برانکو مي‌تواند با پرسپوليس فسخ کند و به کرواسي برود- هایپرکلابز

راحله ... 8 سال پیش
برانکو مي‌تواند با پرسپوليس فسخ کند و به کرواسي برود- هایپرکلابز هایپرکلابز :

در شرايطي که صحبت از کانديدا بودن ايوانکوويچ براي حضور در تيم ملي کرواسي است، خبر جالب توجه اين خواهد بود که وي مي تواند قرارداد خود با پرسپوليس با يک طرفه فسخ کند.
روز گذشته انتشار خبر کانديدا بودن برانکو ايوانکوويچ براي حضور در تيم ملي کرواسي شوکي در تمرين پرسپوليس بود.
نکته قابل تامل اين است که با توجه به عدم اجراي بعضي تعهدات نسبت به اين مربي از سوي باشگاه اين امکان را براي سرمربي کروات پرسپوليس به وجود آورده است تا با توجه به مفاد قرارداد نسبت به فسخ يک طرفه آن اقدام کند. امري که احتمال وقوع آن زياد نيست.
شايد از نظر بعضي اين گونه باشد که با پيشنهاد فدراسيون فوتبال کرواسي براي برانکو هيچ ترديدي براي جدايي از پرسپوليس باقي نماند. اما مسايل کمي پيچيده تر از آن است که تصور مي شود.
ايوانکوويچ در کنفرانس خبري بعد از تمرين عنوان کرد که "سرمربي کرواسي هنوز بر سر کار خود است" تا به اين ترتيب تمام صحبت ها منتفي به نظر برسد. او آشکارا به طرح موضوعي پرداخت که جريان مصاحبه را تغيير دهد. در حالي که قبل از حضور کنفرانس عنوان کرده بود درباره کانديد بودن براي حضور در تيم ملي کرواسي صحبت هايي مطرح شده است هر چند هنوز شکل رسمي به خود نگرفته است.
برانکو 10 سال پيش نيز با پيشنهاد به مراتب جدي تر و با رقبايي به مراتب ضعيف تر براي حضور در تيم ملي کرواسي روبه رو شده بود اما به سادگي از کنار آن پيشنهاد گذشت. دليل اين شرايط فضاي خاصي است که در فوتبال کرواسي وجود دارد و از جهاتي به مراتب نامناسب تر از فوتبال ايران به نظر مي رسد.
شنيده ها از کرواسي و همچنين از جانب نزديکان برانکو حکايت از آن دارد که داورشوگر رييس فدراسيون فوتبال کرواسي و شاگرد برانکو در جام جهاني 98 فرانسه اعتقاد خاصي به مربي سابق خود دارد و برانکو از جدي ترين گزينه هاي او براي حضور در تيم ملي است.
اما برانکو براي رسيدن به تيم ملي و دوام در آن فقط با فدراسيون فوتبال کرواسي و مطبوعات آن کشور روبه رو نيست. بلکه پاي مافياي قدرتمند در ميان است که سرمربي پرسپوليس را به شدت نگران مي کند.
در اين ارتباط صحبت از "ماميچ" مديرعامل ديناموزاگرب مي شود. برانکو در بدو حضور در ديناموزاگرب با مديرعاملي ماميچ به دو قهرماني ليگ و حذفي رسيد. اما جدايي برانکو از محبوب ترين باشگاه کرواسي بعد از درگيري ماميچ با او روي داد.
مديرعامل زاگرب که سه ماه پيش به خاطر مشکلاتي که در بحث فوتبال داشت دستگير شد، به نوعي از پدرخوانده هاي فوتبال کرواسي حساب مي آيد. از او به عنوان نابغه مديريتي هم ياد مي کنند مرد بانفوذي که حمايت از يا عدم حمايت او از سرمربي تيم ملي کرواسي تعيين کننده خواهد بود و در حال حاضر به نظر نمي رسد موضع مثبتي نسبت به برانکو داشته باشد.
از اين رو نزديکان ايوانکوويچ باور دارند که وي با جدي شدن پيشنهاد حضور در کرواسي را نخواهد پذيرفت. هر چند که وي تمايل دارد براي بررسي بيشتر زمان داشته باشد و مي خواهد براي روشن شدن شرايط صبر کند.

منبع :http://www.khorasannews.com/OnlineNews.aspx?newsid...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از راحله ...

برانکو به یک عروسی کاملا فوتبالی دعوت شد!
بازتاب گسترده حرکت زیبای گلزن پرسپولیس در هندوراس
ستاره استقلال 6 تایی شدن پرسپولیس را تبریک گفت
حرکت جوانمردانه بازیکن پرسپولیس در بازی دیروز
خانواده نوروزی و برگشت خوردن چک های باشگاه"پرسپولیس"
قلعه نویی از لیگ برتر ترکیه پیشنهاد داشت
حمله بهترین هافبک راست استقلال به فردوسی پور
مدیران پرسپولیس که برای بازگشتم هیچ کاری نکردند را هرگز نمی بخشم
واکنش محمدحسین کنعانی به شایعه پیشنهاد پرسپولیس
قلعه نویی به دنبال بازیکن محبوب استقلال
کاپیتان سابق صبا به پدیده پیوست
محمد پنجعلی : ما دیروز روی ضد حمله گل می‌خوردیم
بایرامی مهاجم تراکتورسازی: رقیب من خودم هستم
محسن قهرمانی: واقعا همان چیزی که در دلم بود را روی سینه‌ام نوشتم.
آتیلا حجازی : قسم می خورم انتقاد از استقلال پشت پرده دارد
حسین فرکی جانشین منصوریان در نفت
پیوستن رحمتی به پرسپولیس با مبلغ هفت میلیارد تومان
سوت پایان فینال سوپر کاپ فوتبال در دقیقه 63 به دستور رئیس جمهور
آماری حیرت آور از استقلال پرویز مظلومی
به نظر می‌رسد برخی فوتبالیست‌های کشورمان نمی‌توانند از دود و دم دل بکنند.