حمایت آشکار کفاشیان از کی روش در برابر اسدی ! - هایپرکلابز

حمایت آشکار کفاشیان از کی روش در برابر اسدی ! - هایپرکلابز هایپرکلابز :

هرچند علی کفاشیان کارلوس کی روش را ممنوع المصاحبه کرده است اما در مصاحبه های اخیر خود به صورت واضحی از سرمربی تیم ملی ایران حمایت کرده است . حمایت هایی که اختلاف نظر رییس فدراسیون فوتبال و دبیرکل فدراسیون فوتبال را بیش از پیش نشان می دهد.

« هم دبیرکل فدراسیون فوتبال و هم سرمربی تیم ملی ایران مورد علاقه بنده هستند و هرکدام جایگاه های خودشان را دارند» این جملات را علی کفاشیان در مناظره یکطرفه اش با محمد مایلی کهن بیان کرد. جایی که مدیرفنی تیم ملی امید تلاش می کرد به کفاشیان پست سازمانی دو طرف دعوا را یادآوری کند. مایلی کهن و علی کفاشیان در برنامه تیترامشب شبکه خبر حاضرشده بودند و مایلی کهن برای اینکه تیر خلاص را به کفاشیان بزند پرسید:« آقای رییس کدام یک از این دونفر از نظر پست و مقام ارجیت اجرایی دارند»

کفاشیان:« هر کدوم وظیفه خاص خودشون رو دارند»

مایلی کهن:« در مسائل مدریتی دبیر کل بالاتر است یا سرمربی تیم ملی؟»

کفاشیان:« نه هیچ کدوم بالاتر نیستند. از نظر ما سرمربی تیم ملی اهمیت بسیار زیادی در ساختار دارد. از همان زمان که 5 سال پیش آمده اندتا امروز. البته که آقای اسدی 6 ماه است آمده اند و همان روز هم به ایشان گفته ام که پیشانی ما در فدراسیون تیم ملی است»

مایلی کهن:« مگه آقای اسدی تیم ملی رو قبول ندارن؟»

کفاشیان :« آقای اسدی قبول دارند و همه کارها رو هم انجام می دن. همه گونه همکاری رو هم کرده هیچ کوتاهی ای هم انجام نشده»

و...

دیالوگ های مدیرفنی تیم ملی و رییس فدراسیون فوتبال دراین مورد به پایان نرسید اما مهمترین نکته ای که علی کفاشیان گفت و یک گریز از قانون به نفع کی روش به حساب می آید هم عدم رعایت سلسله مراتب است. یعنی علی رغم اینکه علی رضا اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال و نفر اول اجرایی فدراسیون فوتبال است اما کفاشیان گفت که هیچ کدام بر یکدیگر ارجحیت ندارند و این خلاف اساسنامه فدراسیون فوتبال است.

البته که حمایت های کفاشیان از کی روش بی دلیل نیست. علی رضا اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال هماهنگ با وزارت ورزش انتخاب شده و البته تجربه زیادی در این حوزه ندارد و به همین دلیل هم هست که کفاشیان مسوولیت تیم ملی و سرمربی اش را شخصا به عهده گرفته است. رییس فدراسیون فوتبال اما روز جمعه هم در مصاحبه با ایسنا نشان داد که همه جوره از کی روش حمایت می کند. او در مورد امکان جریمه یا اخراج سرمربی تیم ملی در صورت ادامه حاشیه سازی ها نکته جالبی را عنوان کرد:« این موضوع نه تنها در قرارداد مربی بلکه در قرارداد همه پرسنل فدراسیون فوتبال نیز وجود دارد و من فقط این را به کی‌روش نگفتم بلکه همه باید این مساله را گوشزد کردم تا رعایت و از آن تبعیت کنند در تمام دنیا حتی مربیان حرفه‌ای نیز چنین جریمه‌های انضباطی را در قرارداد خود دارند. همه باید به شئونات کارفرما احترام گذاشته و آن را رعایت کنند. مسئله‌ای که در این رابطه مطرح کردیم مسئله‌ای جدی بود و برای ختم کردن غائله نبوده است. بنابراین نه تنها سرمربی تیم ملی بزرگسالان بلکه تمامی پرسنل فدراسیون فوتبال باید از این موضوع تبعیت کنند. در غیر این صورت از جریمه مالی تا اخراج را برای آن‌ها در نظر خواهیم گرفت»

این جملات رییس فدراسیون فوتبال در حالی مطرح می شود که طی هفته گذشته جنگ لفظی بزرگی میان نفر اول اجرایی فدراسیون فوتبال ، اسدی و سرمربی تیم ملی کارلوس کی روش رخ داده و منجر به احضار کفاشیان به وزارت ورزش شده است. پس از این احضار است که کفاشیان علی رغم سکوت خود در این چند وقت حمایت های خود را از کی روش اعلام کرده. او می گوید دبیرکل به سرمربی ارجحیت مقامی ندارد و با زبان بی زبانی دبیرکل اش را تهدید می کند که اگر به این جنگ دامن بزند امکان اخراج اش وجود دارد.

منبع :http://www.asriran.com/fa/news/429553/%D8%AD%D9%85...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از علی‌محمد کرامت

خاطره‌انگیزترین تصویر مردم از علی دایی
همگروهی سخت تیم ملی هندبال ایران برای صعود به المپیک
سوشا مکانی و پیامدهای انتشار عکس‌هایش
با«قهرمان محبوب ورزش ایران» چه کردی آقای رضازاده؟
MSN مثلث وحشت بارسا
کی روش: شاگردانم باید در سرما و گرما بجنگند
شادی سردار و قائمی با اسب دوم کورس
پلی آف یورو 2016 ؛ پیروزی شکننده سوئد برابر دانمارک
آناستازی یا لوزانو دوشغله می شوند؟
توجه دختر ایرانی به خوش تیپی کی‌روش!
تکذیب فشار روی مسی بخاطر ال کلاسیکو
پیشنهاد بالای آرسنال به مهاجم رئال مادرید
دادکان: انتخاب من هم کی‌روش بود
آناستازی به نیمکت تیم ملی نزدیک تر شد
موضع گیری اسدی علیه کفاشیان
اسکوچیچ در فولاد می ماند!
تاثیرات هجمه اسدی،مایلی کهن ودوستان علیه سرمربی تیم ملی
یادداشت ژوله درباره ضیا و مظلومی!
بيخ گوش وزير ورزش چه خبر است؟
دستور ویژه رییس جمهور برای اعزام تیم ملی فوتسال بانوان به جام جهانی گواتمالا