چيدماني به سبزي بهار- هایپرکلابز

M* Razaghi 10 سال پیش
چيدماني به سبزي بهار- هایپرکلابز هایپرکلابز :

استفاده از رنگ سبز در دکوراسيون امکانات بيشماري به شما مي‌دهد و با هر رنگ ديگري توانايي ترکيب کردن را دارد. در اين مطلب به چگونگي استفاده از اين رنگ زيبا در دکوراسيون منزل مي‌پردازيم.چهره‌اي تازه: يک رنگ سبز بهاري حتي تاريک‌ترين روزهاي زمستان را مي‌تواند روشن سازد. ديوارهاي به رنگ سبز برگ‌ها و پرده‌هاي زيبا اين اتاق نشيمن را فراگرفته‌اند. قرار دادن چند شاخه از شکوفه‌هاي بهاري در اتاق، حس بهاري را بيشتر تقويت کرده و استفاده از رنگ سفيد و قهوه اي تيره به رنگ سبز اجازه داده است تا بدرخشد.پوشيده شده در سبزي:

ديوارهاي سبزرنگ، پرده‌ها و فرش طنين بصيرانه نرمي و ملايمت را در فضا پخش مي‌کند. عناصر تک رنگ به عنوان زمينه‌اي خنثي عمل مي‌کنند. نارنجي کدر و صندلي‌هاي قهوه‌اي در مقابل سبز برجسته مي‌شوند و طراح با بکارگيري تزئينات ديگر مانند چراغ و ميز زردرنگ و نقاشي رنگ روغن بالاي شومينه تمام رنگ‌ها را در اين اتاق گره ‌زده ‌است.


حرکتي جسورانه:

رنگ زرد-سبز جسوانه با يک رنگ سبز-آبي سرد در اين اتاق آرامش بخش شريک شده اند. يک فرش با طرح هندسي زمينه را براي يک پالت رنگي فراهم مي‌کند. به‌کار‌بردن رنگها در فرش و يا پرده‌ها يک راه عالي براي ساختن طرح رنگي براي يک اتاق با رنگ‌هاي يکپارچه مي‌باشد.
ويترين زيبا:

اين مجموعه از بشقاب‌هاي سفيد و ظرف‌هاي سراميکي در پشت درهاي بسته يک ويترين پنهان نشده‌اند و به صورت ماهرانه‌اي در يک قفسه کهنه مرتب شده‌اند. درهاي باز قفسه، اين مجموعه فريبنده و فضاي داخلي روستايي آن را به نمايش گذارده است.موزائيک‌هاي برگدار:

کاشي موزائيک‌هاي کوچک در چندين تن موافق و هماهنگ از رنگ سبز به اين وان و دوش منظره اي از جنگل و احساس دوش گرفتن درميان برگها را مي‌دهد. کاشي‌ها در اين رنگها فضايي آرامش بخش و در عين حال مفرح ايجاد کرده‌اند.

رنگ ليمو ترش:

يک رنگ مانند اين فضا مي‌تواند دلتنگ‌ترين روز‌هاي هفته را شاد و روشن کند. کابينت‌هاي پوشيده شده از رنگ ليمويي و پيشخوان‌هاي به رنگ نقره‌اي-خاکستري و تزئيانت و ظروف به رنگ روشن بر زيبايي اين آشپزخانه تأثير بسزايي داشته‌است.

منبع :http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=100745
1 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 1 دیدگاه از 1 دیدگاه
اميد ***** اميد ***** لایک
10 سال پیش
1 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب