دست کش زمستانی ایده آل- هایپرکلابز

ندا نظام ابادی 7 سال پیش
دست کش زمستانی ایده آل- هایپرکلابز هایپرکلابز :

دست کش زمستانی ایده آل

با آمدن زمستان، خوب است به تمام مواردی که برای گرم نگاه داشتن خود و خانواده‌تان نیاز دارید توجه کنید. این، دستکشهای خوب زمستانی را هم شامل می‌شود، چرا که می‌خواهید دستانتان را گرم نگاه دارید، همچنین از پوستتان در مقابل بادهای سرد و قرار گرفتن در معرض چیزهای مختلف هم محافظت کنید.

انتخاب جنس
بهمراه تمام چیزهایی که ممکن است بخرید، برای دستکشهای زمستانی‌تان کمی بیشتر خرج کنید و جنس بهتری انتخاب کنید. دستکش‌های بافتنی معمولا ارزانترین انواع هستند، اما الیاف بکار برده شده در این دستکشها جلوی باد یا رطوبت برف را نمی‌گیرند.
دستکشهای برزنتی، مانند دستکشهای اسکی، هم دستان شما را گرم نگاه می‌دارند و هم کمک می‌کنند تا در مقابل رطوبتی که در هوا هست در امان باشید، اما ممکن است که ظاهر خوب و همخوانی با لباسهای دیگرتان نداشته باشند. معمولا این دستکشها انتخاب خوبی برای بچه‌ها است، چرا که معمولا زیاد به ظاهر خود اهمیت نمی‌دهند، اما نیاز دارند تا در مقابل عناصر محیطی حداکثر محافظت را داشته باشند.

دست کش زمستانی ایده آل

دستکشهای چرمی معمولا بهترین انتخاب برای شما خواهند بود. هم شما را گرم نگاه می‌دارند، هم خوش قیافه هستند، هم راحتند و هم تحمل‌پذیر. شاید قیمتشان بالاتر باشد، اما اگر بتوانید از پس هزینه‌اش بر بیایید، خواهید دید که بیشتر از انواع دیگر دستکش‌ها برای شما عمر خواهد کرد.

انتخاب نوع
بزرگسالان باید کمتر از دستکشهای یک تکه استفاده کنند، چرا که شما احتیاج دارید از انگشتانتان به راحتی و آزادانه برای حمل کیفتان، رانندگی و کارهای دیگر استفاده کنید. بعضی‌ها فکر می‌کنند که دستکشهای یک تکه از آنجایی که انگشتان کنار همدیگر هستند گرمترند، اما یک دستکش خوب زمستانی می‌تواند به اندازه‌ی کافی شما را گرم نگاه دارد تا به دستکشهای یک تکه احتیاج پیدا نکنید.

انتخاب برند
انتخاب برندها معمولا انتخاب خوبی خواهد بود، چرا که نوعا عمری و خوش ساخت تر هستند. احتمالا باید چند ده هزار تومانی بیشتر بپردازید اما اگر چند فصل بیشتر برای شما عمر کنند و نیاز نباشد که دائم آنها را عوض کنید، پس ارزشش را خواهد داشت.

منبع :

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب