انتخاب لباس برای خانم‌ها در دوران بارداری - هایپرکلابز

زهرا نصیری 7 سال پیش
انتخاب لباس برای خانم‌ها در دوران بارداری - هایپرکلابز هایپرکلابز :

این یک حقیقت است که اکثر خانم‌ها زمان زیادی را برای انتخاب یک لباس صرف می‌کنند که علاوه بر زیبایی به شیک بودن آن نیز اهمیت می‎دهند. انتخاب لباس برای خانم‌ها در دوران بارداری مشکل‌تر می‎شود تا جایی که برخی دیگر به مدل و زیبایی لباس اهمیت نمی‎دهند و تنها لباسی راحت انتخاب می‎کنند . در این مقاله نکاتی برای شیک پوشی در دوران بارداری عنوان خواهد شد تا علاوه بر انتخاب لباس راحت، به شیک بودن آن نیز دقت شود.به عنوان نمونه توجه به این نکته خوب است که لباس هفته چهاردهم برای هفته نهم بارداری مناسب نیست و یا این که در دو سه ماه اول چه لباسی انتخاب کنیم که شکم مشخص نباشد.

لباس مناسب برای سه ماه اول بارداری

اکثر خانم‌ها در سه ماهه اول بارداری دوست ندارند کسی متوجه وضعیت آنان شود. این افراد باید از پوشیدن لباس چسبناک و تنگ اجتناب کنند، سعی کنید لباس‌هایی را انتخاب کنید که بلند بوده و شکم و ران و باسن شما را می‌پوشاند. استفاده از ژاکت ریزبافت، دامن از بالا تنگ و از پایین گشاد و پیراهن و تیشرت در این دوران مناسب است. استفاده از این لباس‌ها اضافه وزن شما را نشان نمی‌دهد. برای سه ماه اول بارداری استفاده از تاپ‌های بلوزدار یا بلوزهای کمربند دار توصیه می‎شود. این را به خاطر داشته باشید که لباس‌های با پارچه شل که شکم را می‎پوشاند به همراه یک کمربند خوش دوخت‌تر به چشم می‌آید و آویزان و گشاد دیده نمی‌شود. پوشیدن شلوار جین بوت کات (منظور همان شلوار دمپا است.) به همراه این بلوزها شما را شیک نشان می‎دهد.

استفاده از کمربندهای کشی یا باندهای مخصوص بارداری

با گذشت زمان و ورود به ماه چهارم و بیشتر شکم خانم‎های باردار بزرگ شده و لباس‌های آنان تنگ می‌شود. کمربند کشی و یا باند مخصوص بارداری تهیه کنید که به بالای شلوار بسته شده و شما را از دکمه و زیپ بی‌نیاز می‎کند. می‎توانید شلوارهای جین قبلی خود را بپوشید و با این کمربندها بدون بستن دکمه آن را نکه دارید و کسی هم متوجه این تغییر نشود. استفاده از باند کشی نیز مشابه همین کمربند عمل می‎کند، شما باند را می‌توانید در سوراخ شلوار بپیچانید تا کارکرد دکمه را داشته باشد.

مقابله با تپلی

در ماه‌های اول حس می‎کنید خیلی چاق و تپل شده‌اید اما نگران نباشید. چاقی در این مرحله طبیعی است اما جای نگرانی نیست. اعتماد به نفس داشته باشید و سعی کنید از پوشیدن لباس تنگ اجتناب کنید زیرا نه تنها زیبا نیست بلکه سبب می‌شود چاقی شما بیشتر به چشم بیاید. از انتخاب لباس‌هایی که بالا تنه چین‌دار دارند نیز اجتناب کنید. توصیه ما پوشیدن تونیک است تا بازو و شانه شما را بپوشاند و چاقی شما را نشان ندهد.

لباس بارداری شیک و زیبا به شرط انتخاب سایز مناسب

دوران بارداری برای همه خانم‌ها با اضافه وزن و چاقی همراه است. اکثر خانم‌ها از لباس حاملگی تصور گشاد و بی‌قواره دارند، درصورتی که اگر سایز مناسبی انتخاب شود اصلا هم این طور نخواهد بود. اینترنت در این زمینه می‎تواند به شما کمک کند. اگر به دلیل شرایط خود قادر به گشتن در بازار نیستید باید بدانید که اینترنت پر است از عکس‌های لباس‌های بارداری مناسب و زیبا و شیک که می‌توانید متناسب با سلیقه خود انتخاب نمایید.

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب