خط لب خود را مطابق با مد روز بکشید- هایپرکلابز

زهرا نصیری 7 سال پیش
خط لب خود را مطابق با مد روز بکشید- هایپرکلابز هایپرکلابز :

اگر در آرایش کردن لب‌های خود مهارت کافی ندارید باید بدانید که نکته اساسی و مهم در آرایش لب استفاده از خط لب است. در آموزش کشیدن خط لب مطابق با مد روز این مهارت را خواهید آموخت. سه نکته مهم درباره نحوه کشیدن خط لب را در این مقاله بیان می‎کنیم تا لب‌های‌تان را به روز آرایش کنید و زیبایی صورت خود را تنها با رعایت نکاتی آسان دو چندان نمایید.

سه نکته مهم در کشیدن خط لب

استفاده از خط لب اگر به روش صحیح صورت گیرد می‎تواند ظاهر شما را زیبا و به روز جلوه دهد و در مقابل اگر لب‌هایی بیش از حد کلفت و غیرطبیعی برای خود درست کنید چهره‌ای از مد افتاده و قدیمی خواهید داشت. سه اصل زیر را به درستی رعایت کنید تا از کشیدن خط لب سود ببرید.

استفاده از خط لب رنگ پوست برای فرم دادن به لب

استفاده از خط لب رنگ پوست معجزه می‎کند! شما با استفاده از رنگ‌های همرنگ پوست می‌توانید با پر کردن خطوط لب‌ها، آن‌ها را کاملا منطبق کنید. این یک تکنیک عالی برای داشتن ظاهری زیبا است. برای آرایش لب‌های ناهموار این تکنیک فوق العاده است مخصوصا اگر از یک برق لب یا رژ براق نیز پس از آن استفاده نمایید. با این ترفند خط لب را محو می‌سازید و طبیعی به نظر می‌رسد.

استفاده از خط لب‌های همرنگ رژ برای شکل دادن به لب

رژ زدن به لب با استفاده از برس‌ها خصوصا هنگامی که عجله دارید مشکل است، بهتر است ابتدا با استفاده از یک خط لب همرنگ رژ دور لب خود را مشخص کنید و سپس داخل آن را رژ بزنید با این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان دقت و کیفیت رژ زدن شما نیز بیشتر خواهد شد. توصیه می‌شود برای زمانی که عجله دارید یا می‌خواهید برای مدت زیادی رژ روی لب‌های شما باقی بماند حتما از این روش بهره بگیرید. اگر زوایا و گوشه‌های لب خود را با خط لب دقیق مشخص کنید تنها کافیست مرکز لب خود را رژ بزنید که زمان کمتری می‎گیرد.

استفاده از خط لب‌های تیره برای حجیم کردن لب‌ها بدون پروتز

این روش برای کسانی که عاشق لب‌های کلفت و پرتز شده هستند بسیار عالی است. خط لب تیره به تنهایی جلوه خاصی ندارد اما اگر خوب ترکیب شود بسیار هم زیبا خواهد بود. دور لب خود را یک خط لب تیره مشخص کنید و سپس یک رژلب نرم و کمرنگ انتخاب کرده و داخل آن را پر کنید. بعد از این مرحله از یک قلم موی لب کمک بگیرید و محل اتصال رژلب و خط لب را با دقت ترکیب کنید. اگر این کار به درستی انجام شود ظاهر سایه‌ای به لب خواهد داد که مانند لب‌های پروتز شده خواهد بود.

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب