هر تیمی آرزوی داشتن رحمتی و ابراهیمی را دارد - هایپرکلابز

راحله ... 7 سال پیش
هر تیمی آرزوی داشتن رحمتی و ابراهیمی را دارد - هایپرکلابز هایپرکلابز :

مهدی پاشازاده با بیان اینکه استقلال برای قهرمانی شانس زیادی دارد اظهار داشت: «البته هنوز آغاز فصل است و تا پایان فصل تیم‌ها دچار فراز و نشیب های زیادی خواهند شد اما استقلال تیم کاملی است و در تمامی پست ها بازیکنان خوب و کارآمدی را در اختیار دارد.»
وی افزود: «این که می گویند ترکیب تیم استقلال بیش از حد جوان شده را قبول ندارم. بازیکنانی نظیر مهدی رحمتی، امید ابراهیمی، خسرو حیدری، حنیف عمران زاده و آرش برهانی بازیکنان جوان و بی تجربه نیستند. استقلال به لحاظ مهره در بهترین شرایط ممکن به سر می برد. این تیم در زمینه در اختیار داشتن بازیکنان طراز اول در شرایط بسیاری بهتری نسبت به سایر تیم ها حتی تیم سپاهان قرار دارد. در حال حاضر بهترین دروازه‌بان و هافبک ایران یعنی رحمتی و ابراهیمی در استقلال حضور دارند. تمام تیم‌ها آرزو دارند این دو بازیکن را به خدمت بگیرند. باید دست مریزاد گفت به کسانی که این تیم را بسته اند.»
مدافع سابق استقلال با بیان اینکه صحبت درباره برد تاریخی هشت بر صفر استقلال مقابل پرسپولیس بیشتر شبیه یک شوخی است، تصریح کرد: «زمانی که این بحث توسط فتح الله زاده مطرح شد من در ایران نبودم اما به نظرم بیشتر شبیه یک شوخی است تا واقعیت.»
پاشازاده درباره آغاز گلزنی پروپجیچ در استقلال گفت: «در همان بازی اول هم که در ترکیب استقلال حضور داشت نشان داد که مهاجم فرصت طلبی است. به نظرم این بازیکن می تواند در دیدارهای آینده استقلال عصای دست مظلومی باشد.»
بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان در پاسخ به این سوال که جوانگرایی تیم ملی فوتبال ایران را چگونه ارزیابی می کند؟ اظهار داشت: «جوانگرایی که در تیم ملی صورت گرفته مثبت است اما باید به خاطر داشته باشیم که در جوانگرایی تیم ملی، تعادل حفظ شود. مشکلی که در تیم ملی به چشم می خورد این است که همچنان در بازی مقابل تیم‌های ضعیف تر از خودمان مشکل داریم. ما هند را شکست دادیم اما در مالکیت توپ و تحت فشار قراردادن این تیم نتوانستیم آنچنان موفق باشیم. ما بازی مقابل تیم‌های قدرتمند را به خوبی فرا گرفته ایم. باید بازی مقابل تیم های ضعیف را هم یاد بگیریم تا در تمام طول 90 دقیقه آنها را تحت بازی روان خود قرار دهیم.»
وی در پایان صحبت هایش درباره انتشار مبلغ قراردادهای بازیکنان لیگ برتری توسط سازمان لیگ خاطرنشان کرد: «چنین چیزی در دنیا بی سابقه است. مبلغ قراردادهای بازیکنان فوتبال محرمانه است و سازمان لیگ حق نداشت آنها را فاش کند. به نظر من این کار بسیار اشتباه و زشت بود

منبع :http://khabarfarsi.com/ext/14188642

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از راحله ...

برانکو به یک عروسی کاملا فوتبالی دعوت شد!
بازتاب گسترده حرکت زیبای گلزن پرسپولیس در هندوراس
ستاره استقلال 6 تایی شدن پرسپولیس را تبریک گفت
حرکت جوانمردانه بازیکن پرسپولیس در بازی دیروز
خانواده نوروزی و برگشت خوردن چک های باشگاه"پرسپولیس"
قلعه نویی از لیگ برتر ترکیه پیشنهاد داشت
حمله بهترین هافبک راست استقلال به فردوسی پور
مدیران پرسپولیس که برای بازگشتم هیچ کاری نکردند را هرگز نمی بخشم
واکنش محمدحسین کنعانی به شایعه پیشنهاد پرسپولیس
قلعه نویی به دنبال بازیکن محبوب استقلال
کاپیتان سابق صبا به پدیده پیوست
محمد پنجعلی : ما دیروز روی ضد حمله گل می‌خوردیم
بایرامی مهاجم تراکتورسازی: رقیب من خودم هستم
محسن قهرمانی: واقعا همان چیزی که در دلم بود را روی سینه‌ام نوشتم.
آتیلا حجازی : قسم می خورم انتقاد از استقلال پشت پرده دارد
حسین فرکی جانشین منصوریان در نفت
پیوستن رحمتی به پرسپولیس با مبلغ هفت میلیارد تومان
سوت پایان فینال سوپر کاپ فوتبال در دقیقه 63 به دستور رئیس جمهور
آماری حیرت آور از استقلال پرویز مظلومی
به نظر می‌رسد برخی فوتبالیست‌های کشورمان نمی‌توانند از دود و دم دل بکنند.