بهترین ترکیب رنگ های زمستانی برای دکوراسیون خانه - هایپرکلابز

زهرا نصیری 7 سال پیش
بهترین ترکیب رنگ های زمستانی برای دکوراسیون خانه - هایپرکلابز هایپرکلابز :

رنگ هایی که زمستان امسال برای دکوراسیون خانه مد شده است شامل رنگ هایی نظیر قرمز پررنگ، بادمجانی، آبی یخی و نقره ی فلزی می شود. در ادامه با توجه به مد های امسال می خواهیم بهترین ترکیب رنگ های زمستانی را به شما معرفی کنیم.

خنثی و کامل

در اتاق نشیمنی که رنگ خنثی دارد رنگ های طلایی و قهوه ای خوب خود را نشان می دهند. یک فرش چشم گیر با همین رنگ ها نیز می تواند کف زمین را فوق العاده کند. دیوارهای بژ رنگ نیز می توانند به خوبی طلایی و قهوه ای را در اتاق برجسته کنند. نمونه چنین اتاقی را در تصویر بالا می توانید ببینید.

پس زمینه خاکستری

در چنین فضای آپارتمانی پس زمینه خاکستری به مبل و لوازم جانبی سفید رنگ گرما بخشیده. البته می توانید مانند تصویر بالا رنگ های دیگر نیز استفاده کنید مانند کوسن های آبی روشن متالیک، فرشی که کف زمین پهن شده نیز خاکستری تیره با طرح گل های آبی یخی است که در چنین فضایی خوب جلوه می کند.

صورتی تیره

با تن رنگ قرمز بنفش و خاکستری روشن می توانید فضایی زنانه در خانه ایجاد کنید. مبل های سفید در کنار دیوارهای صورتی تیره متمایل به بنفش و کوسن های طرح دار جلوه خاصی را ایجاد می کنند. جیغ بودن رنگ چنین اتاقی را می توانید با یک فرش تیره رنگ کم کنید.

ترکیب کامل

ترکیب رنگ سبز زیتونی دیوار ها با لحاف بادمجانی رنگ فضایی آرامش بخش را ساخته است. چنین ترکیب رنگی ( سبز زیتونی و بادمجانی ) برای اتاق خواب بسیار مناسب است.

سفید برفی

از استفاده رنگ سفید در زمستان نترسید. رنگ های خنثی در کنار هم جلوه ای مدرن را می توانند بسازند. رنگ خاکی، سبز و پارکت های چوبی برای کف اتاق در کنار رنگ های خنثی فوق العاده جلوه می کنند.

پر رنگ و گرم

هیچ چیز جز رنگ های غنی نمی توانند گرما را خوب نشان دهند مانند تن های قهوه ای شکلاتی در ترکیب با خاکستری، بادمجانی و نارنجی. البته استفاده از چنین رنگ هایی در ترکیب یک اتاق به نور پردازی مناسب نیاز دارد مانند نمونه ای که در تصویر بالا مشاهده می کنید.

رنگ های دنج

سایه های گرم رنگ بادمجانی فضایی صمیمی می سازند، که جمع شدن در اتاق نشیمن خانه را دلچسب می کند. دیوار خاکستری بنفش نیز کمک می کند سایه های بادمجانی زیباتر خود را نشان دهند، مانند پایه لامپ، شمع و کوسنی که در عکس بالا مشاهده می کنید.

خاکستری و سرد

با ترکیب سیاه، سفید و خاکستری می توانید فضای ناهار خوری فوق العاده مدرنی بسازید. دیوارهای خاکستری آلومینیومی و همچنین پنجره هایی با قاب خاکستری فضا را بزرگ جلوه می دهند.

فضای زغالی

ترکیب رنگ زغالی، خاکستری زغالی و بادمجانی برای اتاق نشیمن فوق العاده است. حتی می توانید در خانه های مدرن که مرزی بین آشپزخانه و فضای نشیمن وجود ندارد این ترکیب رنگ را روی کابینت و وسائل درون آشپزخانه نیز به کار ببرید.

قرمز چشم نواز

اگر دیوارهای خانه تان سفید است می توانید با مبل های قرمز فضای اتاق نشیمن را زیباتر کنید. همانطور که در عکس بالا می بینید با دو رنگ سفید و قرمز روی دیوار، کوسن، و پرده خانه بازی شده و جلوه ای چشم نواز پیدا کرده است.

اتاق زیتونی

در نمونه بالا می بینید که چگونه پرده های سبز زیتونی با دیوار زیتونی روشن و کف سفید رنگ جلوه ای آرامش بخش به اتاق داده است. تخت طلایی و بژی رنگ نیز فضا را گرم کرده.

رویای طلایی

ترکیب رنگ قهوه ای مایل به زرد با سایه های مختلف قهوه ای و زرد و مسی اتاق خواب را تبدیل به مکانی رویایی می کنند. این ترکیب رنگ مخصوصا با لوازم مدرن بسیار خوب جواب می دهد.

فضای آرامش بخش

رنگ خاکستری دودی فرصت های طراحی زیادی را برای فضای خانه به وجود می آورد. می توانید با مبل های سفید رنگ و کوسن های مدرن خاکستری و نقره ای دکوری زیبا به وجود بیاورید.

فضای یخی

وقتی آبی یخی را با سفید ترکیب می کنید، می توانید سرزمینی زمستانی را به تصویر بکشید. دیوارهای دو رنگ ( یعنی سفید و آبی یخی ) می توانند کمک زیادی در طراحی چنین دکوراسیونی بکنند.

متالیک مدرن

با ترکیب تازه ای از سفید، مشکی، خاکستری و نقره ای متالیک می توانید چنین دکور مدرنی را برای خانه خود بسازید. دیوارهای نقره ای و وسائل منزل سفید رنگ به همراه طرح های چمنی می تواند عمق ویژه ای به فضای خانه بدهد.

اقیانوس الهام بخش

در تصویر بالا می بینید که رنگ اقیانوسی دیوارها با لوازم جانبی خنثی ترکیب شده است. وسائل و کفپوش طوری انتخاب شده اند که فضا باز و دلپسند جلوه کند.

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب