اگر درونگرا هستید چگونه می‌توانید عشق واقعی‌تان را پیدا کنید؟- هایپرکلابز

ندا نظام ابادی 8 سال پیش
اگر درونگرا هستید چگونه می‌توانید عشق واقعی‌تان را پیدا کنید؟- هایپرکلابز هایپرکلابز :

آیا شما درونگرا هستید ؟ اگر جواب مثبت است پس حتماً با اخلاق‌های‌تان در مورد ارتباط با دیگران آشنا هستید و می‌دانید که آشنایی با یک فرد جدید برای افراد درونگرا ممکن است سخت باشد؛ برای رفع این مشکل پیشنهاد میکنیم این مقاله را بخوانید.

چند نکته برای این‌که از دیدار با دیگران اجتناب نکنید و به خودِ درونگرای‌تان هم وفادار بمانید.

تعجب نکنید اگر درست درک‌تان نکنند.

درونگراها، دنیای درونی‌شان عمیق است. همه ما دنیای درون داریم، اما درونگراها به خصوص ذهن‌شان مانند پیاز، لایه لایه است و برای دسترسی به لایه‌های درونی باید جور خاصی عمل کرد، با حساسیت و صبوری. به همین خاطر، ممکن است در ابتدا ناعادلانه برچسب خجالتی، بی عرضه ، یا گوشه گیر به شما زده شود ( یک سوء تفاهم متداول). به یاد داشته باشید کسی که ارزش این را داشته باشد تا برایش وقت بگذارید و شما را بشناسد، مایل و مشتاق خواهد بود به لایه‌های درونی‌تان دست یافته و به اعماق ارزشمند شما برسد. پس فکر نکنید که لازم است نقش یک برونگرا را بازی کنید.

ممکن است حضور در محیط شلوغ باب میل‌تان نباشد اما یادتان باشد یک دیدار دو نفره هم چیزی است که درونگراها واقعا از آن خجالت می‌کشند.

در این جور مواقع، درونگراها می‌توانند با پرسیدن سوالات و شرکت در گفتگوی اندیشمندانه، کنجکاوی‌شان را اعلام کنند. این حقیقت که درونگراها، بسیار اهل مراعات هستند و چیزی را که به دست می‌آورند، بی نهایت حفظ می‌کنند، دقیقا همانجایی است که دیگران می‌فهمند این موجودات ساکت چقدر گرم و مهربان هستند.

فقط با کسانی دیدار کنید که واقعا اعتقاد دارید شایسته هستند(نه آنهایی که ظاهرا خوب به نظر می‌رسند).

به یاد داشته باشید برونگراها از افراد دوروبرشان انرژی می‌گیرند در حالیکه درونگراها احتمالا خوش صحبت‌تر و سخنورتر هستند و با تعاملات مداوم اجتماعی، تحلیل می‌روند. اگر تردید دارید که آیا فرد موردنظر ارزش ملاقات را دارد یا نه، می‌توانید برنامه یک تماس تلفنی را بریزید؛ در عرض یک دقیقه به جواب خواهید رسید. در همان آغاز با خودتان روراست و مشکل پسند باشید تا از فرسودگی روانی اجتناب کنید. سوزان کِین، نویسنده ” قدرت درونگراها در دنیایی که نمی‌تواند دست از حرف زدن بردارد” می‌گوید

روابط، همه را شادتر می‌کند، درونگراها را هم همین‌طور، اما برای آنها کیفیت مهم‌تر از کمیت است.

با واقع‌گرا بودن، در زمان صرفه جویی کنید.

یکی از توانایی‌های بزرگ درونگراها، فهم ژرفا است. از این ویژگی استفاده کنید و سوالاتی بپرسید که شما را به این نتیجه برساند که آیا این فرد و ملاقات، مناسب شما هست یا نه. من چند قرار ملاقات با کسی داشتم که شدیدا مجذوبش شده بودم و تاثیر عاطفی متقابل داشتیم، اما بعد از پنجمین دیدار، خودش هم تصدیق کرد که خیلی چیزها را نمی‌تواند خوب به من منتقل کند و من فهمیدم احتمالا این مورد برای من، بهترین نیست. وقتی با خودم و با او روراست و صادق شدم، صحبت‌مان بسیار اساسی بود و فهمیدیم وقت‌مان را تلف کرده بودیم. پس : نترسید و از همان اول، پرسش‌های قوی بپرسید.

به برونگراها به عنوان افراد بالقوه نگاه نکنید.

مطمئنا درونگراها در روابط خود، عمق را به سطح ترجیح می‌دهند. با توجه به تجربیات شخصی خودم، بسیاری از اشخاصی که ارتباطات عالی و قوی با آنها داشتم، جزو برونگراها بودند. وقتی این افراد، نیاز شما به شارژ شدن و دوباره خاموش شدن را بفهمند و بدانند که شما هم به نیاز آنها برای تعاملات اجتماعی احترام می‌گذارید، ” زوج برونگرا- درونگرا ” می‌تواند ترکیبی بسیار تکمیلی باشد.

دلیلی ندارد درونگرا بودن لزوما به معنی زندگی کم هیجان‌تر و کم جنب و جوش‌تر باشد. بنابراین، تمام چیزهایی را که شما را ساخته (خصوصیات درونگرایانه ) در آغوش بگیرید و بپذیرید و آنها را به دنیا نشان دهید! یادتان باشد، اصالت و واقعی بودن، جذاب و دلپذیر است.

منبع :http://www.alamto.com/how-to-find-true-love-if-you...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب