رازهای مهم روابط زوجهای شاد و موفق- هایپرکلابز

ندا نظام ابادی 7 سال پیش
رازهای مهم روابط زوجهای شاد و موفق- هایپرکلابز هایپرکلابز :

هر دختر و پسری می خواهد ازدواج موفقی داشته باشد و در زندگی با همسرش به خوشبختی ناب دست یابد . اما تنها عده محدودی به این خواسته می رسند . در واقع ازدواج موفق راز و رمزهایی دارد که لازم است آنها را یاد بگیرید .

افراد موفق ذهنیت درستی از ازدواج موفق دارند . آنها به خوبی می دانند که باید چه چیزی از همسرشان بخواهند و چه چیزهایی عشق را در بین آنها می کشد و حتی انجام چه کارهایی به رابطه شان صمیمیت و ماندگاری بیشتری می دهد .

برای فراگیری این مهارت ها یا باید در یک خانواده موفق زندگی کرده باشید یا روش های افرد موفق را مطالعه کنید . در ادامه رازهای یک ازدواج موفق و خصوصیات زوج های خوشبخت را بیان می کنیم ...


زوج های موفق توانایی حل مساله دارند

زوج موفق هیچ وقت با هم قهر نمی کنند و به خوبی حل مساله را بلد هستند . آنها به جای پرخاشگری با هم صحبت می کنند . رازدار مشکلات زناشویی شان هستند و اجازه نمی دهند کسی از دعواهایشان خبردار شود و حتی برای دلخوری های بوجود آمده زمانی تعیین می کنند .


زوج های موفق هر روز عاشق تر می شوند

عشق ، دوستی و احترام در بین زوج های موفق و خوشبخت هر روز بیشتر می شود زیرا آنها می دانند که باید نهال عشق شان را آبیاری کنند . آنها به همدیگر کمک می کنند ، از هم حمایت می کنند ، عبارت دوستت دارم را تکرار می کنند.


زوج های موفق ایده آل های مشخصی دارند

زوج های خوشبخت قبل از ازدواج و در طول زندگی به خوبی می دانند که از زندگی چه چیزی می خواهند و چطور باید به خواسته شان برسند .

وقتی فرد تکلیفش با خودش مشخص باشد ، در انتخاب همسر هم دقیق تر عمل می کنند و زندگی او مطابق با برنامه و نقشه ی از پیش تعیین شده پیش می رود .

در ابتدای ازدواج تمام زوج ها به هم می چسبند و تمام کارهایشان را دونفره انجام می دهند اما باید آرام آرام از هم فاصله گیرند تا حریم فردی و استقلال شان حفظ شود .


زوج های موفق به فکر تغییر همدیگر نیستند

وقتی در رابطه احترام و تناسب وجود داشته باشد ، زوج ها تلاشی برای تغییر همدیگر نمی کنند . آنها بهم اعتماد دارند ، همدیگر را همانطور که هستند قبول می کنند و به جای این که هر یک شبیه دیگری شود ، سعی می کنند به تفاهم و نقطه مشترک دست یابند .


زوج های موفق همدیگر را تحقیر نمی کنند

هیچ چیز مانند تحقیر و سرزنش رابطه بین زن و مرد را از هم نمی پاشد . در زندگی زوج های موفق کنایه ، غر زدن ، تحقیر ، تمسخر ، سرزنش و طعنه هیچ جایی ندارد .


زوج های موفق کارهای مشترک انجام می دهند

زوج های موفق در زندگی علایق و فعالیت های مشترکی دارند و از همراهی همدیگر لذت می برند.


زوج های موفق پشتیبان همدیگر هستند

زوج های موفق کارهایشان را به طور مشخصی تقسیم می کنند. وظایف زندگی و کارهای خانه را با هم تقسیم کرده و کارها را برای هم جذاب می کنند.


زوج های موفق حیطه فردی دارند

زوج های موفق می دانند در طول زندگی باید حریم فردی و استقلال شان حفظ شود. آنها می دانند قرار نیست ازدواج تمام ابعاد رشد فردی شان را تحت تاثیر قرار دهید و علایق فرد را از او بگیرد.

آنها با خود خلوت می کنند و برای دوستان ، علاقه مندی ها و پیشرفت های شخصی شان وقت می گذراند و برای وقت شخصی طرف مقابل ارزش و احترام قائل هستند.

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب