توصیه خانم خانه دار برای تمیز کردن قهوه جوش- هایپرکلابز

ندا نظام ابادی 7 سال پیش
توصیه خانم خانه دار برای تمیز کردن قهوه جوش- هایپرکلابز هایپرکلابز :

درست کردن مداوم قهوه در منزل باعث رنگ گرفتن کف قهوه جوش می شود که به سادگی از بین نمی رود . برای تمیز کردن قهوه جوش سوخته نباید از پاک کننده ها استفاده کنید. در این مطلب به شما می گوییم که چطور قهوه جوش سوخته را به آسانی تمیز کنید !

یک قاشق غذاخوری نمک داخل قهوه جوش بریزید .

بعد از آن 2 فنجان یخ و 4/1 آب لیموی تازه را اضافه کنید .

کمی محلول سرد درون قهوه جوش بریزید تا یخ به تدریج ذوب شود . بهتر است قهوه جوش را بچرخانید تا یخ به خوبی ذوب شود . اگر یخ به سادگی ذوب نمی شود کمی آب سرد اضافه کنید .

به تدریج به هم زدن در جهات مختلف ادامه دهید تا رنگ سوخته کف قهوه جوش از بین برود .

اگر قهوه جوش تان به شدت تغییر رنگ داده است، این کار را چند بار تکرار کنید تا قهوه جوش به خوبی تمیز شود.
باید محلول را به خوبی هم بزنید تا محلول به همه جای قهوه جوش برسد. اگر قسمتی را فراموش کنید قهوه جوش کاملا تمیز نخواهد شد.
نباید برای تمیز کردن قهوه جوش از پاک کننده ها استفاده کنید زیرا قهوه جوش ها لبه ای دارند که ممکن است از مواد پاک کننده زیر آن باقی بماند و این مقدار کم وارد قهوه شود که اصلا بهداشتی نیست . این مساله در رستوران ها باید مورد توجه قرار گیرد زیرا مشتریان توقع وسایل استریل شده را دارند.
باید به داخل قهوه جوش محلول سرد اضافه کنید زیرا آب داغ در زمان مخلوط شدن با یخ به قهوه جوش آسیب می رساند.
مخلوط نمک و یخ به پوست تان آسیب می رساند و باعث سرمازدگی پوست می شود پس زمانی که این مخلوط را در قهوه جوش می ریزید مواظب باشید روی پوست تان نریزد. درمان سرمازدگی ممکن است چند هفته ای طول بکشد و باید به این مساله توجه داشته باشید.

ساير تصاوير

توصیه خانم خانه دار برای تمیز کردن قهوه جوش- هایپرکلابز توصیه خانم خانه دار برای تمیز کردن قهوه جوش- هایپرکلابز توصیه خانم خانه دار برای تمیز کردن قهوه جوش- هایپرکلابز
منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب