راهکارهای تعویق رویش مجدد موهای زائد پاها- هایپرکلابز

ندا نظام ابادی 7 سال پیش
راهکارهای تعویق رویش مجدد موهای زائد پاها- هایپرکلابز هایپرکلابز :

همه می‌دانیم که اصلاح موهای پا، چقدر می‌تواند خسته‌کننده باشد. یک لحظه نرم هستند و لحظه بعد، موها جوانه زده‌اند. برای اغلب ما، عمل تراشیدن موها، تقلایی محسوب می‌شود و نه کاری که به صورت مرتب و روزانه حاضر به انجام آن باشیم.

باور کنید یا نه خدا را شکر، روش‌هایی وجود دارند که به کمک آن‌ها می‌توان پاها را نرم‌تر و به مدت طولانی‌تری، عاری از مو، نگهداشت!


پوست خود را لایه‌برداری کنید

پیش از آن‌که پیرایش موها را شروع کنید، پوست خود را با استفاده از کرم‌ها و ابزار لازم، بسابید. انجام عمل لایه‌برداری، پیش از اصلاح کردن، شما را از شر سلول‌های مرده پوست، راحت می‌کند.

علاوه بر این، به بیرون آمدن موهای ریزی که زیر پوست هستند، کمک می‌نماید و باعث می‌شود، بتوانید موها را بسیار نزدیک‌تر به پوست، بتراشید.


از یک تیغ خوب استفاده کنید

وقتی‌که در حال خریدن تیغ هستید، اطمینان یابید که بهترین نوع آن را که برای پوست شما مناسب‌تر است، انتخاب می‌کنید. برای مثال، اگر پوست خشکی دارید، باید از تیغی استفاده کنید که دارای نوار مرطوب‌کننده است.

هرچه موها را نزدیک‌تر به پوست بتراشید، پوست نرم‌تری خواهید داشت و جوانه زدن دوباره موها به تأخیر خواهد افتاد. همچنین، تیغی را انتخاب نمایید که چندین تیغه داشته باشد.


اصلاح کنید

عمل اصلاح کردن را از قوزک پا، آغاز کرده و در خلاف جهت رویش موها به سمت بالا حرکت کنید. این روش دیگری است که به شما این امکان را می‌دهد تا هر چه نزدیک‌تر به پوست، کار اصلاح را انجام دهید و مدت بیش‌تری طول بکشد تا موها جوانه بزنند.


پس از اتمام کار از مرطوب‌کننده استفاده نمایید

پس از بیرون آمدن از حمام تا وقتی پوست هنوز کمی مرطوب است، روی پوست پاها از مرطوب‌کننده استفاده نمایید. انجام این کار، موجب لطافت آن و نرمی موها می‌شود.

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب