توصیه هایی مفید برای انتخاب روتختی مناسب - هایپرکلابز

ندا نظام ابادی 7 سال پیش
توصیه هایی مفید برای انتخاب روتختی مناسب - هایپرکلابز هایپرکلابز :

انتخاب روتختی مناسب تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون اتاق خواب تان دارد و باعث حفظ آرامش در اتاق خواب می شود.برای انتخاب روتختی ابتدا باید سایز تخت خواب تان را بدانید و بعد از آن تصمیم بگیرید که روتختی تا چه اندازه پایین تر از تخت و تشک باشد.

روتختی می تواند تمام دور تخت را بگیرد، البته این مساله به مدل تخت خواب هم بستگی دارد.برای انتخاب روتختی باید به رنگ دکوراسیون اتاق خواب تان هم توجه داشته باشید.

برای انتخاب رنگ روتختی دو گزینه پیش رو خواهید داشت: یا رنگ روتختی باید کاملا هماهنگ با رنگ دیگر وسایل در اتاق خواب باشد و با آنها هم خوانی داشته باشد یا رنگ کاملا متفاوتی را انتخاب کنید و در واقع ضد رنگ های موجود در اتاق تان باشد.

در بازار انواع طرح و رنگ روتختی موجود است، بعضی از آنها طرح های کاملا ساده و بعضی دیگر طرح های شلوغ دارد. پس ابتدا باید بدانید که قصد دارید روتختی طرح دار بخرید یا روتختی ساده؟!در هنگام خرید روتختی باید به نوع پارچه هم توجه داشته باشید.

اگر روتختی تان تنها جنبه دکوری دارد نمونه های متنوعی در بازار پیش رو خواهید داشت. باید بدانید که قرار است از روتختی تان به صورت مداوم استفاده کنید یا این که تنها برای تزئین و زیبایی اتاق خواب استمثلا اگر می خواهید روتختی را به عنوان روکش استفاده کنید، باید گرم تر باشد.

اگر تازه عروس هستید از روتختی سفید تزئین شده با حریر استفاده کنید تا جلوه ی زیباتری به اتاق خواب تان بدهد.برای زیباتر شدن اتاق خواب تان باید بهترین مدل روتختی را انتخاب کنید زیرا رنگ و نوع روتختی تاثیر زیادی در زیبایی اتاق خواب تان دارد.

برای مثال جنس ابریشم و ساتن به خاطر براق و نرم بودن شان زیبایی چشم نوازی دارد و علاوه بر زیبایی و مجلل بودن احساس نرمی و راحتی نیز خواهید داشت.باید روتختی را انتخاب کنید که از نظر رنگ و ظاهر با دکوراسیون اتاق خواب تان هماهنگی داشته باشد.

در واقع روتختی مناسب به اتاق خواب رنگ ، حجم و عمق می دهد.شاید از جمله افرادی باشید که در هر فصل دکوراسیون منزل تان را تغییر می دهید.

برای این منظور می توانید با روتختی نمای اتاق خواب تان را عوض کنید، توصیه می کنیم در فصل های گرم سال مانند بهار و تابستان از رنگ های روشن و کمرنگ برای روتختی استفاده کنید.

ساير تصاوير

توصیه هایی مفید برای انتخاب روتختی مناسب - هایپرکلابز
منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب