شود که مناسب ترین آرایش‌ها برای رنگ پوستش کدام‌ها هستند.
از راه دیداری به او اثبات کنید
همه‌ی ما حتما یک دوست لجباز داریم که مدت زیادی باشد آرایش اشتباه انجام می‌دهد. گاهی اوقات مردم برای اینکه کاملا متوجه شوند که آرایششان از نظر دیگران چگونه بنظر می‌آید، به دلیل و مدرک نیاز دارند. به آنها، عکس‌هایی را نشان دهید که در آن، آرایش درست و مناسبی ندارند و امیدوار باشید که تحت تاثیر قرار بگیرند و لوازم آرایششان را تغییر دهند.
اگر تمام اینها موثر نبود، رک باشید
بعضی از افراد، با این ظرافت به خرج دادن متوجه موضوع نمی‌شوند! در این مواقع، صداقت و رک گویی عامل مهمی است. با اینحال، خط باریکی بین رک گویی و توهین وجود دارد.
دوستان واقعی، می‌خواهند که رفقایشان، بهترین ظاهر را داشته باشند. این موضوع را با دقت مطرح کنید اما از کلمات محکم، مثبت و دلگرم کننده استفاده نمایید. شما می‌توانید در دراز مدت به آنها کمک کنید که زیباترین ظاهر را داشته باشند.

منبع :http://www.hidoctor.ir/52327_%DA%86%D8%B7%D9%88%D8...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب