رنگ موهای پیشنهادی برای فصل زمستان- هایپرکلابز

ندا نظام ابادی 5 سال پیش
رنگ موهای پیشنهادی برای فصل زمستان- هایپرکلابز هایپرکلابز :

با رسیدن فصل زمستان باید برای رنگ کردن موهایتان به دنبال رنگ های زمستانی باشید و دیگر موهای بلوند و روشن را با رنگساژ و مش تجدید نکنید .
برای فصل زمستان رنگ های قهوه ای مناسب تر هستند و در گروه رنگ های پیشنهادی رنگ های بلوطی ، فندقی ، شرابی و زیتونی جای دارند . البته رنگ مشکی هم برای فصل زمستان مناسب است اما آرایشگرها اغلب توصیه می کنند روی موهایتان رنگ مشکی نگذارید زیرا بعد از آن نمی توانید از رنگ دیگری استفاده کنید و تا رویش موهای جدید باید با همان رنگ مشکی سر کنید . اگر می خواهید رنگ مشکی برای مدت زیادی روی سرتان باشد و قصد تعویض آن را ندارید ، در این فصل از رنگ مشکی استفاده کنید .
خانم هایی که می خواهند موهایشان خیلی تیره باشد ، از رنگ قهوه ای خیلی تیره و متمایل به مشکی استفاده کنند . اما خانم هایی که به رنگ های روشن علاقه ی بیشتری دارند و می خواهند رنگ ها روی سرشان بازی کند ، به جای مش به دنبال هایلایت با رنگ های گرم چون نسکافه ای ، عسلی ، قرمز ، صورتی و مسی باشند . می توانید این هایلایت را روی هر رنگ پایه ای بگذارید اما بهتر است هایلایت عسلی و نسکافه ای روی پایه قهوه ای و هایلایت قرمز روی موهایی با پایه قرمز چون شرابی و فندقی باشد تا جذابیت و زیبایی بیشتری داشته باشد .
البته اگر تمایل به دکلره دارید ، دکلروه های گلبهی و هلویی پررنگ را پیشنهاد می کنیم و هایلایت های تیره هم بسیار زیبا خواهد بود .
برای خانم هایی با پوست گندمگون و برنزه بهترین انتخاب رنگ های شیری ، مسی ، کرم نخودی ، گلبهی ، قهوه ای – زرد سوخته ، عسلی ، سبز کاهویی ، زرد و فندقی می باشد . خانم هایی با چشم های آبی وشن ، آبی خاکستری ، آبی تیره ، سبز تیره ، مشکی و قهوه ای به دنبال رنگ موهایی به رنگ ارغوانی با هایلایت شرابی ، پلاتینی ، قهوه ای ، قهوه ای تیره ، مشکی ، شیری و خاکستری باشند .

برای رنگ چشم های کهربایی هم رنگ موهای طلایی با هایلایت قرمز، قهوه ای طلایی، فندقی، قهوه ای سوخته، قهوه ای عسلی و مسی پیشنهاد می شود.

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب