گزارش روز- طعنه بوسکتس به کریس رونالدو: نق نقو!!!- هایپرکلابز

ЋaMiD KaZeMi 9 سال پیش
گزارش روز- طعنه بوسکتس به کریس رونالدو: نق نقو!!!- هایپرکلابز هایپرکلابز :

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید در حالی زمین نوکمپ را ترک کرد که به شدت از نحوه قضاوت اوندیانو ماینکو، داور بازی ال کلاسیکو شاکی و ناراضی بود.کریس نمی توانست باور کند که داور در صحنه جنجالی این مسابقه که ماسچرانو او را روی زمین هل داد سوت نزده و در دقیقه 70 بازی و درشرایطی که بارسا 0-1 پیش بود، یک ضربه پنالتی به نفع تیم مادریدی اعلام نکرده است.

کریس به شدت از اشتباهات متعدد داوری در بازیهای ال کلاسیکو عصبانی بود و از این بابت کلافه و شاکی به نظر می رسید. با به صدا درآمدن سوت پایانی بازی نیز او ترجیح داد تا با خبرنگاران گفتگو نکند ولی با هم تیمی هایش در این باره صحبت می کرد.

بعد از این صحنه جنجالی بود که کریستیانو رونالدو به شدت برآشفته شد و خشمش را به داور مسابقه ابراز می کرد و می گفت:« خطای پنالتی خیلی مشخصی بود!». او بارها این جمله را به اوندیانو ماینکو داور بازی گفت و بارها محلی که خطا بررویش انجام شد را به داور نشان می داد و این گله ها به جای کشید که داور به او کارت زردی نشان داد و به خاطر این اعتراض های پی درپی او را جریمه کرد.


foton

در همان دقایق پرتنش که داور کریس رونالدو را با کارت زرد جریمه کرد، سرخیو بوسکتس روبه هم تیمی هایش، از این فرصت بهره برد و مهاجم مادریدی را «نق نقو»نامید و البته این رفتار بوسکتس مورد نکوهش بازیکنان رئال مادرید که شاهد رفتارهای او بودند قرار گرفت.

اما فکر خطای ماسچرانو برروی کریس، از ذهن او خارج نمی شد و بعد از به صدا در آمدن سوت پایان بازی، او در حالی که چهره اش درهم رفته و ناراحت بود به سمت نیمکت ذخیره های بارسلونا رفت و حرفهایش را برای کارلس پویول که آماده ورود به رختکن می شد، تکرار کرد.او برای چند ثانیه ای با کاپیتان بارسا صحبت کرد و آنجا بود که رونالدو ترکیدو خشم واقعی اش را ابراز کرد:« شرم آور است. خطای پنالتی کاملا محرض و مشخص بود.» حتی دلداری های زین الدین زیدان به رونالدو هم نتوانست این ستاره پرتغالی را آرام کند. رونالدو بعد از ورود به رختکن، خشمگین تر از قبل بود و دائما تکرار می کرد که خطای ماسچرانو روی او خطای پنالتی بوده و نظرش را با کارلو آنچلوتی و تعدادی دیگر از هم تیمی هایش نیز درجریان گذاشت. بعد از آن و در حالی که بازیکنان رئال در حال سوار شدن به اتوبوس بودند، رونالدو ترجیح داد تا با خبرنگاران صحبت نکند تا مبادا صحبت های تندش محرومیتی را برای او به همراه بیاورد. او ترجیح داد تا درمقابل خبرنگارانی که او را صدا می کردند سکوت کند و پاسخ آنها را ندهد.


foton

لازم به ذکر است که این تصمیم اشتباه، تنها باری نبود که رونالدو در بازیهای ال کلاسیکو قربانی تصمیمات اشتباه داوری می شود. اولین بار در بازی معروف 0-5 در فصل 1-2010 بود که وقتی بازی 0-2 دنبال می شد و نیمه اول هنوز به پایان نرسیده بود، رونالدو رو درروی والدس بود ودروازه بان بارسا روی او مرتکب خطا شد ولی ایتورالده گونسالس، داور آن بازی خطای والدس را سوت نزد؛ خطایی که می توانست به اخراج والدس واعلام یک ضربه پنالتی به نفع رئال منجر شود.

چند ماه بعد ودر نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در فصل 1-2010، رونالدو بعد از آنکه پیکه او را هل داد، روی ماسچرانو افتاد . آن صحنه به گلزنی ایگواین منتهی شد ولی د بلیکر، داور بازی آن گل را مردود اعلام کرد و خطای رونالدو را گرفت.

درپایان بازی شنبه شب نیز آنچلوتی که تاپیش از این گفته بود که در مورد عملکرد داوران صحبت نمی کند، نتوانست جلوی خودش را بگیرد و گفت:« خطای پنالتی خیلی مشخص بود. همه به جز داور، صحنه را دیدند.» و البته او در جریان بازی هم بارها از عملکرد داوری انتقاد می کرد و چندین بار به او گفت:«بلند شو، بلند شو»

منبع :http://www.goal.com/iran/news/1835/%D8%A7%D8%B3%D9...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از ЋaMiD KaZeMi

گزارش ویژه: فهرست کامل خروجی های لیگ برتر / ذوب آهن در صدر
گزارش - داماش در یک قدمی فروپاشی / توفان در شهرباران
تراکتور3 - شهرداری 3 - گلهای کاظمیان شکفت !
نبی: 6 دیدار دوستانه در راه است
یاوری عصبانی شد ، جابر را 550 میلیون فروختند!
محسن قهرمانی از قضاوت در نیم فصل دوم باز ماند/ ترکی اصلا نیامد!
یادداشت: ناکامی در لیگ قهرمانان، توفیق اجباری میلان!
هامبورگ تایید کرد؛ مصدومیت شدید فن در فارت
دورتموند و خرید فریدریش برای فرار از بحران
ریبری: خیلی بد می شد اگر به جام جهانی نمی رفتیم
برزیل در ساحل مقابل ایران زانو زد/پسران شگفت انگیز اوکتاویو
گزارش روز- مصدومیت جنجال برانگیز والدس
کتاب «درخت سال نوی من» نوشته آنچلوتی
حاتمی پرسپولیسی شد؛ آقای کلکسیونر شاگرد جدید دایی
گوچی: حالا رکورد دار جهانم/ در لیژ راحت نیستم
برادران بندر چقدر برای جام جهانی شانس دارند؟
علیرضا حقیقی به حالت قهر به رختکن رفت
پرسپولیس 3 – راه آهن یک ؛با حضور مسلمان
تراکتورسازی 30 میلیون جریمه شد/ فرار از کسر امتیاز!
رای گیریه فیفا عادلانه هست؟