رحماني: از استقلال پيشنهاد دارم اما نمي‌دانم سرمربي‌اش کيست!- هایپرکلابز

راحله ... 6 سال پیش
 رحماني: از استقلال پيشنهاد دارم اما نمي‌دانم سرمربي‌اش کيست!- هایپرکلابز هایپرکلابز :

رحماني: از استقلال پيشنهاد دارم اما نمي‌دانم سرمربي‌اش کيست!/ در فوتبال اهواز همه به هم دروغ مي‌گويند
بازيکن فصل گذشته تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت:‌ اولويت من رفتن به استقلال بود ولي هنوز مشخص نيست وضعيت کادر فني اين تيم چه خواهد شد چرا که اگر بخواهم به استقلال بروم نمي‌دانم سرمربي اين تيم کيست. بختيار رحماني در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در مورد آينده فوتبالي‌اش، موضوع کارت پايان خدمت، پيشنهاد از سوي باشگاه استقلال و همچنين گلايه‌هايش از باشگاه فولاد خوزستان صحبت‌هايي کرد که در زير مي‌خوانيد:
فارس: در روزهايي که از فوتبال دور هستي چه مي‌کني؟
خدا را شکر در کمپ تيم ملي حضور دارم اما در اين چند ماه که از فوتبال دور بودم خيلي تلاش کردم و تمريناتم را ادامه دادم و شرايط خوبي دارم و با پيگيري‌هايي که کي‌روش و کفاشيان انجام دادند در کمپ تيم ملي زير نظر پزشکان کار مي‌کنم و خوشبختانه مشکلي هم ندارم.
فارس: وضعيت سربازي‌ات به کجا رسيد؟
ان‌شاءالله در اين هفته اين مسئله هم مشخص مي‌شود و پرونده‌‌ام در حال درست شدن است و ان‌شاءالله که در اين هفته وضعيت من هم مشخص مي‌شود.
فارس: به نظر مي‌رسد هنوز هم بازيکن مورد علاقه کي‌روش هستي که در اين روزهايي که از فوتبال دوري باز هم هواي تو را دارد.
اين مسئله بستگي به خودم دارد. اينکه فدراسيون فوتبال از من حمايت مي‌کند و در کمپ تيم ملي هستم نشان مي‌دهد که فراموش نشده‌ام و همه چيز بستگي به عملکرد خودم دارد که در ليگ چطور بازي کنم تا بتوانيم دوباره به تيم ملي برگردم.
فارس: يعني اين احتمال وجود دارد که در ليگ پانزدهم تو را در يکي از تيم‌هاي ليگ برتري ببينيم؟
براي حضورم در ليگ هنوز تصميمي نگرفتم اما بايد در ابتدا ببينيم تکليف فولاد خوزستان چه مي‌شود اما چند پيشنهاد ديگري دارم که تا يکي دو هفته آينده همه چيز مشخص خواهد شد.
فارس: گويا قراردادت هم با فولاد به پايان رسيده و بازيکن آزادي محسوب مي‌شوي.
قرارداد من با فولاد تمام شده است.
فارس: پيشنهادهايي که از آنها نام مي‌برند ايراني هستند يا خارجي؟
پيشنهادهاي من داخلي هستند.
فارس: شنيده‌ايم استقلال هنوز هم مانند سال گذشته به دنبال اين است که تو راهي اين تيم شوي خودت اين مسئله را تأييد مي‌کني؟
استقلال نه تنها پارسال بلکه چند سالي است به دنبال اين است تا من آبي‌پوش شوم و امسال هم به من پيشنهاد داده‌اند اما بايد ببينيم چه خواهد شد.
فارس: يعني اگر عليرضا منصوريان به استقلال برود با توجه به سابقه همکاري تو با او در تيم ملي اميد باز هم شاگرد منصوريان خواهي شد؟
عليرضا منصوريان مربي بسيار بزرگي است و من قلباً‌ او را دوست دارم و تنها همکاري ما با هم در تورنمنتي بود که تيم ملي اميد در قطر در آن شرکت کرد که توانستيم در آنجا قهرمان شويم. آنجا با تيم‌هاي قوي بازي کرديم و همه مي‌دانند که من منصوريان را دوست دارم و به خاطر موفقيت‌هايش در نفت به او تبريک مي‌گويم اما اولويت من رفتن به استقلال بود ولي هنوز مشخص نيست وضعيت کادر فني اين تيم چه خواهد شد اما به هر حال در استقلال بايد برخي مسائل روشن شود چرا که اگر بخواهم به استقلال بروم هنوز نمي‌دانم سرمربي اين تيم کيست اما بايد بدانم چه خواهد شد تا بتوانيم در آينده يک تصميم درست بگيريم.
فارس: با اين حساب به نظر مي‌رسد ديگر تو را در لباس فولاد نخواهيم ديد؟
واقعيتش اين است که خيلي دوست دارم در فولاد بمانم اما يکسري مسائل در اين باشگاه پيش آمده که خودتان در جريان هستيد شما به من بگوييد که اگر الان به باشگاه فولاد بروم با چه کسي بايد در اين باشگاه صحبت کنم؟ من براي حضورم در کمپ تيم ملي نياز به نامه‌اي از باشگاه فولاد خوزستان داشتم تا آن را به فدراسيون فوتبال بدهم اما هيچکس در باشگاه فولاد نبود و متأسفم که کسي نبود پاسخي به اين درخواست بدهد تا من در اختيار کمپ تيم ملي باشم و واقعاً نمي‌دانم در اهواز چه مي‌گذرد. مني که کاپيتان تيم فولاد خوزستان بودم و سالها در اين تيم بازي کردم آيا حقم اين بود با من اينطور رفتار شود؟ متأسفانه در اهواز همه در پشت پرده براي هم تصميم مي‌گيرند و من هم از چيزي خبر ندارم. اما ان‌شاءالله هرچه که هست به صلاح مردم خوزستان باشد و به فوتبال خوزستان کمک شود . اينطور اصلاً خوب نيست چرا که حدود سه چهار هفته است مديرعامل باشگاه رفته و کسي هم از چيزي خبر ندارد اما ان‌شاءالله که همه چيز درست شود.

فارس: به نظر مي‌رسد دل پُري از فولادي‌ها داري؟
يک سالي است که دل من از اهوازي‌ها پر است و در اين چند سال هم که در فولاد ماندم به خاطر مردم بود و خوشبختانه در فولاد همه چيز به دست آوردم.
فارس: گويا وضعيت اسکوچيچ هم با فولاد مشخص نيست در حالي که گفته مي‌شود او قرارداد بسته اما مسئول هيأت فوتبال خوزستان روز گذشته اعلام کرد که اسکوچيچ مي‌تواند با هر تيمي مذاکره کند.
شما بهتر مي‌دانيد قرارداد داخلي تا الان معتبر است اما اينکه اسکوچيچ چرا به هيأت فوتبال نرفته اين طور که من پرسيدم خارجي‌ها خيلي لزومي ندارد به هيأت فوتبال بروند اما چيزي که مشخص است اين است که همه به هم دروغ مي‌گويند چرا که چيزهايي که مي‌شنوم دروغ هستند و اينکه پشت پرده چه داستاني است را من نمي‌دانم اما نه مي‌توانيم بگويم اسکوچيچ مي‌رود و نه مي‌توانم بگويم مي‌ماند.
فارس: بختيار رحماني امسال پيراهن کدام تيم را به تن مي‌کند.
واقعاً خودم هم نمي‌دانم. خودتان از استقلال گفتيد و بايد بگويم اين باشگاه در حالي به من پيشنهاد داده که هيچ چيز مشخص نيست البته با ناراحتي‌هايي که با فولادي‌ها دارم اما دوست دارم در اين تيم بمانم اما آنجا هم چيزي مشخص نيست و واقعاً در اين شرايط تصميم گرفتن براي من سخت است.
فارس: امسال در تيم‌هاي نظامي بازي مي‌کني يا مي‌تواني به تيم‌هاي ديگر بروي؟
چرا بازي نکنم؟ از اول فصل هم گفتم که در اين ۹ ماه به دنبال کارهايم بودم و به همين دليل به تمرينات برگشتم حتي بايد بگويم که من دو بار در دادگاه تبرئه شدم و همه مدارکم را به دست مسئولان بسيج نيروي مقاومت داده‌ام و اگر بگويند مشکلي دارم شک نکنيد چهار دست و پا به خدمت سربازي مي‌روم اما من ۱۳ تا ۱۴ سال است در رده‌هاي مختلف براي تيم ملي بازي کردم و خيلي اين مسائل برايم فرق نمي‌کند مگر در اين يکسال که پول نگرفتم عمرم تمام شد؟! بحث من بحث پول نيست اما باور کنيد پرونده من هيچ مشکلي ندارد.
فارس: نظرت درباره اين شايعه که در زمان دفاع مقدس پدرت در جنگ حضور داشته اما براي ايران نمي‌‌جنگيده چيست؟
اين حرف هم خنده‌دار است. پدرم من متولد اسلام‌آباد غرب است اما برخي همه کار کردند تا من را در بهترين سال فوتبالم به زمين بکوبند. شرايط من به گونه‌اي بود که از پرتغال پيشنهاد داشتم و مدارک آن هم پيشنهاد است حتي دو تيم قطري هم خواستار حضور من در تيم‌شان بودند. حتي تيمي از ليگ اسپانيا من را مي‌خواست و بايد بگويم که از روسيه هم پيشنهاد داشتم حتي ايناسيو که مربي خودم من در فولاد بود تلاش زيادي کرد به پرتغال بروم. اما متأسفانه در بهترين سال فوتبالي‌ام مرا زمين زدند.
فارس:شايد اگر در هفته اول ليگ برتر مقابل تراکتورسازي بازي مي‌کردي سرنوشتت اينطور رقم نمي‌خورد.
اولين بازي ما در ليگ با تراکتورسازي بود و من در فرودگاه بودم که به من گفتند حق بازي نداري. در همان زمان فولاد نوين يک بازي با تيم شهر من داشت بعد وقتي که من نتوانستم فولاد را مقابل تراکتورسازي همراهي کنم به آن بازي رفتم که متأسفانه آنجا مصدوم شدم البته احساس مي‌کنم در برزيل زانوي من خيلي بد پيچيد و در آن بازي هم تا پايم را در بازي گذاشتم بدون هيچ برخوردي پايم مصدوم شد اما همه چيز را دست قسمت گذاشتم و مطمئن باشيد که امسال پرقدرت‌تر از هميشه به ليگ برتر برمي‌گردم.

منبع :http://akhbarma.ir/NR.aspx?id=275944

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از راحله ...

برانکو به یک عروسی کاملا فوتبالی دعوت شد!
بازتاب گسترده حرکت زیبای گلزن پرسپولیس در هندوراس
ستاره استقلال 6 تایی شدن پرسپولیس را تبریک گفت
حرکت جوانمردانه بازیکن پرسپولیس در بازی دیروز
خانواده نوروزی و برگشت خوردن چک های باشگاه"پرسپولیس"
قلعه نویی از لیگ برتر ترکیه پیشنهاد داشت
حمله بهترین هافبک راست استقلال به فردوسی پور
مدیران پرسپولیس که برای بازگشتم هیچ کاری نکردند را هرگز نمی بخشم
واکنش محمدحسین کنعانی به شایعه پیشنهاد پرسپولیس
قلعه نویی به دنبال بازیکن محبوب استقلال
کاپیتان سابق صبا به پدیده پیوست
محمد پنجعلی : ما دیروز روی ضد حمله گل می‌خوردیم
بایرامی مهاجم تراکتورسازی: رقیب من خودم هستم
محسن قهرمانی: واقعا همان چیزی که در دلم بود را روی سینه‌ام نوشتم.
آتیلا حجازی : قسم می خورم انتقاد از استقلال پشت پرده دارد
حسین فرکی جانشین منصوریان در نفت
پیوستن رحمتی به پرسپولیس با مبلغ هفت میلیارد تومان
سوت پایان فینال سوپر کاپ فوتبال در دقیقه 63 به دستور رئیس جمهور
آماری حیرت آور از استقلال پرویز مظلومی
به نظر می‌رسد برخی فوتبالیست‌های کشورمان نمی‌توانند از دود و دم دل بکنند.