هفت نشانه که کودکتان دوستتان دارد- هایپرکلابز

M* Razaghi 10 سال پیش
هفت نشانه که کودکتان دوستتان دارد- هایپرکلابز هایپرکلابز :

وقت هایی در زندگی وجود دارند که فکر می کنید فرزندتان شما را دوست ندارد، ولی به رفتارهایش بیشتر دقت کنید.

1.نوزادتان به چشمان شما خیره می‌شود. احتمالاً تلاش می‌کند تا چهره شما را به خاطر بسپارد. او از دنیای پیرامون خود هیچ چیزی نمی‌داند، اما می‌داند که شما شخص مهمی هستید.

2. کودکتان حتی زمانی که دور و بر او نیستید، به شما فکر می‌کند. بین ۸ تا ۱۲ ماهگی وقتی اتاقش را ترک می‌کنید، صورتش را جمع می‌کند و با نگاه به اطراف خود، به دنبال شما می‌گردد و با باز گشت شما به اتاق، لبخند بر لبانش می‌نشیند.

3. کودک نو پای شما کج خلقی می‌کند؛ اما این جیغ و داد‌ها به این معنا نیست که دوستتان ندارد. اگر نسبت به شما دلگرمی نداشت زمانی که از اطاق بیرون رفته و او را ترک می‌کردید، عصبانی و رنجیده نمی‌شد.

4. هنگامی که کودک نوپای شما زمین می‌خورد یا ناراحت می‌شود، به سمت شما می‌دود. بچه‌ها در این سن شاید معنای «دوستت دارم» را دقیقاً درک نکنند، اما کار‌هایشان گویای احساس قلبیشان می‌باشد.

5. پیش می‌آید که کودک پیش دبستانی شما گلی که از باغچه چیده، قلبی را که نقاشی کرده و سنگ درخشانی را که پیدا کرده است، به شما می‌دهد.

6. کودک پیش دبستانی شما دوست دارد، مورد تایید شما قرار گیرد؛

به همین دلیل دوست دارد در کارهای خانه کمکتان کند و به دنبال فرصتی می‌گردد تا شما را تحت تاثیر قرار دهد و برای جلب نظر شما می‌گوید: «به من نگاه کن».

7. کودک نونهالتان به شما اعتماد می‌کند و اسرارش را با شما در میان می‌گذارد. مثل اولین باری که گلویش پیش کسی گیر کرده یا اینکه در مورد مسائلش با شما درددل کند.

شما محرم او هستید، حتی اگر در حضور دیگران از بغل کردن شما خجالت بکشد.

منبع :http://www.tebyan-zn.ir/News-Article/blest_family/...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب