شوهر بداخلاق را از اول تربیت کنید- هایپرکلابز

Z Akbari 10 سال پیش
شوهر بداخلاق را از اول تربیت کنید- هایپرکلابز هایپرکلابز :

حتما تا امروز دست کم دو تا سه بار در هفته میزبان همسر بداخلاق خود در عصر یک روز پاییزی در خانه تان بوده اید؛ زمانی که شوهرتان خسته و عصبانی از کار روزانه، مشغله های زندگی و تنش های اجتماعی به خانه برمی گردد و روحیه ای بسیار تحریک پذیر دارد، زمانی که حتی جرات نمی کنید از او درباره علت بداخلاقی هایش بپرسید و ترجیح می دهید شبی آرام و بدون جنجال را پشت سر بگذارید. با وجود این، آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که برای برطرف کردن این عصبانیت و پیشگیری از جنجال های بعدی که دلیل قانع کننده ای برای آن وجود ندارد، از چه راهکارهایی استفاده کنید. در میان شیوه های طب سنتی و روش های طبیعی درمان در جهان، راهکارهایی می توان یافت که با استفاده از آنها می توانید خیلی سریع و آسان سندرم بداخلاقی شوهرتان را درمان کنید. با کمک ۷ روش جادویی می توانید خود و همسرتان را به مرور اما برای همیشه از شر سندرم بداخلاقی راحت کنید. تنها مراقب باشید که این مطلب را محفوظ نزد خودتان نگه دارید، چرا که مطالعه راهکارها و پیشنهادهای آن ممکن است سندرم بداخلاقی همسرتان را فعال کند.
روز اول
حمام ولرم با عرق بهارنارنج را فراموش نکنید
گاهی بد نیست به رسم و رسومات قدیمی حمامی ولرم، خوشبو و مطبوع را برای همسرتان که خسته و عصبانی از راه رسیده، آماده کنید. برای این کار نیم ساعت قبل از آنکه به خانه برسد، حمام را آماده و گرم کنید. اگر در حمام تان وان دارید، می توانید آن را با آب نیمه ولرم پر کنید و ۳ تا ۴ قطره اسانس لاوندر درون آب بریزید و در حمام را ببندید تا فضای حمام گرم و مطبوع شود. حالا اگر در حمام تان وان ندارید، کافی است یک قطره از اسانس لاوندر را روی پنبه بریزید و پنبه را روی قفسه حمام قرار دهید تا بوی مطبوع و آرامش بخش لاوندر در فضای حمام پر شود. سپس دست به کار شوید و برای همسرتان یک لیوان شربت بهارنارج تهیه کنید تا حین حمام یا بعد از حمام آن را بنوشد و احساس راحتی و آرامش کند. دراز کشیدن در آب و نوشیدن یک لیوان عرق بهارنارنج به او کمک می کند تا تنش ها و استرس های ناشی از کار روزانه را کنار بگذارد و آرام شود.
روز دوم
برای شام سالاد کاهو تهیه کنید
به اعتقاد درمانگران طب سنتی و مکاتب طبیعی درمان، خوراکی ها و موادغذایی نیز تاثیر زیادی بر کاهش استرس، عصبانیت و آشفتگی حال ما دارد، از این رو نوع غذایی که برای همسرتان تهیه می کنید نیز می تواند در کاهش میزان تنش ها و استرس های ناشی از کار و فعالیت های روزانه او موثر باشد، پس توصیه می کنیم در وعده های شام که معمولا مهم ترین وعده غذایی خانواده محسوب می شود (چون تمامی اعضای خانواده پس از انجام فعالیت های روزانه برای خوردن شام دور هم جمع می شوند) حتما از سالاد کاهو و کرفس یا سبزی خوردن استفاده کنید تا بتوانید از خواص درمانی کاهو و کرفس و همین طور از خواص ترخون، پونه و نعناع برای تسکین اعصاب و کاهش میزان عصبانیت و اضطراب همسرتان استفاده کنید.
روز سوم
با چای گیاهی آرامش را به او هدیه دهید
یکی از بهترین روش هایی که می توانید همسر بداخلاق تان را در روزهای سرد پاییزی آرام کنید تهیه و سرو یک فنجان چای نعناع گیاهی است تا با کمک این نوشیدنی گیاهی به حفظ آرامش و تقویت سیستم عصبی همسرتان کمک کنید. برای تهیه این دمنوش گیاهی می توانید از برگ های خشک نعناع به جای چای معمولی استفاده کنید و آن را در قوری دم کنید. تنها فراموش نکنید که هنگام سرو این نوشیدنی خوش آب و رنگ یک قاشق چای خوری عسل و چند قطره لیمو نیز به چای نعناع اضافه کنید تا به این ترتیب با این معجون معجزه آسای گیاهی به تخلیه استرس ها و تنش های روزانه همسرتان کمک کنید. شما می توانید تا نزدیک شدن ساعت شام، ۲ فنجان از دمنوش نعناع را برای همسرتان سرو کنید و به این ترتیب علاوه بر افزایش آرامش بخشی، انرژی از دست رفته همسرتان را با سرو یک نوشیدنی ساده اما گیاهی به او بازگردانید. می توانید در طول هفته در کنار تهیه چای نعناع از چای سنبل الطیب، چای سبز و دمنوش ریحان نیز برای کاهش خستگی ها و استرس های ناشی از کار روزانه استفاده کنید.
روز چهارم
برایش لباس آبی بخرید
یکی دیگر از راه هایی که می توانید به طور نامحسوس از آن برای افزایش آرامش همسرتان استفاده کنید، استفاده از روش های رنگ درمانی است که در بسیاری از مکاتب درمانی در جهان حتی طب سنتی نیز به آن اشاره شده است. برای این منظور می توانید برای همسرتان لباس راحتی آبی بخرید و با کمک این لباس به او کمک کنید تا بر هیجانات، تنش ها و استرس هایی که به خاطر کار و فعالیت های اجتماعی هر روز سراغش می آید، غلبه کند. بسیاری از کارشناسان رنگ درمانی در جهان بر این باورند که استفاده از این رنگ ها می تواند به تنظیم جریان گردش خون فرد کمک کند و آرامش را به او هدیه دهد. با کمک این لباس می توانید فشارخون همسرتان را تنظیم کنید و برعملکرد سلول های عصبی مغز او تاثیر بگذارید.
روز پنجم
از فواید اتاق سبز چه می دانید
ایجاد تغییر و نوآوری در چیدمان لوازم منزل به ویژه استفاده از رنگ های آرامش بخش یکی دیگر از راه حل هایی است که به کمک آن می توانید سندرم شوهر بداخلاق را برای همیشه مغلوب خود کنید. تنها کافی است پرده های اتاق نشیمن یا اتاق کار همسرتان در منزل را به رنگ آبی، فیروزه ای یا سبز در آورید. حتی می توانید بخشی از نورپردازی فضای خانه را نیز با کمک این رنگ انجام دهید. به عنوان مثال یک اتاق آبی یا سبز در خانه داشته باشید. به این ترتیب می توانید با استفاده از آنچه در محیط اطرافتان قرار دارد بر تخلیه استرس ها و فشارهای ناشی از کار تاثیر بگذارید و او را زودتر از تنش های بیرون از منزل دور کرده و به آغوش گرم خانه و خانواده دعوت کنید. با کمک این رنگ ها می توانید انقباض ها و اسپاسم های عصبی- عضلانی را از همسرتان دور کنید و با آرامش بخشی به او از لحظات شادی در کنار خانواده لذت ببرید.
روز ششم
موسیقی درمانی را فراموش نکنید
گوش سپردن به صداهای طبیعی مانند صدای پرندگان، رودخانه، موج دریا و حتی صدای باد و خش خش برگ ها می تواند تاثیر زیادی بر کاهش استرس ها و تنش های همسرتان داشته باشد و در تخلیه انرژی های منفی و عصبانیت او بسیار موثر باشد. پیشنهاد ما این است که پس از آمدن همسرتان به خانه برای او یک فنجان چای گیاهی بابونه آماده کنید و درحالی که او را به نوشیدن این عصاره طبیعی و آرامش بخش دعوت می کنید از یک موسیقی آرام مثل موسیقی های طبیعی یا یک موسیقی رؤیایی کمک بگیرید تا به کمک آن بتوانید به بهبود روحیه و شرایط روانی همسرتان کمک کنید. به این ترتیب با ساده ترین روش می توانید او را از فضای کاری و تنش هایی که با او داخل منزل آمده، جدا کنید.
روز هفتم
با رایحه آرامش بخش غافلگیرش کنید
در طب سنتی و شیوه عطردرمانی بارها به خاصیت بوها و رایحه های مختلف برای تسکین اعصاب و آرامش بخشی اشاره شده است. اگر می خواهید خیلی نامحسوس و کاملا حرفه ای همسرتان را از بدو ورود به خانه غافلگیر کنید و او را در مقابل عمل انجام شده قرار دهید، تنها کافی است مقدار کمی از اسانس یا عصاره وانیل یا… را روی یک دستمال کوچک اسپری کنید و آن را روی میز یا کتابخانه قرار دهید تا عطر آن سراسر خانه را پر کند. به جای اسانس وانیل می توانید از اسانس گریپ فروت، نارنگی و گل یاس نیز برای افزایش آرامش و راحتی در خانه استفاده کنید. تنها باید مراقب باشید که به میزانی از اسانس ها در فضای خانه استفاده کنید تا تنها رایحه ای خفیف اما مشخص از اسانس مورد نظر در فضای خانه وجود داشته باشد، زیرا استفاده بیش از حد از عطرها و اسانس ها ممکن است موجب ابتلا به سردرد در میان اعضای خانواده شود.

منبع :http://www.melateiran.com/%D8%AE%D8%A8%D8%B1-%D8%A...
10 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 5 دیدگاه از 5 دیدگاه
    * مهرداد* مقدم * مهرداد* مقدم من نخوندم...
10 سال پیش
مژگان مرتاض معصوم مژگان مرتاض معصوم اگه بشن:-((
10 سال پیش
    مانیا    م مانیا م مرسی عزیزم جالب بود،لایکههههههههههههه
10 سال پیش
    مانیا    م مانیا م مرسی عزیزم جالب بود،لایکههههههههههههه
10 سال پیش
محمود نجفي محمود نجفي WooooW
10 سال پیش
1 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب