آناستازی یا لوزانو دوشغله می شوند؟ - هایپرکلابز

آناستازی یا لوزانو دوشغله می شوند؟ - هایپرکلابز هایپرکلابز :

تیم ملی والیبال ایران در فاصله 5ماه باقیمانده تا مسابقات انتخابی همچنان سرمربی ندارد.فدراسیون والیبال همانطور که اعلام کرده بود روز 27 مهر به این قائله پایان خواهد داد باگذشت یک ماه از تاریخ اعلام شده هنوز به تصمیم نهایی نرسیده است. گزینه های مورد نظر تیم ملی هیچ کدام شرایط مناسب را نداشته اند و در نتیجه کار به جایی رسیده که حتی با انتخاب سرمربی هم مشکلاتی متوجه تیم ملی خواهد بود.

کواچ و دلیل جدایی

مشکلات از کواچ شروع شد.ازجایی که مربی تمام وقت تیم ملی صفت و سخت پای قراردادش ایستاد و اجازه تغییرات در ساختار تیمش را نداد. او به هیچ وجه حاضر نبود با سیچلو دستیار سابق ولاسکو کار کند. مربی ای که رسانه ها در جریان مسابقات جهانی خبر دادند به زودی روی نیمکت تیم ملی خواهد نشست. انتشار این خبر که با تکذیب فدراسیون والیبال همراه بود ، کواچ را در شرایطی قرارداد که به هیچ وجه به دستیاری سیچلو رضایت ندهد.فدراسیون هم که می دانست با کواچ در این شرایط به مشکل می خورد جدایی را ترجیح داد. کواچ که همه شرایط دیگرش مناسب بود با اتکا به قراردادش جدا شد.

لوزانو و تاخیر در ورود

گزینه های مناسب تیم ملی هر دو شغل دیگری دارند. یکی از آنها رائول لوزانو است که از سال 2015 سرمربی تیم کراد لهستان شده . او سرمربی تیم باشگاهی است و اصولا تا فروردین ماه نمی تواند به ایران بیاید . او برای یک جلسه توجیهی به ایران می آید و بعد سراغ تیمش خواهد رفت تا دهه اول فروردین . تیم ملی ایران هم اردیبهشت ماه بازی دارد و تا آن زمان زیر نظر سیچلو تمرین خواهد کرد. این طور که شنیده می شود پس از فروردین لوزانو در اختیار ایران است.یعنی اینطور که گفته می شود او از تیمش فروردین ماه جدا می شود و به ایران می آید برای انجام قرارداد. مربی ای که سوابق اش بد نیست و از کواچ بهتر است اما به هرحال نمی شود با آناستازی مقایسه اش کرد.

آناستازی ...

او سرمربی تیم لوتوس ترفی است. سرمربی ای که کارنامه اش پر است از قهرمانی های لیگ جهانی، مسابقات اروپایی و جام جهانی با تیم ملی لهستان .نام او برای سرمربیگری ایران بسیار وسوسه کننده است اما به غیر از اینکه یک تیم دارد و تا پایان فروردین به ایران نمی آید امکان جدایی و فسخ قرارداد هم ندارد و تا 2017 باید سرمربی تیم باشگاهی هم بماند. یعنی به غیر از مشکلات لوزانو که همراه تیم نیست او تا سال دیگر همین موقع قرارداد دارد و باید در رفت و آمدباشد. اتفاقی که به نظر می رسد تاثیر زیادی بر انتخاب سرمربی تیم ملی بگذارد.

منبع :http://www.asriran.com/fa/news/431525/%D8%A2%D9%86...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از علی‌محمد کرامت

خاطره‌انگیزترین تصویر مردم از علی دایی
همگروهی سخت تیم ملی هندبال ایران برای صعود به المپیک
سوشا مکانی و پیامدهای انتشار عکس‌هایش
با«قهرمان محبوب ورزش ایران» چه کردی آقای رضازاده؟
MSN مثلث وحشت بارسا
کی روش: شاگردانم باید در سرما و گرما بجنگند
شادی سردار و قائمی با اسب دوم کورس
پلی آف یورو 2016 ؛ پیروزی شکننده سوئد برابر دانمارک
توجه دختر ایرانی به خوش تیپی کی‌روش!
تکذیب فشار روی مسی بخاطر ال کلاسیکو
پیشنهاد بالای آرسنال به مهاجم رئال مادرید
دادکان: انتخاب من هم کی‌روش بود
آناستازی به نیمکت تیم ملی نزدیک تر شد
موضع گیری اسدی علیه کفاشیان
اسکوچیچ در فولاد می ماند!
حمایت آشکار کفاشیان از کی روش در برابر اسدی !
تاثیرات هجمه اسدی،مایلی کهن ودوستان علیه سرمربی تیم ملی
یادداشت ژوله درباره ضیا و مظلومی!
بيخ گوش وزير ورزش چه خبر است؟
دستور ویژه رییس جمهور برای اعزام تیم ملی فوتسال بانوان به جام جهانی گواتمالا