رسیدن زمستان و بازگشت بافتنی ها - هایپرکلابز

محسن پهلوانی 8 سال پیش
رسیدن زمستان و بازگشت بافتنی ها - هایپرکلابز هایپرکلابز :

اگر نگاهی به بقیه صفحات مد و لباس همین شماره انداخته باشید متوجه می‏شوید كه این لباس برای خانم‏های قد كوتاه ممنوع و برای قدبلندها ایده‌آل است، ضمن اینكه تركیبی از دو رنگ مشكی و بژ تیره است كه در كنار هم یك ظاهر فوق‌العاده گرم و جذاب از شما ارائه می‌دهند.
- باتوجه به فرم یقه، پیشنهاد می‌كنیم موهای‌تان را ببندید، اما از آنجا كه قدتان بلند است می‏توانید موها را پشت سرتان جمع كنید. بالا بستن موها باعث قد بلندتر نشان دادن شما می‏شود.
- اگر شكم و پهلو دارید، بلوز مشكی روی شكم باعث می‏شود اندام‏تان متناسب به نظر برسد. این راهكار را در مورد انتخاب سایر لباس‌های‏تان هم در نظر داشته باشید.

هنگام خرید پیراهن‏های بافتنی به هیچ‌وجه سراغ گزینه‌های ارزان قیمت و بی‌كیفیت نروید؛ این مدل‌ها خیلی زود كش می‌آیند، جا می‌اندازند و از همه بدتر به‌اصطلاح بافت‏شان گلوله می‏شوند. هنگام خرید می‏توانید بخشی از لباس را كمی بكشید و از قابلیت ارتجاعی آن مطمئن شوید. اگر موقع كشیدن بافت سر جای اولش برنگشت احتمالا می‌شود حدس زد كه این لباس ظرف مدتی كوتاه از ریخت می‌افتد!

- زیورآلات لباس‏ها را از خشك و خالی بودن در می‌آورند. این گردنبند مشكی بلند یك تركیب بصری زیبا ایجاد می‌كند و شیك بودن ظاهرتان را چند برابر خواهد كرد.

دخترانه‌تر از همیشه

چند نكته اساسی را به خاطر داشته باشید؛ اول از همه وقتی پاییز و زمستان می‏رسند قید شلوار جین آبی برفی را بزنید و سراغ مدل‌هایی با رنگ‏های تیره‏تر بروید. پیشنهاد می‏كنیم از سرمه‌ای پررنگ به هیچ وجه غافل نشوید. اگر بگوییم تمام پلیورهای‏تان می‏توانند با این رنگ ست ‏شوند بیراه نگفته‌ایم.

- یكی از نكات ظریفی كه می‏توانید رعایت كنید توجه به نوع بافت پلیورتان است. جالب اینجاست كه هرقدر این بافت درشت‏تر باشد، شما را گرم‏تر نشان می‌دهد. بافت‌های ریز مجلسی‏تر هستند؛ توجه به این نكته بیشتر از چیزی كه فكرش را كنید موقع انتخاب لباس به شما كمك می‌كند. پیشنهاد ما این است كه برای مجالس خودمانی‏ و دور‏همی‏های ساده سراغ بافت‌های درشت بروید و بافت ریزها را بگذارید برای وقت‏هایی كه با طرف مقابل‌تان كمی رودربایستی دارید.

- هنوز برای انتخاب بوت مناسب زمان دارید، اما در عین حال هوا هم سرد شده و نمی‏شود پرونده‏ تابستانی‏ها را دوباره باز كنید. در چنین وضعیتی بهترین انتخاب، داشتن یك جفت نیم‌بوت شیك با یك رنگ مناسب است. مشكی با همه رنگ‏ها هماهنگ می‏شود و قهوه‌ای تیره هم برای نشستن در كنار جین سرمه‌ای عالی است. انتخاب با شماست!

- برای اینكه كمی رنگ به حال و هوای این ست اضافه كنید خوب است زرشكی را مد نظر داشته باشید. یك كیف چرمی زرشكی تیره همراه دستبندی چرمی به‏همین رنگ انتخاب خوبی است كه در كنار پلیور و سایر اجزای ست می‌نشیند.


بعضی از لباس‏ها در نگاه اول چشم آدم را نمی‌گیرند اما كافی است آنها را بپوشید تا زیبایی خاص‏شان را روی تن‌تان ببینید. این پلیور زردرنگ هم در نگاه اول همین طور است، اما كافی است آن را با این ست در نظر بگیرید تا حال و هوای‌تان را عوض كند.

- پلیور این مجموعه جان می‌دهد برای خانم‏هایی كه به‌خاطر پوشیدن لباس‏های گشاد و راحت عاشق پاییز و زمستان هستند! همان‏هایی كه از حالا ساق دست‏های رنگارنگ‌شان را تهیه كرده‌اند و می‌خواهند یك ظاهر شلوغ اما بانمك از خودشان نشان بدهند.

- زرد، نارنجی و قرمز هر سه از رنگ‏های گرم هستند. اگر رنگ موهای‌تان مشكی یا بلوطی است یا حتی سراغ رنگ‏هایی با تناژ قرمز رفته‌اید این ست می‏تواند ظاهرتان را گرم‌تر از همیشه نشان دهد. درمورد آخر می‏توانید سراغ پلیور زرشكی هم بروید.
- هماهنگی رنگ كیف و كفش در این مجموعه كمك می‌كند از شنبه به چهارشنبه نپرید. زرشكی رنگی است كه هم با زرد هماهنگ است و هم با سفید.

- این دستمال‌گردن علاوه بر بانمك كردن ظاهرتان می‏تواند كاربرد دیگری هم برای‌تان داشته باشد؛ این دستمال گردن می‌تواند یك تل پارچه‌ای با مزه باشد كه روی موهای‌تان می‏نشیند و به صورت‏تان رنگ و انرژی می‌دهد.

این طور آرایش کنید

برای این مجموعه، دو رنگ در ظاهرتان كارساز می‏شوند؛ اولی سبز تیره است و دومی زرشكی یا قرمز تیره. شما می‏توانید برای جمع‌های دخترانه، پایه سایه چشم‌تان را مسی بزنید و بعد روی آن را با سبز تیره پر كنید. اگر چشم‌های‌تان قهوه‌ای است این رنگ‏ها شما را جذاب‏تر می‌كنند. برای لب‏ها هم از رژ‏ قرمز تیره استفاده كنید. یادتان باشد هر چه تیرگی لوازم آرایش‌تان بیشتر باشد ظاهرتان گرم‌تر به نظر می‏رسد.

ملایم و شیك‌پوش

كاردیگان شما نماینده سلیقه شماست. به همین خاطر حالا كه فصل كاردیگان‌پوشی رسیده، سراغ مدل‌هایی بروید كه رنگ‌شان به پوست‌تان بیشتر می‌آیند و مدل‌شان با تیپ شما هماهنگ‏تر است. مثلا این مدل برای خانم‏های لاغر اندام مناسب است. رنگ این كاردیگان گرم است و روشن بودنش باعث می‏شود افراد در آن توپر به نظر برسند. حالا فرض كنید همین مدل را خانمی كه بازوهای درشتی دارد بپوشد؛ نتیجه رضایت‏بخش نخواهد شد.

- بیشتر ما در كمد لباس‏های‌مان یك تی‌شرت سفید داریم. حالا اگر یقه‏اش مثل این مدل بسته باشد بهتر است. می‏توانید تی‌شرت‏های تابستانه و یقه‌بسته‌تان را زیر كاردیگان‏های‌تان بپوشید و با مدل‌های قدیمی یك تیپ تازه بزنید! فقط یادتان باشد به هماهنگی رنگ تی‌شرت و كاردیگان دقت كنید.

به دستبند نگاه كنید: درست مثل این است كه گدازه‌های ماگما را توی زمان خشك كرده باشید! این قرمز آتشین نماینده مطلق گرماست و با سایر اجزای این مجموعه هم هماهنگ است. هماهنگی بین انگشتر و دستبند نكته دیگری است كه می‏توانید به آن توجه كنید. اگر از این سبك انگشترها خوش‌تان می‌آید بد نیست سری به برند مانگو بزنید. مشابه این مدل را آن جا می‏توانید پیدا كنید.

- دستمال گردن‏ها اگر دور گردن پیچیده شوند گردن را كوتاه‏تر نشان می‌دهند و اگر باز باشند، می‏توانند بالاتنه را كمی بلندتر نشان دهند. پس مدل دستمال‌گردن‌تان را باتوجه به این نكته انتخاب كنید.

- از آنجا كه كلیت ست ما رسمی است، باید یك نیم‌بوت رسمی هم برایش انتخاب كنیم. این مدل با تركیب زیبای بژ و طلایی انتخابی ایده‌آل به‏نظر می‏رسد. اگر طلایی نداشت به صورتی ملایم و بژ راضی شوید. با این رنگ‏ها هم كارتان راه می‌افتد.

منبع :http://bartarinha.ir/fa/news/159201/%D8%B1%D8%B3%D...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب