رازهایی برای داشتن چشمان زیبا و جذاب - هایپرکلابز

ندا نظام ابادی 5 سال پیش
رازهایی برای داشتن چشمان زیبا و جذاب - هایپرکلابز هایپرکلابز :

ابتدا پف چشم هایتان را برطرف کنید

اگر ورم زیر چشم هایتان برای شما خوشایند نیست ، از یک کرم چشم استفاده کنید . پوست اطراف چشم هیچ غده ی تولید چربی ندارد و با جذب کردن مایعات در هنگام استفاده از مرطوب کننده ها باعث ایجاد پف می شود و این مایعات اضافی ورم می کند . از کرم چشم استفاده کنید تا با آبرسانی هیچ ورم و پفی به وجود نیاید .

افتادگی پلک هایتان را برطرف کنید

با یک سایه ملایم و بوجود آمدن فاصله مناسب ، افتادگی پلک هایتان را برطرف کنید . باید از قسمت بالایی گوشه بیرونی پلک تان شروع کنید و سایه را از بالا به پایین به طرف چین پلک بزنید ، بعد از آن از قسمت پایینی گوشه بیرونی چشم به سمت چین پلک بزنید .

ابروهایتان را پرپشت کنید

ابروهای طبیعی و پرپشت چهره شما را زیباتر نشان می دهد و باعث طراوت و شادابی صورت تان می شود . پس با روش های طبیعی ابروهایتان را پرپشت کنید تا همیشه جوان به نظر برسید .

تیرگی دور چشم را محو کنید

برای برطرف کردن حلقه های تیره دور چشم از کرم چشم دارای رتینول استفاده کنید . با استفاده از این کرم پوست زیر چشم تان کلفت تر می شود و این حلقه ها در زیر چشم تان ایجاد نخواهد شد .

قرمزی چشم هایتان را از بین ببرید

قرمز شدن چشم ها باعث می شود خسته به نظر برسید . لازم است از سایه با زمینه آبی استفاده کنید زیرا سایه و خط چشم آبی قرمز شدن چشم هایتان را کمتر نمایان می کند .

بعد از حمام کردن مژه هایتان را فر کنید

با فرکردن مژه ها خستگی و پژمردگی چشم هایتان را از بین ببرید . برای این که نتیجه بهتری بگیرید باید بعد از حمام مژه هایتان را فر کنید . آب گرم باعث می شود موهای نازک چون مژه ها انعطاف پذیری بهتری داشته باشد و راحت تر فر شود .

چین و چروک صورت تان را از بین ببرید

به جای این که از کرم پودر استفاده کنید تا تمامی جوش ها و برجستگی های پوست پوشیده شود ، سعی کنید جوش ها این ضایعات را برطرف کنید .
برای این کار باید از کرم چشم آبرسان استفاده کنید . استفاده از این کرم ها باعث مرطوب ماندن پوست می شود . در مرحله بعدی استفاده از کرم پوشاننده می تواند جوش ها و برجستگی های پوست را برطرف کند . سپس از سایه مات استفاده کنید و قسمت دور چشم تان را با سایه ای روشن بپوشانید .

تیره بودن پوست تان را کم کنید

اگر پوست زیر چشم تان تیره است ، بیشتر روی قسمت بالایی چشم تان تمرکز کنید . از کشیدن خط چشم در زیر چشم خودداری کنید و فقط مژه های بالایی را ریمل بزنید . نیازی نیست مژه های پایینی را ریمل بزنید . با این کار تیره شدن زیر چشم هایتان کمتر خواهد شد .

خط چشم بکشید

برای این پژمردگی و خستگی پلک هایتان را کمتر نشان دهید از یک خط چشم مناسب استفاده کنید . باید به روش درستی خط چشم بکشید و برای ماندگار شدن خط چشم از کرم پودر و یک برس صاف استفاده کنید .
خط چشم کشیدن با برس نتیجه بهتری نسبت به مداد خواهد داشت و حتی برای افراد مبتدی راحت تر است . برای این که خط چشم تان طبیعی تر به نظر برسد در قسمت های بیرونی ، وسط و داخلی پلک بالایی سه نقطه بگذارید به گونه ای که خیلی به خط مژه نزدیک باشند ، بعد از آن نقاط را بهم وصل کنید .

ابروهایتان را بعد از حمام بردارید
ابروهای زیبا و مناسب شما را جذاب تر و آراسته تر نشان می دهد . برای این که هنگام برداشتن ابرو درد کمتری داشته باشید بعد از حمام ابروهایتان را حالت دهید . آب باعث می شود که ابروهایتان با درد کمتری تمیز شوند .

چشم هایتان را درشت تر نشان دهید
برای این که چشم هایی درشت داشته باشید خط چشم بالایی پلک را پهن تر از خط چشم پایین پلک بکشید . وقتی زیر پلک چشم تان خط پهن می کشید باعث خسته به نظر رسیدن تان می شود و شادابی چهره تان را کم می کند و حتی باعث می شود چشمان تان کوچکتر به نظر برسد .

حجم مژه هایتان را بیشتر کنید

در طی زمان مژه ها کم پشت می شوند . خط چشم ضخیم بکشید تا ریشه ی مژه ها تیره تر شود و پرپشت تر به نظر برسد .
نباید به صورت مداوم از ریمل استفاده کنید زیرا باعث می شود مژه ها دندانه دندانه شود . باید مطمئن باشید که خط چشم تان ضخیم و صاف کشیده اید تا چشمان تان درشت تر نشان داده شود .

سایه های کرم مانند مناسب تر است

بهتر است از سایه های کرمی استفاده کنید . حالت شیری و کرم مانند این سایه ها روی صورت خوب می ماند و صدمه کمتری به پوست وارد می کند .
اگر بیشتر از سایه های پودری استفاده می کنید ، قبل از این که سایه بزنید از پودر صورت با مایه زرد رنگ به پلک تان بزنید تا با این کار ماندگاری سایه بیشتر شود .

موهای سفید ابرو را بپوشانید

شاید برداشتن ابروهای خاکستری خیلی ساده باشد اما نتیجه خوبی ندارد زیرا باعث خالی به نظر رسیدن ابروها می شود . با این کار از زیبایی ابروهایتان کم می کنید .
برای زیبایی ابروها از پودر ابرو یا ریمل ابرو استفاده کنید . اگر ابروهای خاکستری دارید از ریمل ابرو با پد رنگی استفاده کنید تا با رنگ طبیعی موهای ابروی تان مطابقت داشته باشد . رنگ قهوه ای از مابقی رنگ ها مناسب تر خواهد بود .

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب