5 ویژگی برای این که راحت تر کار پیدا کنید- هایپرکلابز

5 ویژگی برای این که راحت تر کار پیدا کنید- هایپرکلابز هایپرکلابز :

دنبال کار هستید؟! برای پیدا کردن کار هر روز به این در آن در می زنید؟! پر کردن رزومه و فرم درخواست کار هر روزتان است؟! یا هدفمند و از راه درست در جستجوی کار هستید؟!


در جستجوی کار بودن هم راه و رسم خودش را دارد و افرادی می توانند سریعتر و آسانتر کار پیدا کنند که با این راه و رسم و مهارت های مورد نیاز در این راه آشنا باشند.


شاید بسیاری از شما که هر روز به دنبال کار هستید به این فکر نکرده اید که به جز سختکوشی و پیگیر بودن برای یافتن کار مناسب باید مهارت هایی هم داشت که چندان سخت هم به نظر نمی رسند.


آنچه در این گزارش پیش روی شماست، به بخشی از این مهارت های اساسی و مهم اشاره می کند :


1 - تعهد کاری
مدیران قرار نیست ابتدایی ترین مهارت ها را به کارمند یاد دهند، چون نه وقت اضافه دارند و نه پول های بادآورده. مدیر یک مجموعه کارمندی را جذب می کند که توانایی تعهد به کار را در خود پرورش داده است و در واقع این ویژگی می تواند برگ برنده کارمند باشد.
تعهد کاری یعنی شما به اندازه کافی وجدان و انگیزه برای انجام کار را دارید و به همین دلیل به فردی قابل اعتماد برای مدیر خود تبدیل می شوید.


2 - تفکر تیمی
یکی دیگر از ویژگی های یک کارمند که می تواند باعث تحسین و جذب از سوی مدیرش شود، توانایی قرار گرفتن فرد در شرایط کار تیمی است.
شما به عنوان کسی که قرار است در یک مجموعه کار کند باید ببینید چگونه می توانید به عنوان عضوی از یک تیم کار کنید. این البته بدین معنا نیست که مهارت های فردی را دست کم بگیرید، اما استفاده از توانایی های فرد در قالب یک تیم، مهارتی است که هر مدیری از آن استقبال می کند.


3 - هوش هیجانی
اگرچه در هیچ فرم استخدامی از شما نمی خواهند که هوش هیجانی را توضیح دهید، اما این مهارت از جمله توانایی هاییست که بسیار در پیشبرد اهداف کاری شما می تواند موثر واقع شود.
هوش هیجانی عبارت از مهارت های اجتماعی، آگاهی اجتماعی و البته توانایی مدیریت خود است. این نوع هوش معمولا در تعاملات با دیگران خود را نمایان می کند.


4 - مهارت حل مسئله
مهارت حل مسئله یعنی توانایی فرد در به کارگیری خلاقیت، استدلال، اطلاعات، منابع در دسترس و نیز تجربیات گذشته در حل و فصل معضلات و مشکلات پیش رو و این مدرک دانشگاهی نیست که به شما اعطا شود اما مدیر شما چنین مهارتی در شما را تحسین خواهد کرد.


5 - سازگاری
توانایی تطبیق خود با شرایط کسب و کار که امروزه دائما در حال تغییر است، مهارتی مهم برای هر کارجو به شمار می آید. به عنوان نمونه کارجویی که بتواند خود را همواره با فناوری های روز آپدیت کند یا چند وظیفه را در روز مدیریت کند، نسبت به سایر همقطارانش از اولویت برخوردار است.

منبع :http://www.seemorgh.coml
4 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 4 دیدگاه از 4 دیدگاه
کریم بایرامی کریم بایرامی مدیران تخصص نمیخوان بله قربان گو میخوان منشی زن میخوان چرا؟کارمند زن میخوان چرا؟برای اینکه حرف گوش کن هستن و در خدمت دستورات مدیران هستن اینم گفته باشم اقایون هرچقدر هم تنبل باشن باندازه دونفر زن کار میکنن این شعار است که خانمها کاراییشان زیاده
10 سال پیش
کریم بایرامی کریم بایرامی حالا کو کار تا به من اعتماد کنن من یک راننده حرفه ای هستم انوقت یک کفتر باز راننده بهداشت است در خالیکه من اونو پیچ میکنم و میبندم به زیر ماشین وقتی یک فاحشه بشود کارمند بهداشت ایا امیدی به کار پیدا کردن است وقتی یک احمق بشود مدیر مالی شهرداری ایا امیدی به پیدا کردن کار هست ول کن این حرفهارو خلاصه بگم اگه پارتی داشته باشی تخصص جای خودشو میده به عدم تخصص
10 سال پیش
سیده س س سیده س س اصلاهم جالب نبود
10 سال پیش
محمدرضا شکورلو محمدرضا شکورلو جالب بود . مرسی
10 سال پیش
1 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب