تکنیکی فوق العاده برای داشتن رختخوابی خوش بو- هایپرکلابز

راحله ... 9 سال پیش
تکنیکی فوق العاده برای داشتن رختخوابی خوش بو- هایپرکلابز هایپرکلابز :

برای اینکار باید بسته های خوش بو کننده را داخل کشویی که ملحفه ها را در آن می گذارید یا زیر بالش خود بگذارید. برای این کار شما به مربع‌های پارچه‌ای طرح‌دار ۱۲٫ ۵ سانتی‌متری نیاز دارید. ابتدا اضلاع ۲ مربع پارچه‌ای را به هم بدوزید و تنها یک شکاف دوخته نشده به اندازه ۴ سانتی‌متر باقی بگذارید. سپس ۲۵۰ گرم جوانه خشک شده اسطوخودوس را از طریق یک قیف داخل کیسه پارچه‌ای بریزید و سپس شکاف را دوخته و ببندید. این کیسه پارچه‌ای معطر را در کشوی ملحفه‌ها یا زیر بالش‌تان قرار دهید تا همیشه رختخوابی معطر داشته باشید.
یکی از بهترین شیوه‌های از بین بردن بوی غذا در خانه استفاده از رایحه لیمو ترش است. برای این کار لازم است آب لیموی تازه را درون یک لیوان آب حل کرده و با کمک افشانه آن را در هوا اسپری کنید.
بخور دارچین نیز برای خوشبو کردن فضای خانه بسیار مناسب است. بهترین راه برای استفاده از بوی مطبوع این بخور آن است که چوب دارچین را در ۲ لیوان آب بجوشانید و اجازه دهید بوی آن در خانه پخش شود.
عطر وانیل یکی از رایحه‌های مطبوعی است که بیشتر خانم‌ها و کودکان از آن لذت می‌برند. استفاده از رایحه وانیل در خانه علاوه بر آن‌که موجب خوشبویی خانه می‌شود بلکه موجب افزایش اشتهای اعضای خانواده نیز می‌شود. کافی است پنبه‌ای را با عصاره وانیل آغشته کنید و درون یکی از دکوری‌ها یا روی میز قرار دهید.
برای اینکه کمد لباستان خوشبو باشد، هرگز لباسهای کثیف و عرق کرده را به مدت طولانی در کمد آویزان نکنید. در ضمن می‌توانید شیشه‌های عطر خالی را در لابلای لباس‌هایتان بگذارید.
یک شیوه قدیمی برای خوشبو کردن کمد لباس‌ها، استفاده از گیاهان معطر مانند میخک، زنجبیل و دارچین درون کیسه‌ای نازک است. از این روش برای خوشبو شدن اتاق نیز می‌توانید استفاده کنید. کافی است کیسه گیاهان معطر را پشت پرده قرار دهید.
استفاده از عودهای خوشبوی صندل، یاسمن، چوب و دیگر رایحه‌های طبیعی نیز برای از بین بردن بوی غذا یا خوشبو کردن فضای خانه بسیار مناسب است.

منبع :http://www.pezeshkaddress.com/modules.php?name=New...
13 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 1 دیدگاه از 1 دیدگاه
مژگان مرتاض معصوم مژگان مرتاض معصوم خیلی عالیه... مرسی گلم
9 سال پیش
1 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب