موفقیت و تفکر مثبت،چگونه برای موفق شدن تفکر مثبت داشته باشیم؟- هایپرکلابز

محبوبه طلعتی 8 سال پیش
موفقیت و تفکر مثبت،چگونه برای موفق شدن تفکر مثبت داشته باشیم؟- هایپرکلابز هایپرکلابز :

موفقیت و تفکر مثبت:ذهن آدمی کارگاه تولید فکر است که از منبعی به نام ضمیر ناخودآگاه سرچشمه می گیرد.ضمیر ناخودآگاه نمی تواند خوب را از بد ودرست را از نادرست تشخیص دهد ولی چنان قدرتی دارد که اگر از آن غافل شویم می تواند سرنوشت ما ر ابه دست گرفته و آن را به هر جایی که دوست دارد،ببرد.

موفقیت و تفکر مثبتدر حقیقت نوع وکیفیت افکار و اندیشه ی آدمی سازنده ی نوع وکیفیت زندگی اوست.اندیشه ی زیبا و مثبت می تواند بهشتی در زندگی انسان بسازد ،همچنانکه اندیشه ی منفی و یاس آور می تواند جهنمی در زندگی او خلق کند .انسان ها همان خواهند شد که در اندیشه ی آنند،بنابراین آینده ی هر کس در گرو چگونگی نگرش او به زندگی است.
موفق ترین انسان ها کسانی هستند که توانسته اند در ذهن خود تفکر مثبت داشته باشند،آنان که می پندارند قادر نیستند،در واقع مثبت نگری را کنار گذاشته و بر جنبه های منفی وقاع تمرکز کرده اند.

افکار مثبت ،افکاری سازنده وانرژی بخش هستند که بر اثر تلقین،تکرار وتمرین به ذهن راه می یابند و در این صورت کنترل فکر در دست فرد است ،در حالیکه افکار منفی افکاری بازدارنده ومخرب اند که وقتی به ذهن راه می یابند ،به سرعت تمام ذهن را اشغال می کنند.در این حالت فرد در اختیار افکار منفی خود قرار دارد.

راهکارهایی برای ایجاد تفکر مثبت
- موفقیت و تفکر مثبت:سعی کنیم در گفتار و برخوردهای روزانه ی خود از کلمات وجملات مثبت استفاده کنیم،مثلا در ملاقات با دیگران به جای استفاده از عبارت خسته نباشید که دارای بار منفی است والقای خستگی می کند،بگوییم خداقوت یا شاد باشید و...
-موفقیت و تفکر مثبت:هرروز صبح که از خواب بیدار می شویم با نگاه کردن به منظره ی یک تابلوی نقاشی زیبا و یا اسم های خدا روز خود را با نشاط وخوش بینی شروع کنیم
-موفقیت و تفکر مثبت:به قدرت بی کران خدا ایمان داشته باشیم و با خود تکرار کنیم که من لیاقت بهترین ها دارم و با لطف خدا به آنها خواهم رسید.
-موفقیت و تفکر مثبت:در تعریف افراد خانواده ویا دوستان از کلمات مثبت و روحیه بخش استفاده کنیم .
-موفقیت و تفکر مثبت:از چشم وهم چشمی و حسادتی که باعث ایجاد افکار منفی می شونددوری کرده وسعی کنیم روش زندگی خویش را خودمان انتخاب کنیم.

-موفقیت و تفکر مثبت:هرگز شعار خواستن توانستن است را فراموش نکنیم و بدانیم که در سایه ی سعی و تلاش به آنچه بخواهیم می رسیم.

-موفقیت و تفکر مثبت:ازخود انتظار بیش از حد نداشته باشیم وخود ار همه فن حریف ندانیم و از کمال گرایی مطلق خودداری کنیم.

-موفقیت و تفکر مثبت:از انزوا و گوشه گیری که باعث ایجاد افکا منفی می شود،دوری کرده و اوقاتمان را در جمع خانواده و دوستان سپری کنیم.

-موفقیت و تفکر مثبت:ممکن است در رختخواب افکار منفی به سراغمان بیاید ،تا خسته نشده ایم به رختخواب نرویم.

-موفقیت و تفکر مثبت:خندیدن را فراموش نکنیم.

کوتاه سخن اینکه موفق ترین انسان ها کسانی هستند که توانسته اند در ذهن خود اندیشه های مثبت داشته باشند

منبع :http://www.delgarm.com/marriage/secrets-of-success...
2 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 1 دیدگاه از 1 دیدگاه
حسین * حسین * *°• .LIKE. •°*
8 سال پیش
1 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب