کلوپ: اولين بازي تدارکي ما يک شکنجه بود- هایپرکلابز

میثم نژادقصاب 9 سال پیش
کلوپ: اولين بازي تدارکي ما يک شکنجه بود- هایپرکلابز هایپرکلابز :

سرمربي تيم بورسيا دورتموند پيروزي نزديک تيمش در اولين ديدار تدارکاتي پيش فصل خود را به يک شکنجه تشبيه کرد.
کلوپ: اولين بازي تدارکي ما يک شکنجه بود
يورگن کلوپ پس از پيروزي 4 بر 3 دورتموند برابر تيم دسته دومي هايدنهيم آلمان، گفت که از تماشاي بازي هجومي مردانش راضي بوده است اما اشتباهات احمقانه آنها آزارش داده است.

کلوپ اظهار داشت: از برخي جهات اين بازي مانند يک شکنجه بود اما اين شکنجه براي ما لازم بود، چرا که همه بازيکنان بايد ريتم بازي‌شان را به دست مي‌آوردند. ما گل‌هاي فوق‌العاده‌اي ساختيم اما در عين حال اشتباهات احمقانه‌اي را هم انجام داديم.

کلوپ افزود: البته اين نکته را نبايد فراموش کرد که هايدنهيم کار خود را در بوندس‌ليگاي دو از دو هفته پيش آغاز کرده است و اين در حالي است که ما پنج هفته در تعطيلات بوديم.

در اين بازي نون سوبوتيچ، مدافع صرب تيم دورتموندي‌ها پس از هشت ماه غيبت، سرانجام دوره ريکاوري مصدوميت خود را به پايان رساند و در ميدان حاضر شد.

سوبوتيچ با ابراز خوشحالي از اين اتفاق گفت: مي‌دانستيم که اين اتفاق سرانجام رخ مي‌دهد. وقتي به زمين بازي رفتم حس کودکي را داشتم که براي دومين بار دارد راندن يک دوچرخه را ياد مي‌گيرد. 15 دقيقه اول بازي برايم مانند دو دقيقه گذشت اما باز هم باارزش بود. تمرينات نمي‌توانند شرايط بازي‌هاي واقعي را شبيه‌سازي کنند.

منبع :http://www.varzesh3.com/

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب