صفایی امتیازآورترین بازیکن پیکان مقابل نماینده ترکمنستان- هایپرکلابز

صفایی امتیازآورترین بازیکن پیکان مقابل نماینده ترکمنستان- هایپرکلابز هایپرکلابز :

به گزارش ایرنا از فدرسیون والیبال، مرحله حذفی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا امروز (چهارشنبه) با هشت مسابقه پیگیری خواهد شد که پیکان تهران در گروه هشت تیم برتر در سه ست متوالی میگر آسیا ترکمنستان را شکست داد و به عنوان نخستین تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی معرفی شد.
رضا صفایی اسپکر پشت خط زن تیم پیکان در دو مسابقه متوالی عنوان بهترین بازیکن میدان پیکان مقابل حریفان جام باشگاه های آسیا را به خود اختصاص داد.
وی در مسابقه پیکان مقابل پاولودار قزاقستان 22 امتیاز به دست آورد و امتیازآورترین بازیکن مسابقه شد.
این بازیکن در دیدار مرحله پلی آف پیکان برابر میگر آسیا ترکمنستان نیز 14 امتیاز به دست آورد و بهترین مرد میدان شد. بعد از صفایی علیرضا نصر اصفهانی بهترین بازیکن میدان با نماینده ترکمنستان شد.
محمود افشاردوست دبیرکل فدراسیون والیبال و مهندس شیعی مدیرعامل باشگاه پیکان نیز از تماشاگران ویژه دیدار پیکان و نماینده ترکمنستان بودند.
دبیرکل فدراسیون والیبال پیکان را تیمی قدرتمند دانست و گفت: پیکان برای رسیدن به قهرمانی راه سختی در پیش دارد. اما بازیکنان این تیم با بازی های خوب خود موفقیت های بزرگی به دست آوردند و مسیر قهرمانی را آسان طی می کنند.
محمود افشاردوست خاطرنشان کرد: والیبال آسیا در تمامی رده های سنی و مراحل والیبال ایران را باور کرده است و حتی تیم های باشگاهی ایران هم چیزی کمتر از تیم ملی ایران ندارند.
دیدار پیکان و میگر آسیا ترکمنستان پخش زنده تلویزیونی از شبکه چین تایپه داشت.
پانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا با حضور 16 تیم در چین تایپه برگزار می شود و پیکان تهران در یازدهمین حضور خود در این رقابت ها برای هشتمین مدال طلا به میدان می رود.
تیم پیکان با کسب 10 عنوان از جمله 7 مقام قهرمانی در سالهای 2002، 2006، 2007، 2008 ، 2009، 2010 و 2011، دو نایب قهرمانی در سالهای 2000 و 2004 و یک مقام سومی در اولین دوره در سال 1999 در این مسابقات عنوان پرافتخارترین تیم آسیا در این رقابت ها را در اختیار دارد.

منبع :http://khabarpu.com/h.php?t=180-xFA-xNEWS-x8172575...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب