پيشنهادهایی برای استقبال از بهار- هایپرکلابز

راحله ... 8 سال پیش
پيشنهادهایی برای استقبال از بهار- هایپرکلابز هایپرکلابز :

با نزديك شدن بهار يك عالم ‌مهماني‌هاي تازه برگزار مي‌شوند. جشن‌هاي خوب از راه مي‌رسند و وقت درخشيدن شما در مجالس فرا مي‌رسد! براي اين مطلب ست‌هايي را انتخاب كرده‌ايم كه براي اين موقع از سال مناسب هستند. اگر با امواج ناگهاني سرما رو به رو شديد نگران نباشيد.پيشنهادهایی برای استقبال از بهار يك كت سفيد خزدار مي‌تواند تك تك اين ست‌ها را بين بهار و زمستان تاب بدهد، بدون اينكه آب توي دل كسي تكان بخورد!

طرح‌هايي شبيه پوكوهانتس!

پيشنهاد ما اين است كه اگر دلتنگ يك دنيا انرژي مثبت و سرزندگي هستيد؛ سراغ رنگ‌هاي تند و جاندار برويد! به رنگ زرد اين پيراهن نگاه كنيد و از موج انرژي زندگي لذت ببريد. زرد رنگ برون‌گرايي است. جزء رنگ‌هاي گرم است و هم به پوست‌هاي سبزه مي‌آيد و هم به پوست‌هاي روشن.

فرم كلي لباس آزاد است، پس بد نيست سراغ كيفي برويد كه با آزادي و طبيعت گره خورده باشد.پيشنهادهایی برای استقبال از بهار يك كيف با طرح‌هاي اصطلاحا سرخپوستي گزينه خوبي براي خانم‌هايي است كه دوست دارند شبيه هيچ كس نباشند البته به جز شخصیت کارتونی پوکوهانتس!

طوسي و زرد با هم ست مي‌شوند اما از آنجايي كه نزديك بهار هستيم بد نيست پرتقالي را هم به اين مجموعه اضافه كنيد تا ظاهرتان پرانرژي شود و از زردي مطلق و خنثي بودن طوسي در بيايد.

يك رژ لب هلويي با مجموعه ست شما هماهنگ است و مي‌تواند به زيبايي شما اضافه كند. با نزديك شدن به بهار با خيال آسوده مي‌توانيد سراغ رنگ‌هاي روشن و ملايم برويد.

انتخاب گل درشت‌ها!

پوشيدن لباس‌هاي گلدار در فصلي كه به سمت زنده شدن طبيعت مي‌رود، پيشنهاد خاص ماست! درست وقتي كه گل‌هاي تازه سعي مي‌كنند خودشان را از دل خاك بيرون بياورند شما هم لباس‌هاي خوش آب و رنگ را از گوشه كمد در بياوريد و براي پوشيده شدن در ‌مهماني‌ها آماده‌شان كنيد.

گل‌هاي بزرگ روي لباس‌ها براي پرنشان دادن مناسب هستند و گل‌هاي ريزتر به كار خانم‌هايي مي‌آيند كه اضافه وزن دارند.

رنگ‌هاي مشابه كيف و كفش اين ست رنگ‌هاي پاستلي هستند و قابليت استفاده شدن در فصل‌هاي سرد و گرم را دارند. ما رنگ آبي ملايم اين مجموعه را با توجه به گل‌هاي لباس انتخاب كرده‌ايم. شما هم مي‌توانيد با تناژهاي كمرنگ و پررنگ آبي بازي كنيد و انتخاب خودتان را داشته باشيد.

يادتان باشد حالا كه لباس تان پر از نقش و نگار است نبايد سراغ كيف و كفش طرحدار برويد. گزينه‌هاي ساده براي هماهنگي با اين مجموعه بهتر هستند.

به هارمونی رنگ‌ها دقت کنید

اگر اين روزهاي پاياني سال نشاني از هواي بهاري نداشتند مي‌توانيد با كمي ظرافت ست‌هاي گرم‏تري براي خودتان انتخاب كنيد. در مقايسه با ساير مجموعه‌هاي اين صفحات ستي كه حاوي آبي كاربني و طوسي است گرم‌تر به نظر مي‌رسد.
طوسي و سفيد، هر دو رنگ‌هايي خنثي هستند. به همين خاطر مي‌توانيد با خيال راحت سراغ رنگ‌هاي جاندار برويد. مثلا همين آبي كاربني كيف كه در تصوير مشاهده مي‌كنيد به طرز عجيبي با طوسي هماهنگ است.
به‌خاطر براق بودن لباس، بد نيست كيف و كفش براقي هم براي ست لباس‌تان در نظر بگيريد. طلايي سر زيپ كيف و زير كفش سرد بودن اين دو را خنثي مي‌كنند.

اين‌طور آرايش كنيد

براي آرايش اين ست سعي كنيد از سايه‌هاي آبي تند يا كاربني در گوشه چشم‌ها كمك بگيريد و رژ لب قرمزي كه حالت براق دارد را مورد استفاده قرار دهيد.

استفاده از خط چشم پهن مشكي مي‌تواند تمام هماهنگي لازم را با سايه و كل مجموعه لباس‌تان ايجاد كند و صورت‌تان را از هميشه شيك‌تر كند. پيشنهاد ما اين است كه براي زيرسازي رنگ پوست، از رنگ‌هاي برنز استفاده نكنيد و سراغ رنگ‌هاي روشن‏تر برويد.

از سادگي دربياييد

خوبي داشتن لباس‌هاي ساده اين است كه هر وقت از آنها خسته شديد مي‌توانيد با اضافه كردن بعضي زلم زيمبوها ظاهرشان را عوض كنيد. مثلا نوارهاي متناسب با رنگ لباس را به آن اضافه كنيد يا مثل اين لباس به بخش پاييني آن بافت يا تور اضافه كنيد.
به هماهنگي بين طرح پايين دامن و طرح روي كفش دقت كنيد! اين هماهنگي بيشتر از چيزي كه فكرش را كنيد به كار ظاهر آراسته شما مي‌آيد و سليقه خوب‌تان را به همه نشان خواهد داد.

سبز تيره نسبت به تناژهاي روشن اين رنگ گرم‌تر محسوب مي‌شود و براي اين روزها مناسب‏تر است. به خصوص كه ما يك كيف طوسي تيره و از جنس جير را براي تكميل گرم بودنش به آن اضافه كرده‌ايم.

دنبال كمي تنوع مي‌گرديد؟ پيشنهاد مي‌كنيم سراغ قرمز برويد كه به راحتي با سبز هماهنگ مي‌شود. يك گردنبند ساده قرمز يا گوشواره‌هايي به اين رنگ را انتخاب كنيد و در آرايش‌تان نيز اين رنگ را به كار ببريد تا به هماهنگي بيشترتان كمك كند.

منبع :http://www.bartarinha.ir/fa/news/188012/%D9%BE%D9%...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب