پیوستن رحمتی به پرسپولیس با مبلغ هفت میلیارد تومان- هایپرکلابز

راحله ... 7 سال پیش
پیوستن رحمتی به پرسپولیس با مبلغ هفت میلیارد تومان- هایپرکلابز هایپرکلابز :

محمد رویانیان که در زمان حضورش در پرسپولیس با تحولاتی که قصد انجامش را داشت سر و صدای زیادی در فوتبال ایران به پا کرد، بعد از کنار رفتن از مدیر عاملی باشگاه پرسپولیس همچنان صحبت‌هایش در مورد فوتبال جالب و خواندنی است.

او که یک سال و نیم از حضورش در باشگاه پرسپولیس می‌گذرد و در تازه‌ترین اظهار نظرش در مورد پیوستن رحمتی به پرسپولیس با مبلغ هفت میلیارد تومان صحبت کرد.

رویانیان در خصوص صحبت‌هایش در مورد پیوستن مهدی رحمتی به پرسپولیس گفت: «زمانی که من در پرسپولیس بودم به رحمتی پیشنهاد حضورش در پرسپولیس را دادم و سر مبلغ هفت میلیارد تومان به توافق رسیدیم، اما به‌دلیل اینکه باشگاه منابع کافی را برای جذب این بازیکن نداشت، حضورش در پرسپولیس منتفی شد.»

وی ادامه داد: «رحمتی در حال حاضر هم از استقلال چنین مبلغی را دریافت می‌‌کند. قرارداد سالانه او که حدود یک میلیارد و دویست میلیون تومان است را در طی پنج سال حساب کنیم به همان مبلغ 6، 7 میلیارد می‌رسیم. ما هم قصد داشتیم که یک قرارداد چند ساله با او ببندیم که کل مبلغ قراردادش طی این مدت حدود هفت میلیارد بود.»

رویانیان در مورد حضور محمد دادکان در انتخابات فدراسیون فوتبال نیز اظهار داشت: «از نظر من دادکان باید وزیر ورزش باشد. در شأن و شخصیت دادکان نیست که بخواهد رییس فدراسیون فوتبال باشد. افرادی مثل دادکان نعمت ورزش ایران هستند و باید در بالاترین راس امور ورزش از آنها استفاده شود. متاسفانه با تصمیمات نادرستی که از سوی برخی آقایان گرفته می شود، امثال دادکان باید دور از گود ورزش باشند.»

وی در ادامه به اختلاف وزارت ورزش با فدراسیون فوتبال و تاثیر آن در روند کلی فوتبال ایران اشاره کرد و گفت: «اختلافی که بین فدراسیون و وزارت ورزش وجود دارد حاشیه‌ها را بالاتر می‌برد. در چند وقت اخیر شاهد درگیری و اختلاف زیادی در فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی با اعضای فدراسیون بودیم. این حواشی باید با دخالت وزارت ورزش پایان می‌یافت، اما برخورد نامناسب مسئولان ورزش با فدراسیون و اختلافات این دو نهاد باعث شد روز به روز دامنه این درگیری ها زیادتر شود که در نهایت دود این اختلافات به چشم فوتبال ایران می‌رود.»

سرپرست سابق باشگاه پرسپولیس در مورد مسئولیت وزارت ورزش در قبال ورزشکاران و فدراسیون‌های ورزشی نیز گفت: «باید نگاه وزارتخانه نسبت به اطرافش تغییر کند. نگاه فعلی وزارت ورزش امنیتی است و هیچ مخالفت و انتقادی را برنمی‌تابد، اما زمانی که نگاهش اجتماعی و فرهنگی شود مشکلات درست می‌شود. مدیران ورزش باید تحمل خودشان را بالاتر ببرند و به انتقادهایی که از آنها می‌شود، گوش دهند و در برطرف کردن ضعف خودشان تلاش کنند.»

وی در خصوص علت کنار رفتنش از باشگاه پرسپولیس گفت: «یک جریانی بود که نمی‌خواهم اسمی از آنها ببرم که مخالف حضور من در پرسپولیس بودند. در واقع یک جریان "اسمش‌ رو نبر" باعث کنار رفتن من از باشگاه شد. این افراد که همواره مخالف پیشرفت پرسپولیس هستند مانع از آن شدند تا من تفکرات خودم را در پرسپولیس پیاده کنم و این باشگاه را به یک باشگاه بزرگ از نظر امکانات تبدیل کنم.»

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از راحله ...

برانکو به یک عروسی کاملا فوتبالی دعوت شد!
بازتاب گسترده حرکت زیبای گلزن پرسپولیس در هندوراس
ستاره استقلال 6 تایی شدن پرسپولیس را تبریک گفت
حرکت جوانمردانه بازیکن پرسپولیس در بازی دیروز
خانواده نوروزی و برگشت خوردن چک های باشگاه"پرسپولیس"
قلعه نویی از لیگ برتر ترکیه پیشنهاد داشت
حمله بهترین هافبک راست استقلال به فردوسی پور
مدیران پرسپولیس که برای بازگشتم هیچ کاری نکردند را هرگز نمی بخشم
واکنش محمدحسین کنعانی به شایعه پیشنهاد پرسپولیس
قلعه نویی به دنبال بازیکن محبوب استقلال
کاپیتان سابق صبا به پدیده پیوست
محمد پنجعلی : ما دیروز روی ضد حمله گل می‌خوردیم
بایرامی مهاجم تراکتورسازی: رقیب من خودم هستم
محسن قهرمانی: واقعا همان چیزی که در دلم بود را روی سینه‌ام نوشتم.
آتیلا حجازی : قسم می خورم انتقاد از استقلال پشت پرده دارد
حسین فرکی جانشین منصوریان در نفت
سوت پایان فینال سوپر کاپ فوتبال در دقیقه 63 به دستور رئیس جمهور
آماری حیرت آور از استقلال پرویز مظلومی
به نظر می‌رسد برخی فوتبالیست‌های کشورمان نمی‌توانند از دود و دم دل بکنند.
وقتی دوستان عادل فردوسی‌پور از این استقلالی خوششان آمد!