ریمل زدن بر حسب مدل های مختلف چشم- هایپرکلابز

ندا نظام ابادی 7 سال پیش
ریمل زدن بر حسب مدل های مختلف چشم- هایپرکلابز هایپرکلابز :

آرایش چشم تاثیر فوق العاده ای در زیبایی صورت دارد. اگر می خواهید آرایش حرفه ای داشته باشید باید مطابق با فرم چشم هایتان ریمل بزنید. ریمل جزء اصلی هر آرایشی است و باعث می شود چشم ها باز شود و بیداتر و زیباتر به نظر برسید. اما برای زیبایی بیشتر باید برحسب فرم چشم هایتان ریمل بزنید تا آرایش تان زیباتر و حرفه ای تر شود . برای ریمل زدن باید دو قدم ساده را شروع کنید.

ابتدا مژه هایتان را فرمژه بزنید:

ریمل زدن را باید با فرمژه شروع کنید و از این بین فرمژه هایی با نوار سیلیکونی بهتر است . نوار فرمژه را به آرامی روی ریشه مژه هایتان فشار دهید تا جایی که انحنا با چین خوردگی چشم تان موازی شود و بعد از آن فرمژه را برگردانید . فرمژه را خیلی آرام فشار داده و رها کنید . با این کار سخت ترین مژه ها را هم خیلی زیبا فر می زنید .

اصول مهم ریمل زدن:

بعد از فرمژه زدن باید به پایه ی مژه ها ریمل بزنید . توصیه می کنیم کمی چوب ریمل را خم کنید تا به پایه ی مژه ها برسد . بعد از آن با یک حرکت آرام چوب ریمل ، مژه های بالا را ریمل بزنید . به این صورت یک بار از روی مژه از ریشه تا نوک ریمل بزنید و بار دیگر از زیر مژه از ریشه تا نوک این کار را تکرار کنید و بعد از آن چوب ریمل را در مژه ها جلو و عقب ببرید تا مژه هایتان به خوبی با ریمل پوشیده شود .

توصیه می شود از ریمل بلند کننده در کنار ریمل حجم دهنده استفاده کنید . البته بهتر است از یک ریمل با برس کوچکتر و یک ریمل با موهای بلندتر استفاده کنید تا مژه هایی پر و بلند داشته باشید .

ترفند ریمل زدن برای چشم های ریز:

خانم هایی که چشم هایی کوچک دارند ، باید طوری ریمل بزنند که چشم هایشان درشت تر و گردتر به نظر برسد . توصیه می شود روی مژه هایتان یک لایه ی ریمل حجم دهنده بزنید . سپس با یک ریمل بلند کننده وسط مژه هایتان را فر بزنید . با این کار توجه را به وسط چشم هایتان معطوف می کنید و چشم هایی درشت تر ، پهن تر و بزرگ تر خواهید داشت .

ترفند ریمل زدن برای چشم های دور از هم:

ابتدا با فرمژه و ریمل تمام مژه هایتان را بپوشانید . اگر چشم هایتان از هم فاصله دارد ، از گوشه ی داخلی چشم به سمت وسط پلک ریمل بزنید . با این کار چشم هایتان نزدیک تر به هم دیده می شود ، البته باید گوشه داخلی چشم تان را خیلی تیره کنید .

ترفند ریمل زدن برای چشم های گرد:

برای چشم های گرد باید روی خط مژه ی بالا و گوشه بیرونی چشم شان بیشترین ریمل را بزنند . به مژه ی پایین باید ریمل زده نشود یا حداقل مقدار ممکن باشد . در امتداد خط مژه یک ریمل حجم دهنده بزنید و اگر می خواهید گردی چشم هایتان بیشتر نمایان شود ، ریمل بیشتری در وسط چشمان تان بزنید . اگر می خواهید چشم های گردتان مانند چشم گربه شود ، در گوشه بیرونی چشم ریمل زیادتری بزنید .

ترفند ریمل زدن برای چشم های نامتقارن:

برای چشم های نامتقارن هدف مان این است که توجه را از پلک و شکل نامتعادل چشم دور کنیم . در امتداد خط مژه مقدار زیادی ریمل حجم دهنده و سایه را به شکل گربه ای بزنید تا چشم تان ظاهر زیباتری پیدا کند . بهتر است برای داشتن چشم های نامتقارن از ریمل های رنگی و رنگ های روشن دوری کنید .

ترفند ریمل زدن برای چشم های رو به پایین:

برای نشان دادن چشم های رو به پایین باید از دو رنگ ریمل استفاده کنید . بهتر است از ریمل قهوه ای استفاده کنید ، این ریمل علاوه بر این که زیبایی ریمل مشکی را دارد ، توجه طرف مقابل را به سمت چشمان تان جلب نمی کند و به این صورت رژلب و رژگونه تان خودنمایی بیشتری خواهد داشت .

توصیه می کنیم به مژه های پایین ریمل قهوه ای و به مژه های بالا ریمل مشکی بزنید و بیشتر روی وسط مژه ها ریمل بزنید و کمتر به گوشه های بیرونی چشم توجه کنید تا چشم تان بهتر دیده شود و به بالا کشیده شود .

ترفند ریمل زدن برای چشم های بادامی:

برای این که چشمان تان بادامی دیده شود ، گوشه های بیرونی مژه های بالا و پایین را ریمل بزنید . بهتر است روی مژه های بالا ریمل حجم دهنده بزنید و لایه دوم ریمل را از وسط پلک به سمت گوشه بیرونی بزنید . بعد از آن با استفاده از یک برس کوچکتر گوشه بیرونی مژه های پایینی را هم ریمل بزنید . این روش ریمل زدن باعث می شود چشمان تان به شکل بادامی دیده شود .

ترفند ریمل زدن برای چشم های نزدیک به هم:

هدف از آرایش چشم های نزدیک به هم این است که چشم ها را دور کنید. گوشه بیرونی چشم را بیشتر از هر جایی تیره کنید. مژه هایتان را فر بزنید و اولین لایه ی ریمل را روی گوشه خارجی چشم بزنید. برای لایه دوم از وسط مژه شروع کرده و به سمت بیرون بروید.

برای زیبایی و تاثیر گذاری بیشتر در امتداد خط مژه هایتان خط چشم مایع بکشید یا ریمل زیادی به ریشه ی مژه بزنید تا خیال تان راحت شود که تیره ترین قسمتی که ریمل زده اید، گوشه ی بیرونی چشم تان است. این کار باعث می شود چشم ها بالا بیاد و به نظر برسد فاصله ی دوری از هم دارند.

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب