هشت ترفند زیرکانه برای آرایش چشم- هایپرکلابز

ندا نظام ابادی 7 سال پیش
هشت ترفند زیرکانه برای آرایش چشم- هایپرکلابز هایپرکلابز :

شکل و سایز چشم‌های ما به‌صورت ژنتیکی مشخص می‌شوند و تقریباً برای تغییر دادنشان کار خاصی نمی‌توان انجام داد؛ اما با استفاده از ترفندهای هوشمندانه آرایشی می‌توانیم همواره جلوه زیبایی در چشم‌ها ایجاد کنیم. تعدادی ترفند آرایشی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توان چشم‌های کوچک را بزرگ‌تر و جذاب‌تر جلوه داد.
چه چشم‌های کوچکی داشته باشید و چه به‌طورکلی به دنبال ترفندهایی برای آرایش چشم بهتری هستید، در اینجا به چند نکته آرایشی فوق‌العاده اشاره می‌کنیم که می‌توانید از آن‌ها برای جذابیت بیش‌تر چشم‌هایتان استفاده کنید. تنها کاری که باید انجام دهید تمرین این نکات است تا زمانی که خواستید از آن‌ها برای موقعیت خاصی استفاده کنید قادر باشید به بهترین شکل آن‌ها را اجرا کرده تا چشمان درشت‌تری داشته باشید.

با تمیز کردن ابروها کارتان را آغاز کنید

هیچ‌چیزی ناخوشایندتر از ابروهای به‌هم‌ریخته و نامنظم در پیشانی یک خانم نیست. به‌طور منظم به سالن‌های آرایشی سر بزنید تا همیشه ابروهایتان را مرتب و خوش‌فرم نگه‌دارید. سعی کنید از فرم طبیعی ابروهای خودتان استفاده کنید.

تیرگی‌های زبر چشم‌هایتان را با کانسیلر بپوشانید

برای پوشاندن تیرگی‌های زیر چشم‌هایتان استفاده از یک کانسیلر توصیه می‌شود. گرچه این کار به بزرگ‌تر نشان دادن چشم‌هایتان کمکی نمی‌کند اما حداقل این است که زمانی که فردی به چشم‌هایتان نگاه می‌کند توجهش به تیرگی‌های زیر چشمتان جلب نمی‌شود. پس اهمیت این مرحله را دست‌کم نگیرید.

از سایه سفیدرنگ یا روشن استفاده کنید

این بهترین ترفند آرایشگران است. استفاده از سایه سفید یا رنگ‌های روشن دیگر و یا مداد چشم‌سفید در گوشه داخلی چشم نزدیک غدد اشکی به چشم‌ها حالت باز بودن و شادابی می‌دهد.

از خط چشم درست استفاده کنید

زمانی که در حال استفاده از خط چشم هستید هرگز دورتادور چشم‌هایتان را با استفاده از خط چشم‌سیاه به‌طور کامل نکشید. داخل پلک پایینتان را مداد سیاه نکشید، به‌جای آن از مداد زیرخط پلکتان استفاده کنید. هم‌چنین از امتداد دادن خط زیر پلک پایین تا نزدیکی گوشه داخلی چشم بپرهیزید. کشیدن خط چشم را از ناحیه خارجی پلک شروع کرده و تا جایی ادامه دهید که 3/2 پلکتان پوشش داده شود.

استفاده از مداد سفید داخل پلک پایین

کشیدن مداد سفید داخل پلک پایینی حالت زیبایی به چشم‌ها می‌دهد، اما اگر رنگ پوست تیره‌ای دارید استفاده از مداد سفید جلوه زیبایی نخواهد داشت و بهتر است به‌جای آن از یک مداد بارنگ کرم استفاده کنید. استفاده از مداد کرم نسبت به مداد سفید طبیعی‌تر بوده و می‌توانید در طول روز هم از آن استفاده کنید.

ریمل و مژه مصنوعی

اگر ریمل می‌زنید 2 تا 3 بار روی مژه‌هایتان کشیدن ریمل را تکرار کنید و اگر از مژه مصنوعی استفاده می‌کنید آن را طوری قرار دهید که 3/2 آن در قسمت خارجی خط مژه‌هایتان قرار گیرد تا چشم‌هایتان درشت‌تر جلوه داده شوند.

پف چشم‌هایتان را کاهش دهید

پوست متورم اطراف چشم‌ها آن‌ها را بسیار کوچک نشان می‌دهد. در اینجا به چند راهکار برای کم کردن پف اطراف چشم‌ها اشاره می‌کنیم:
تی‌بگ‌های استفاده‌شده و سرد را روی چشم‌هایتان قرار دهید. با این کار تانین موجود در چای باعث سفت شدن پوست و بهتر شده وضعیت می‌شود.
میزان نمک مصرفی در رژیم غذایتان را کاهش دهید.
تمرینات ورزشی انجام دهید که به بهبود پف چشم کمک زیادی می‌کند.

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب