8 دلیل برای دوست داشتن بینی بزرگتان!- هایپرکلابز

8 دلیل برای دوست داشتن بینی بزرگتان!- هایپرکلابز هایپرکلابز :

8 دلیل برای دوست داشتن بینی بزرگتان!
هر کس حق دارد تغییراتی در ظاهر خود ایجاد کند تا باعث شود احساس بهتری نسبت به خود داشته باشد.
من در سال‌های نوجوانی و اوایل جوانیم، احساس می‌کردم زندگیم تحت الشعاع بینی‌ام قرار گرفته بود. بینی من بلند است و بالای آن یک برآمدگی استخوانی دارد که وقتی از بغل به آن نگاه می‌کنید، یک برجستگی بزرگ خواهید دید. من همیشه فکر می‌کردم بینی‌ام مانند یک ماژیک هایلایت از صورتم بیرون زده… «من به اندازه‌ی کافی زیبا نیستم!»

۸ دلیل برای اینکه بینی بزرگتان را دوست داشته باشید
اگر از کسی خوشم می‌آمد، سریع سعی می‌کردم برگردم تا او بینی مرا نبیند. من وقتم را ساعت‌ها جلوی آینه میگذراندم و سعی میکردم تا کاری کنم که بینی‌ام «طبیعی‌تر» بنظر برسد. من از متنفر بودن از بینی‌ام دست نمی‌کشیدم تا اینکه وارد دانشگاه شدم و آنجا آرام آرام مبارزه‌ی سخت پذیرش خودم، شروع شد.

در نهایت متوجه شدم من یک تصویر نا واضح از خودم دارم: هنگامی که به آینه نگاه می‌کردم، تنها روی بینی بزرگم تمرکز داشتم. اما وقتی دیگران به من نگاه می‌کنند، همه‌ی صورتم را می‌بینند، چشم‌های قهوه‌ای رنگم، لبخند پهن و زیبایم، و موهای وحشی و رهایم. و بیشتر از همه، آنها اعتماد بنفسم، احساساتم، و هوشم را می‌بینند.

در واقع، من متوجه شدم که همه چیز در فکر من بود. من فکر می‌کردم که بینی‌ام صورتم را اذیت می‌کند و زیبایی‌ام را تحت الشعاع قرار می‌دهد. اما در واقع بینی‌ام برای این به روی صورتم آمده بود که زیباییم را افزایش دهد.

در حومه‌ی مرفه نشین نیویورک، جایی که سال‌های شکل گیری من گذشت، بسیاری از دختران عمل بینی انجام دادند. برای جسیکا و جنیفر اتفاق غیر معمولی نبود که ماه ژوئن با یک بینی بلند و قوزدار از پیش ما بروند و بعد از تعطیلات تابستانی، با یک بینی کوچک و صاف بازگردند. آنها البته به لطف پدر و مادرشان انتخاب کردند که عضو بویایی خود را باریک کنند تا بیشتر مورد قبول عامه قرار گیرد. فشار داشتن یک بینی کوچک از همان جایی می‌آید، که فشار لاغر بودن نشأت گرفته. این یک محدودیت برای ایده آل‌های زیبایی است.

همه‌ی ما می‌دانیم که رسانه‌ها و جهان مد و فشن، برای عرضه‌ی انواع بدن با مشکل مواجهند. خب؛ همین را می‌توانیم برای بینی‌ها هم بگوییم. به نظر می‌رسد جامعه‌ی ما بینی‌های باریک، کوچک و سربالا را به عنوان بینی‌های جذاب قبول دارد. بسیاری از مدل‌ها و بازیگران، بینی‌هایی دارند که در همین گروه جای می‌گیرد، و اگر نه آنها بینی‌هایشان را باریک تر، کوچک‌تر و صاف‌تر می‌کنند.

هر کس حق دارد تغییراتی در ظاهر خود ایجاد کند تا باعث شود احساس بهتری نسبت به خود داشته باشد. من از حق انتخاب شخصی دفاع می‌کنم. اما از بینی‌های بزرگ هم حمایت میکنم. بینی‌ها نباید خاموش و آرام باشند و تنها نقش یک مکمل برای دیگر ویژگی‌های صورت را بازی کنند! بینی اولین چیزی است که مطرح می‌شود و اولین چیزی است که مردم متوجهش می‌شوند. یک بینی بزرگ، اشرافی، جذاب، زیبا، قابل توجه، به یاد ماندنی، جالب، و منحصر به فرد است. اگر قبول ندارید، ما برای شما هشت دلیل آورده‌ایم تا به بینی بزرگ خود عشق بورزید.

۱. بینی‌های بزرگ جالب ترند
«بزرگ» کلمه‌ای مبهم و غیر معمول برای توصیف کردن چیزی با انواع گوناگون، مثل بینی است. من بیشتر ترجیح می‌دهم هنگام صحبت کردن راجع به مسئله‌ی مهم بینی، از کلمات توصیفی مانند کلاسیک، پهناور، عقابی، باریک، نوک تیز، کج، و رومی استفاده کنم. متوجه نکته شدید؟ من ترجیح می‌دهم بجای اینکه بگویم یک بینی بزرگ دارم، بگویم یک بینی رومی دارم. من همینم! این جذاب‌تر و دلنشین‌تر بنظر می‌رسد؛ هدف هم همین است. زیبایی قراردادی، اغراق شده است. هر کسی می‌تواند با مقدار کمی مهندسی، زیبا بنظر برسد. دلپذیر بودن، بسیار بیشتر از صورتی کردن موهایتان یا داشتن پیرسینگ بینی است. دلپذیر بودن در ژن است. یک زیبایی دلپذیر، از شلوغی به دور است.

۲. کسانی که بینی بزرگ دارند، دلپسندند
من ادعا نمی‌کنم بینی بزرگ جذاب است، بلکه تمام وجود فرد، دلنشین است. شاید جمله‌ی «آن به شما شخصیت می‌دهد» از همینجا می‌آید. اگر شما یک بینی بزرگ دارید، احتمالا این جمله را بارها در موقعیت‌های مختلف از اطرافیان خیرخواه و مهربانتان شنیده‌اید که تصور می‌کردند مشغول تعریف از شما هستند. اما برای شخصیت‌های کارتونی دماغ گنده هم میتوان همین جمله را به کار برد! این جمله هیچ بار معنایی خاص و ماندگاری ندارد. از طرف دیگر، رشد کردن و بزرگ شدن با یک دماغ بزرگ و داشتن یک احساس بد نسبت به ظاهرتان، ممکن است شما را مجبور کند شخصیت خود را توسعه دهید و آنرا برجسته نشان دهید.

بنابراین، دماغتان به شما شخصیت نمی‌دهد، بلکه شخصیت شما را می‌سازد. میدانم! خیلی سخت است که بابت یکی از اعضای صورتتان به شما لقبی بدهند، مثل القاب دوران کودکی مانند دندان خرگوشی، صورت کک مکی و دماغ هویجی. (بله! من همه‌ی آنها را شنیده‌ام!) اما این القاب را به چالش بکشید. من هیچوقت با یک خانم به تمام معنا با یک بینی بزرگ ملاقات نکرده‌ام… زیرا همیشه شخصیت فوق العاده‌شان بیشتر از بزرگی بینی‌شان به چشم می‌آید.

۳. یک بینی بزرگ باعث می‌شود شما جذاب‌تر بنظر بیایید
زیرا با بینی خود کنار آمده‌اید. همه ما افراد بزرگسال هستیم. مگر نه؟ ممکن است همه ما در سال‌های نوجوانی، تفکرات خنده داری درباره‌ی واقعیت زیبایی درون داشتیم. اما بعد از دوران بلوغ همه‌ی ما فهمیدیم که زیبایی درون واقعیست. تمام زیبایی، این است که شما چه احساسی به خودتان دارید، که این احساس در رفتاری که با خودتان دارید منعکس می‌شود. همین و بس!

برای داشتن شخصیت فوق العاده، ظاهر، همیشه در درجه‌ی دوم اهمیت قرار دارد. با اعتماد بنفس، من توانستم یک سوختگی درجه‌ی سه را خوب نشان بدهم! برای شخصی که با استانداردهای زیبایی مطابق است، راحت است که احساس جذابیت بکند، اما وقتی شما با ایده‌آل‌های زیبایی متناسب نباشید، واقعا باید برای داشتن احساس خوب تلاش کنید. اگر شما با وجود بینی بزرگتان احساس زیبایی کنید، اطرافیان نیز باور خواهند که شما بسیار زیبایید. داشتن یک بینی بزرگ، به من این فرصت را داد که مثل یک ببر سفید یا یک ماهی گرمسیری، منحصر به فرد باشم!

۴. بینی‌های بزرگ جهانی‌اند
لازم نیست خیلی دورتر از خاورمیانه را نگاه کنیم تا به چشم انداز وسیع‌تری از زیبایی دست بیابیم. خانم‌ها در سراسر اروپا، هند، آفریقا و آمریکا با افتخار در حال خودنمایی با بینی‌های نه چندان کوچکشان هستند. در بسیاری از فرهنگ‌ها، بینی بزرگ، نشانه‌ای از هوش و یا رفاه است و مردم هرگز به بزرگی بینی آنها اشاره منفی نمی‌کنند. اگر در ژاپن کسی به شما بگوید که بینیتان بزرگ است، در حقیقت قصد تعریف کردن از شما را دارد.

۵. بینی بزرگ نشانه یک میراث با افتخار است
من هرگز به انجام عمل جراحی بینی فکر نکردم و برای این، باید از مادرم تشکر کنم. من بینی او را به ارث برده‌ام. و مادرم، حتی اگر خودش متوجه نشود، بسیار زیباست. من می‌خواستم وقتی بزرگ شدم شبیه او شوم. پدرم، و مادرش هم بینی‌های زیبایی داشتند. بینی مادربزرگم در نوک، مانند یک پرنده‌ی منحنی داشت! وقتی لبخند میزد، کل صورتش می‌درخشید و نوک بینیش بیشتر از لبهایش می‌چرخید. زیبایی او درخشان بود. بینی من نشان دهنده‌ی قومیت من است و از اجدادم به من ارث رسیده. تغییر دادن آن به اینکه من چه کسی هستم و از کجا آمده‌ام، بی احترامی خواهد کرد.

۶. بینی‌های بزرگ کلاسیکند
از لحاظ تاریخی، بینی‌های کوچک همیشه بهترین نبوده‌اند. در روم باستان، بینی‌های استخوانی بلند، بسیار مورد احترام بوند. نگاهی به مجسمه‌ی یونانی، الهه آتنا بیاندازید. این الهه با بینی پهن و بزرگش مورد احترام و جلال بود. در دوره‌ی رنسانس در اروپا، اگر صورتی بینی برجسته و بزرگ نداشت، مورد توجه قرار نمی‌گرفت.

۷. زنان زیبا با بینی‌های بزرگ
اوما تورمن (بازیگر)، سوفیا کوپولا (کارگردان و فیلمنامه نویس)، ماریا کالاس (خواننده اپرا)، آن سکستون (شاعر)، لیدی گاگا (خواننده)، کریستینا بنت (بالرین)، دانیل لونا (مدل)، دایان فون فورستنبرگ (طراح مد)، ویرجینیا وولف (نویسنده)، ‌هایم (نوازنده)، کاترینا کایف (بازیگر بالیوود)، پرنسس دایانا، جولیا نوبیس (مدل و مانکن)، آنجلیکا هیوستون (بازیگر)، مونالیزا (نقاشی زیبای داوینچی)، جنیفر اسپنس (بازیگر کانادایی)، لیا میشل (بازیگر و خواننده)، مادام ایکس (خواننده)، ریچل مدو (مجری تلویزیون)، آنه-الیزابت بوسه (بازیگر فرانسوی)، ژیزلدا ولدی (بازیگر ایتالیایی)، کرینا کاپور (بازیگر بالیوود)، سیلیا کروز (موسیقی‌دان)، فلورنس ولچ (خواننده)، و لورا درن (بازیگر). این زنان زیبا نیستند؟

۸. آقایان با بینی بزرگ جذاب‌ترند
اگر چه بسیاری از مردان نسبت به بینی‌های خود احساس خوبی ندارند، اما جامعه آنها را بسیار آسان‌تر می‌پذیرد. منظورم این است که بیخیال! شما تا حالا چند زن بینی‌های مشابه بینی آدرین برودی، اندی سمبرگ، خاویر باردم و یا اوون ویلسون را در مجلات، فیلم‌ها و یا تلویزیون دیده‌اید؟ بهرحال تمام این افراد با وجود بینی‌های بسیار بزرگ، هنوز هم جذابند!

منبع :http://www.bartarinha.ir/fa/news/208176/8-%D8%AF%D...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب