نکاتی برای زیباتر شدن دکوراسیون منزل - هایپرکلابز

ندا نظام ابادی 7 سال پیش
نکاتی برای زیباتر شدن دکوراسیون منزل - هایپرکلابز هایپرکلابز :

خیلی از خانم ها با این که لوازم و وسایل مناسب و گران قیمت می خرند ، باز هم از دکوراسیون منزل خود رضایت ندارند و فضای داخلی منزل را کسل کننده می دانند.

در طراحی داخلی منزل باید به ارتفاع مناسب لوسترها توجه داشته باشید . برای این کار با توجه به ارتفاع سقف اتاق لوستر را در ارتفاع مناسبی نصب کنید . باید بدانید هدف تان از نصب لوستر در منزل این است که فضای داخلی خانه را روشن کنید نه سقف را .

بهتر است برای تمیز ماندن مبلمان از روکش هایی با پارچه تک رنگ استفاده کنید . پارچه های شلوغ و پرنقش علاوه بر این که جلوه بصری ندارد ، جذابیت فضای داخلی خانه را هم کاهش می دهد .

برای انتخاب تابلو باید علاوه بر طرح و نقش مناسب به اندازه دیوار اتاق هم توجه کنید . نباید برای دیوار بزرگ از تابلوهای کوچک استفاده کنید . پس تابلوهای بزرگ را روی دیوارهای بزرگ نصب کنید ، در انتخاب تابلو به تناسب آن با دیوارهای اتاق توجه داشته باشید .

باید هنگام انتخاب فرش دقت زیادی داشته باشید . فرش مناسب در اتاق نشیمن باید با طرح و نقش دیگر وسایل مانند مبلمان و پرده هماهنگ باشد . علاوه بر آن باید در دکوراسیون منزل به ابعاد و اندازه ی فرش هم دقت کنید . فرش مناسب باید به خوبی جلوی مبلمان شما را بگیرد و هنگام نشستن روی مبل زیر پای شما را پر کند .

باید به تناسب لوازم صوتی و تصویری هم توجه داشته باشید . مثلا نباید در یک اتاق نشیمن کوچک و مستعطیلی یک سینمای خانگی چهارباند قرار دهید . قبل از هر چیزی به ابعاد و فضای اتاق تان توجه کنید تا متناسب با فضا تلویزیون و سینمای خانگی را خریداری کنید .

پرده های پنجره باید در حالت استاندارد روی زمین بیاید و برای پنجره های معمولی تا زیر پنجره باشد . برای آشپزخانه که پنجره معمولا باید سینک یا اجاق گاز قرار دارد و احتمال کثیف شدن بیشتر است ، شیدها را انتخاب کنید .

ساير تصاوير

نکاتی برای زیباتر شدن دکوراسیون منزل - هایپرکلابز نکاتی برای زیباتر شدن دکوراسیون منزل - هایپرکلابز
منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب