ستاره پرسپولیس با خون آبی؟- هایپرکلابز

راحله ... 8 سال پیش
ستاره پرسپولیس با خون آبی؟- هایپرکلابز هایپرکلابز :

با نزديك شدن به موعد نقل‌وانتقالات نيم‌فصل، يك بار ديگر شايعات پيرامون انتقال ستاره‌ها به باشگاه‌هاي مختلف اوج گرفته است.

يكي از كساني كه مطابق روال معمول در كانون حرف‌وحديث‌ها قرار دارد، محمدرضا خلعتبري است؛ بازيكني كه يك روز در ميان در رسانه‌ها به پرسپوليس و استقلال فرستاده مي‌شود. او البته بعد از بازي سپاهان و نفت گفته انتقالش به سرخابي‌ها صحت ندارد، هر چند تجربه نشان مي‌هد زياد نبايد قول و قرار بازيكنان فوتبال را جدي گرفت!

نكته جالب در مورد خلعتبري اين است كه او در اين سال‌ها، هميشه محور شايعات زيادي بوده است.

* در جريان تغيير اسم ليگ امارات قرار داشت؟
در آغاز فصل فوتبالي 92- 93، خلعتبري در نقطه مركزي يكي از جدي‌ترين بحران‌هاي اين ساليان فوتبال ايران قرار گرفت. او در حالي به باشگاه عجمان پيوست كه از همان سال قرار بود ليگ امارات تغيير نام بدهد و با اسمي جعل شده از "خليج‌فارس" كارش را دنبال كند.

اين مساله سروصداي زيادي به وجود آورد و در نهايت باشگاه پرسپوليس با پرداخت كلي غرامت موفق شد خلعتبري را به ايران بازگرداند. در آن زمان شايعه شده بود خلعتبري قبل از عقد قرارداد با عجمان در جريان تغيير نام ليگ امارات قرار داشته، اما اين مساله برايش مهم نبوده و به همين دليل فوتبال ايران را دچار يك دردسر بزرگ كرده است.

خلعتبري در واكنش به اين مساله مي‌گفت: «من بعد از تغيير نام ليگ امارات با عجمان قرارداد بستم. مي‌توانستم 7 ميليارد تومان از اماراتي‌ها بگيرم، اما به خاطر اين تغيير اسم برگشتم تا در ايران بازي كنم.»

* خونش آبي است؟
خلعتبري كه هميشه مورد توجه سرخابي‌ها قرار داشته، در ليگ سيزدهم براي پرسپوليس توپ زد، اما بعد از پايان دوران حضورش در اين تيم، شايعه شد او هوادار سرسخت استقلال بوده است!

مثلا پيش از بازي امسال سپاهان و پرسپوليس، مصاحبه‌اي از خلعتبري منتشر شد كه مهاجم اصفهاني‌ها در آن حرف‌هاي عجيبي زده بود: «چه کسی گفته من پرسپولیسی هستم؟ درست است که برای پرسپولیس بازی کردم اما خون من آبی است و همه دوستانم می‌دانند استقلالی هستم. چند بار هم به یک قدمی بازی در استقلال رسیدم اما نشد. فعلا هم که در خدمت سپاهان هستم. البته این حرف‌ها را ننویسید چون دوست ندارم هواداران پرسپولیس از دستم ناراحت شوند، هر چه باشد آنها موقعی که پیراهن پرسپولیس را می‌پوشیدم خیلی هوای من را داشتند.»

جالب اينجاست كه خلعتبري هيچ وقت به اين شايعه واكنش نشان نداد، يا حداقل ما نديديم!

* سيگاري است؟
يكي ديگر از شايعاتي كه در اين سال‌ها پيرامون خلعتبري مطرح مي‌شده، اين بوده كه او اهل استفاده از سيگار است. در اين ميان حتي گفته مي‌شود يكي از دلايل خط خوردن خلعتبري از تيم ملي اين بوده كه کارلوس كي‌روش او را در اترش در حال سيگار كشيدن ديده است.

مهاجم سپاهان در واكنش به اين شايعه مي‌گويد: «به جان مادرم من اجازه چنين کاری به خودم نمی‌دهم. این حرف‌ها یک مشت چرت و پرت است که آدم‌های بیکار سر هم می‌کنند. به نظر شما چرا باید درباره حرف‌هایی که اصلا ارزشی ندارد و توجه کردن به آنها بیهوده است اظهار نظری کنم؟ شایعه سیگاری بودن من دروغی بزرگ بود که هنوز هم با شنیدنش به خنده می‌افتم.»

* فاميل داور آكادمي است؟
آكادمي موسيقي يك شبكه فارسي‌زبان ماهواره‌اي، كارشناس و داوري دارد كه نام خانوادگي‌اش با محمدرضا خلعتبري يكي است. به خصوص وقتي عكس دو نفري او در كنار اين فرد در حاشيه يكي از اردوهاي خارجي تيم ملي منتشر شد، شايعه كردند اين دو نفر با هم نسبت فاميلي دارند، اما خب واضح بود كه اين مساله صحت ندارد!

منبع :http://www.shahrekhabar.com/sport/1448256000001802

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از راحله ...

برانکو به یک عروسی کاملا فوتبالی دعوت شد!
بازتاب گسترده حرکت زیبای گلزن پرسپولیس در هندوراس
ستاره استقلال 6 تایی شدن پرسپولیس را تبریک گفت
حرکت جوانمردانه بازیکن پرسپولیس در بازی دیروز
خانواده نوروزی و برگشت خوردن چک های باشگاه"پرسپولیس"
قلعه نویی از لیگ برتر ترکیه پیشنهاد داشت
حمله بهترین هافبک راست استقلال به فردوسی پور
مدیران پرسپولیس که برای بازگشتم هیچ کاری نکردند را هرگز نمی بخشم
واکنش محمدحسین کنعانی به شایعه پیشنهاد پرسپولیس
قلعه نویی به دنبال بازیکن محبوب استقلال
کاپیتان سابق صبا به پدیده پیوست
محمد پنجعلی : ما دیروز روی ضد حمله گل می‌خوردیم
بایرامی مهاجم تراکتورسازی: رقیب من خودم هستم
محسن قهرمانی: واقعا همان چیزی که در دلم بود را روی سینه‌ام نوشتم.
آتیلا حجازی : قسم می خورم انتقاد از استقلال پشت پرده دارد
حسین فرکی جانشین منصوریان در نفت
پیوستن رحمتی به پرسپولیس با مبلغ هفت میلیارد تومان
سوت پایان فینال سوپر کاپ فوتبال در دقیقه 63 به دستور رئیس جمهور
آماری حیرت آور از استقلال پرویز مظلومی
به نظر می‌رسد برخی فوتبالیست‌های کشورمان نمی‌توانند از دود و دم دل بکنند.