کی روش حق ندارد بگوید در باشگاه چه کسی بازی کند و چه کسی بازی نکند- هایپرکلابز

راحله ... 7 سال پیش
کی روش حق ندارد بگوید در باشگاه چه کسی بازی کند و چه کسی بازی نکند- هایپرکلابز هایپرکلابز :

امین منوچهری درباره باخت 2 بر صفر راه آهن به سپاهان که منجر به حذف تیم تهرانی از جام حذفی شد؛ اظهار داشت: «در بازی با سپاهان تمام تلاش خود را به کار بستیم و حتی می توانستیم به برتری هم برسیم اما موقعیت هایمان تبدیل به گل نشد. خود من هم یک بار روی سر هادی عقیلی ضربه سر زدم که حبیب گردانی با جای گیری مناسب توپ را از روی خط برگرداند و مانع از گلزنی من شد. به هر حال بازی کردن با قهرمان های ایران در فاصله 4، 5 روز کار بسیار مشکلی است و امیدوارم در ادامه به شرایط ایده آل بازگردیم.»
مهاجم تیم راه آهن در پاسخ به این سوال که چرا تیم جوان راه آهن در اوقات اضافه دو گل دریافت کرد، گفت: «تیم ما تیم جوانی است و نوسان دارد. یعنی یک روز خیلی خوب هستیم و یک روز خیلی بد. باید به فکر باشیم تا این مشکل را برطرف کنیم. قرار نیست در تعطیلات به اردو برویم اما صبح و بعداز ظهر تمرین می کنیم تا نواقص خود را برطرف کنیم و دوباره به روند نتیجه گیری بازگردیم.»
منوچهری در ادامه افزود: «متاسفانه راه آهن دو سه سالی است که بدعادت شده است و نباید بگذاریم امتیازات به راحتی از دستمان دربرود و همه چیز به نیم فصل دوم محول شود.»
وی درباره عملکرد خوب خودش در این فصل و قرار گرفتن در بین بهترین بازیکنان لیگ در لیست آماری برنامه 90 خاطرنشان کرد: «خدا را شکر در این فصل 3 گل زده ام و سه پاس گل هم داده ام. از آمار خودم راضی ام و فعلا در لیست برنامه 90، در صفحه اول قرار دارم. متاسفانه تیمی که نتیجه نگیرد و انتهای جدول باشد عملکرد بازیکنانش هم زیاد به چشم نمی آید. می توانم خیلی بهتر از این ها باشم.»
بازیکن باتجربه راه آهن در پاسخ به این سوال که میلاد محمدی دیروز مصدوم شده است؟ گفت: «خیر. دیروز میلاد اصلا مصدوم نشد. میلاد محمدی جزو جوان های خوب تیم ما محسوب می شود. فکر می کنم دیروز سوء تفاهم پیش آمد. گویا کی روش گفته که هر کس به تیم ملی دعوت می شود نباید پنجشنبه بازی کند و چون میلاد بازی کرده او را خط زده است. سرمربی تیم ملی حق ندارد چنین حرفی بزند و بگوید چه کسی بازی کند و چه کسی بازی نکند. تیم ما به تمام بازیکنانش احتیاج دارد.»
وی در ادامه خاطرنشان کرد: «میلاد خیلی ناراحت بود. هر کسی آرزوی پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارد. مطمئنا باید ما باتجربه ها به میلاد، مهرداد و امثالهم کمک کنیم.»
منوچهری در پایان درباره اینکه هنوز به پیراهن تیم ملی فکر می کند؛ تصریح کرد: «طبیعی است که هنوز فکر می کنم. همیشه رویای پوشیدن پیراهن تیم ملی را داشته ام ولی هیچ گاه این رویا محقق نشده است. شاید انتخاب های نه چندان خوب گذشته ام و بدشانسی مهم ترین عامل در این اتفاق بوده است. اما هر کاری که لازم باشد انجام می دهد تا سرانجام پیراهن تیم ملی را بپوشم.»

منبع :http://saatsefr.com/fa/news/601516/%DA%A9%DB%8C-%D...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از راحله ...

برانکو به یک عروسی کاملا فوتبالی دعوت شد!
بازتاب گسترده حرکت زیبای گلزن پرسپولیس در هندوراس
ستاره استقلال 6 تایی شدن پرسپولیس را تبریک گفت
حرکت جوانمردانه بازیکن پرسپولیس در بازی دیروز
خانواده نوروزی و برگشت خوردن چک های باشگاه"پرسپولیس"
قلعه نویی از لیگ برتر ترکیه پیشنهاد داشت
حمله بهترین هافبک راست استقلال به فردوسی پور
مدیران پرسپولیس که برای بازگشتم هیچ کاری نکردند را هرگز نمی بخشم
واکنش محمدحسین کنعانی به شایعه پیشنهاد پرسپولیس
قلعه نویی به دنبال بازیکن محبوب استقلال
کاپیتان سابق صبا به پدیده پیوست
محمد پنجعلی : ما دیروز روی ضد حمله گل می‌خوردیم
بایرامی مهاجم تراکتورسازی: رقیب من خودم هستم
محسن قهرمانی: واقعا همان چیزی که در دلم بود را روی سینه‌ام نوشتم.
آتیلا حجازی : قسم می خورم انتقاد از استقلال پشت پرده دارد
حسین فرکی جانشین منصوریان در نفت
پیوستن رحمتی به پرسپولیس با مبلغ هفت میلیارد تومان
سوت پایان فینال سوپر کاپ فوتبال در دقیقه 63 به دستور رئیس جمهور
آماری حیرت آور از استقلال پرویز مظلومی
به نظر می‌رسد برخی فوتبالیست‌های کشورمان نمی‌توانند از دود و دم دل بکنند.