بایدها و نبایدهای استفاده از کرم پودر - هایپرکلابز

ندا نظام ابادی 7 سال پیش
بایدها و نبایدهای استفاده از کرم پودر - هایپرکلابز هایپرکلابز :

کرم پودری اصلی ترین جزء لوازم آرایشی است که زمینه ساز چهره ای زیبا خواهد بود . اگر از کرم پودری استفاده نکنید یا حتی آن را به درستی روی صورت تان نمالید یعنی زمینه اصلی آرایش تان اشتباه بوده است و به صورتی زیبا دست نخواهید یافت.

محصولاتی که باعث می شود پوست  پیرتر به نظر برسد:

پنکیک : پنکیک ها رنگدانه های متمرکز هستند که به صورت پودر فشرده می باشد. پنکیک ها خیلی ضخیم می باشند و باعث ترک خوردن کرم پودر روی پوست می شود و پوست را پیرتر نشان می دهد.

پودرها: پودرها به خاطر خشک بودن روی پوست صورت چین و چروک به وجود می آورد. زیرا این پودرها بیشتر از مواد معدنی تشکیل شده که چربی پوست را جذب می کند.

پارابن : از پارابن ها به عنوان نگهدارنده لوازم آرایشی استفاده می شود. مطالعات نشان میدهد، متیل پارابن عملکرد متفاوتی دارد و در مقابل اشعه UVB از پوست مراقبت نمی کند و باعث پیرتر شدن پوست خواهد شد.

الکل ها: الکل ها خشک کننده هستند و باعث حساسیت و خشک شدن پوست صورت می شود. وقتی پوست تان خشک شود مستعد ایجاد چین و چروک بیشتری خواهد بود و پیرتر به نظر می رسد.

بایدها و نبایدهای استفاده از کرم پودر :

در زمان استفاده از کرم پودر باید کمی از آن را روی گونه ها، پیشانی، بینی و چانه تان بزنید و با پد روی سطح پوست پخش کنید.برای استفاده از کرم پودر از قلم مو یا برس مخصوص کرم پودر استفاده کنید زیرا با استفاده از قلم مو، کرم پودر روی سطح پوست بصورت یکدست و صاف پخش می شود و می توانید از کمترین مقدار کرم پودر استفاده گسترده ای کنید.

کرم پودری خریداری کنید که با رنگ پوست تان هماهنگی داشته باشد. انواع کرم پودر را تست کنید تا نزدیک ترین رنگ به پوست تان را انتخاب کنید.

نباید از کرم پودری با زمینه رنگ طوسی و زرد استفاده کنید زیرا در هنگام استفاده پوست صورت تان حالت غیر طبیعی می گیرد ، انگار روی صورت تان ماسک زده اید.

کرم پودر را با انگشت تان روی صورت نمالید زیرا پوست تان را صاف و یکدست نمی کند.نباید برای زدن کرم پودر به یک باره حجم زیادی از آن را روی پوست صورت تان بمالید.

ساير تصاوير

بایدها و نبایدهای استفاده از کرم پودر - هایپرکلابز
منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب