کاربرد رنگ سبز در زیبایی دکوراسیون داخلی منزل- هایپرکلابز

ندا نظام ابادی 7 سال پیش
کاربرد رنگ سبز در زیبایی دکوراسیون داخلی منزل- هایپرکلابز هایپرکلابز :

رنگ سبز جذابیت بالایی در دکوراسیون داخلی منزل دارد . در این مطلب زیبایی این رنگ را به وضوح در بخش های مختلف خانه چون آشپزخانه ، اتاق خواب ، اتاق پذیرایی و سرویس بهداشتی نشان می دهیم .سبز رنگ زندگی و سرزندگی است و همیشه شادی و آرامش را برای شما به ارمغان می آورد .

سبز نیز مانند تمام رنگ ها با تناژهای روشن تا تیره در دکوراسیون منزل استفاده می شود .استفاده از دکوراسیون سبز رنگ در اتاق پذیرایی محیطی صمیمی و زیبا برای پذیرایی از مهمانان فراهم می کند و انرژی زیادی را در فضا بوجود می آورد .

رنگ سبز در آشپزخانه بیشتر برای دیوارها توصیه می شود تا به تمیزی و شفافیت آن قوت بخشد . اگر می خواهید از رنگ سبز برای کابینت ها استفاده کنید به سراغ ترکیب بندی با رنگ مشکی و قهوه ای بروید تا زیبایی بیشتری پیدا کند .

در اتاق خواب می توانید از رنگ سبز برای بالشتک های روتختی یا یک تابلوی ساده استفاده کنید تا تازگی و جذابیت را وارد فضای خانه تان کنید .نباید برای اتاق خواب کودک تنها از رنگ سبز استفاده کنید ، بلکه توصیه می شود در اتاق خواب کودکان رنگ سبز ، نارنجی و زرد را ترکیب کنید .

سرویس بهداشتی با ترکیب رنگ سبز و سفید بسیار زیبا خواهد شد .

ساير تصاوير

کاربرد رنگ سبز در زیبایی دکوراسیون داخلی منزل- هایپرکلابز کاربرد رنگ سبز در زیبایی دکوراسیون داخلی منزل- هایپرکلابز کاربرد رنگ سبز در زیبایی دکوراسیون داخلی منزل- هایپرکلابز
منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب