حذف کهکشانی‌ها قطعی شد- هایپرکلابز

راحله ... 7 سال پیش
حذف کهکشانی‌ها قطعی شد- هایپرکلابز هایپرکلابز :

رئال بنیتس در نیمه اول بازی متعادلی با حریف داشت. بنیتز در این بازی از لوکاس وازکز در پست دفاع راست استفاده کرد .آزمونی که شاید در هفته های آتی هم تکرار شود. دنیس در دقیقه دو روی پاس عالی خامس گل اول تیم را زد. دنیسی که به نظر می رسد نامش تا مدتها نه به خاطر این گل بلکه به خاطر اشتباه تاریخی سران رئال در تاریخ ثبت شود.

رئال نیمه اول را با برد یک بر صفر تمام کرد و در نیمه دوم بهتر کار کرد. در ابتدا کاسمیرو یک پاس گل عالی به ایسکو داد. این سومین پاس گل فصل بازیکن برزیلی بود. کروس هم دقیقا به اندازه او پاس گل داده است. گل دیگر رئال روی یک پاس عالی دیگر از خامس و باز هم توسط ایسکو به ثمر رسید.

در دقایق پایانی دروازه رئال توسط وازکز باز شد تا باز هم کاسیا نتواند کلین شیت کند. توپ به ناچو خورد و کاری از دست کیکو بر نمی آمد. رئال علیرغم این برد باید منتظر حکم کمیته مسابقات باشد. حکمی که به احتمال فراوان با حذف رئال از کوپا همراه خواهد شد.

رئال در حالی این پیروزی را به دست آورد که چریشف محروم بود و نمی‌توانست در این بازی به میدان برود اما کهکشانی‌ها که ظاهراً متوجه این موضوع نبودند از این بازیکن روس در ترکیب اصلی استفاده کردند تا در آستانه حذف از این رقابت‌ها قرار گیرند.

چه کسی محرومیت این بازیکن را مطرح کرد؟
امیلیو روسانس گونزالس، داور سابق لیگ دسته سه اسپانیا کسی بود که از حضور غیرقانونی دنیس چریشف در بازی رئال و کادیز پرده برداشت.

این داور با رادیو کادنا کوپه تماس گرفت و اشتباه رئال را به آنها اطلاع داد. خودش می گوید: «زمانی که فهمیدم چریشف در ترکیب رئال قرارداد دارد به باشگاه رئال فکس فرستادم و با گزارشی جزئی علت محرومیت دنیس را توضیح دادم. من بازیهای فوتبال زیادی را می بینم و تمام جزئیات بازیها را با دقت دنبال می کنم. هدفم هشدار دادن به رئال بود اما متاسفانه نتوانستم که شخصی را درون باشگاه پیدا کنم و به آنها اطلاع بدم. سعی کردم که رئال را خبردار کنم اما هیچ کس جوابم را نداد».

روسانس می گوید : «به نظرم اشتباه مدیریتی موجب این اشتباه شد. من با دقت همه ترکیب ها را دنبال می کنم و مسلم بود که او محروم است. وقتی در لیست قرار گرفت زنگ خطر به صدا در آمد».

قانونی که شامل رئال نمی‌شود
یکی از بندهای قوانین کوپا دل ری این است که محرومیت بازیکنان پس از گذشت سه مرحله از مسابفات حذف می شود اما این قانون مختص تیم هایی است که در دسته دو و سه بازی می کنند و شامل رئال نمی شود.

برخی مدعی شده بودند که با توجه به آن که چهار دوره از مراحل پیشین کوپا تا کنون از آغاز فصل بین تیمهای دسته پائین تر برگزار شده محرومیت دنیس لغو شده اما این شایعه صحت ندارد. تخلف تاریخی رئال محرز است و احتمال حذف مستقیم از کوپا هم بسیار بالاست.

ایسکو: اواسط نیمه دوم ماجرا را فهمیدم
ایسکو آلارکون، هافبک مالاگایی رئال مادرید در مورد اشتباه بزرگ رئال در مقابل کادیز و استفاده از چریشف محروم در ترکیب گفت: در اواسط نیمه دوم خبر را فهمیدم. اطلاعی نداشتم چرا که بین دو نیمه در حال درمان پایم در رختکن بودم. امیدوارم که بازی برگشت برگزار شود اما اگر من جای کادیزی ها بودم شکایت می کردم. شعارهای هواداران تیم حریف را شنیدم. آنها خیلی شوخ طبع بودند.

بنیتس سابقه‌دار
بنیتس در سال 2001 و زمانی که سرمربی والنسیا بود تجربه چنین موضوعی را داشت و تیمش به همین دلیل مشابه حذف شده بود. این بار هم این اشتباه ممکن است به قیمت حذف رئال مادرید و البته متزلزل‌تر شدن صندلی مرد اسپانیایی تمام شود. روزهای تیره و تار بنیتس پس از شکست تحقیرآمیز در ال‌کلاسیکو همچنان ادامه دارد.

منبع :http://www.shahrekhabar.com/sport/1449118260378607

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از راحله ...

برانکو به یک عروسی کاملا فوتبالی دعوت شد!
بازتاب گسترده حرکت زیبای گلزن پرسپولیس در هندوراس
ستاره استقلال 6 تایی شدن پرسپولیس را تبریک گفت
حرکت جوانمردانه بازیکن پرسپولیس در بازی دیروز
خانواده نوروزی و برگشت خوردن چک های باشگاه"پرسپولیس"
قلعه نویی از لیگ برتر ترکیه پیشنهاد داشت
حمله بهترین هافبک راست استقلال به فردوسی پور
مدیران پرسپولیس که برای بازگشتم هیچ کاری نکردند را هرگز نمی بخشم
واکنش محمدحسین کنعانی به شایعه پیشنهاد پرسپولیس
قلعه نویی به دنبال بازیکن محبوب استقلال
کاپیتان سابق صبا به پدیده پیوست
محمد پنجعلی : ما دیروز روی ضد حمله گل می‌خوردیم
بایرامی مهاجم تراکتورسازی: رقیب من خودم هستم
محسن قهرمانی: واقعا همان چیزی که در دلم بود را روی سینه‌ام نوشتم.
آتیلا حجازی : قسم می خورم انتقاد از استقلال پشت پرده دارد
حسین فرکی جانشین منصوریان در نفت
پیوستن رحمتی به پرسپولیس با مبلغ هفت میلیارد تومان
سوت پایان فینال سوپر کاپ فوتبال در دقیقه 63 به دستور رئیس جمهور
آماری حیرت آور از استقلال پرویز مظلومی
به نظر می‌رسد برخی فوتبالیست‌های کشورمان نمی‌توانند از دود و دم دل بکنند.