محمد پنجعلی : ما دیروز روی ضد حمله گل می‌خوردیم- هایپرکلابز

راحله ... 7 سال پیش
محمد پنجعلی : ما دیروز روی ضد حمله گل می‌خوردیم- هایپرکلابز هایپرکلابز :

محمد پنجعلی در خصوص شکست سنگین تیم امید پرسپولیس مقابل امید استقلال، اظهار داشت: «ما دیروز روی ضد حمله گل می‌خوردیم البته چند بازیکن محروم هم داشتیم که به همین دلیل جمشید شاه‌محمدی سرمربی تیم مجبور بود از بازیکنان هافبک در پست دفاع استفاده کند.»

پنجعلی ادامه داد: «همه می‌دانند که ما کار را برای تیم‌های پایه دیر آغاز کردیم چرا که مشکلاتی در باشگاه و بحث مدیریت بود که باعث شد ما 20 روز قبل از شروع مسابقات تیم را تشکیل دهیم و مجبور به گرفتن تست از بازیکنان شدیم. به همین دلیل حتی فرصت بدنسازی را هم از دست دادیم.»

پنجعلی درباره ادعای شاه محمدی مبنی بر اینکه تیم امید پرسپولیس سه روز قبل از بازی با استقلال زمین تمرین نداشته است؛ گفت: «من به طور دقیق در این ارتباط اطلاعی ندارم. شنیده بودم که مشکلاتی درباره زمین وجود داشت اما در جریان جزئیاتش نیستم.»

مسئول تیم‌های پایه باشگاه پرسپولیس درباره انتقادات بهروز رهبری‌فرد مبنی براینکه بازیکنان پولی به تیم امید پرسپولیس آمدند و یک تیم مافیایی در تیم‌های پایه پرسپولیس مشغول به کار است، عنوان کرد: «من قصد ندارم پاسخی به این حرف‌ها بدهم چرا که رهبری‌فرد و بزیک هر دو از پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس هستند اما باید بگویم که تیم را همین دو نفر بستند. اکثر بازیکنان را کادر فنی قبلی تیم انتخاب کرد و دیدید که انتهای جدول بودند هر چند که نتایج تیم های پایه در هیچ جای دنیا ملاک نیست چرا که تیم‌های پایه برای سازندگی هستند اما نتایج تیم‌های پایه در ایران مهم است.»

پنجعلی ادامه داد: «تیم با بزیک و رهبری‌فرد در انتهای جدول بود و درست است که ما تکیه‌ای روی نتایج نداشتیم اما نگران افتادن تیم بودیم و به همین دلیل مجبور شدیم جابه‌جایی در کادر فنی انجام دهیم. جمشید شاه‌محمدی هم به جز بازی دیروز با تیم نتایج خوبی گرفته بود.»

پنجعلی خاطرنشان کرد: «اگر رهبری‌فرد این حرف‌ها را زده باید بگویم که بازیکنان در زمان کادر فنی قبلی جذب شده و من نمی‌دانم که منظور او از این صحبت‌ها چه بوده اما من حضور بازیکن پولی در پرسپولیس را رد می‌کنم. اگر قرار است با آبروی کسی بازی کنیم باید مستند حرف بزنیم.»

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که مشکلات مدیریتی را چقدر در نتیجه سنگین به دست آمده در بازی دیروز موثر می‌داند، تصریح کرد: «به هر حال در فوتبال ما مشکلات مدیریتی همواره وجود داشتند و به دلیل عدم ثبات نمی‌توان کارهای ریشه‌ای انجام داد حتی دیدید که همین مشکلات مدیریتی به تیم بزرگسالان پرسپولیس هم ضربات سختی زده است.»

وی افزود: «زیاد روی این نتایج تیم‌های پایه زوم کرد. ما با تیم بزرگسالانمان 6 گل به استقلال زدیم و حتی یک بار در زمین‌های خاکی هم به استقلالی‌ها 6 گل دیگر هم زدیم. بردهای 6 گل ما تاریخی است که تحت تاثیر این مسائل قرار نمی‌گیرد! آن نتایج اتفاق فوتبالی بود همانطور که نتیجه دیروز هم یک اتفاق فوتبالی بود. برزیل هم در جام جهانی 7 گل از آلمان خورد که آن هم یک اتفاق فوتبالی بود.»

وی در ادامه اشاره کرد: «شما نگاه کنید هیچ وقت رسانه های به طور مثال اسپانیایی به نتیجه تیم های پایه رئال و بارسلونا اهمیت نمی دهند. چرا که هدف از تشکیل این تیم ها گرفتن نتیجه نیست بلکه می خواهند سازندگی انجام دهند و بازیکنان با استعداد را به تیم بزرگسالان تزریق کنند. همین الان حدود 6 بازیکن تیم امید زیر نظر برانکو و با تیم بزرگسالان تمرین می کنند.»

پنجعلی درباره جلسه کمیته فنی تیم‌های پایه هم خاطرنشان کرد: «ما همیشه جلسه داریم و فردا هم جلسه‌ای در همین رابطه برگزار خواهیم کرد. به هر حال تیم‌های پایه‌ای ما مشکلات کم ندارند و باید به آنها رسیدگی شود.»

درباره شکست 6 بر دو تیم امید پرسپولیس در برابر امید استقلال اظهار داشت: فوتبال است و این اتفاقات در آن رخ می دهد. تیم ما موقعیت های زیادی را خراب کرد و در آن طرف استقلالی ها روی ضدحمله به ما گل می زدند. برزیل هم 7 گل از آلمان خورد. دیگر ما که چیزی نیستیم!

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره ادعاهای برخی از استقلالی بعد از برد دیروز، مبنی بر اینکه شش تای سال 52 جبران شد؛ گفت: «واقعا می شود چنین حرفی زد؟ اتفاقا باید به شما بگویم سال 64 در زمین خاکی نظام آباد که الان بیمارستان امام حسین (ع) در آن قرار دارد در حضور اکثر بازیکنان استقلال این تیم را شش تایی کردیم. آن بازی شش تا درست است که فیلمش موجود نیست اما برخی از بازیکنان حاضر در آن بازی و همچنین روزنامه هایی که به آن پرداخته بودند وجود دارد و نیازی به چیز دیگری نیست.»

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از راحله ...

برانکو به یک عروسی کاملا فوتبالی دعوت شد!
بازتاب گسترده حرکت زیبای گلزن پرسپولیس در هندوراس
ستاره استقلال 6 تایی شدن پرسپولیس را تبریک گفت
حرکت جوانمردانه بازیکن پرسپولیس در بازی دیروز
خانواده نوروزی و برگشت خوردن چک های باشگاه"پرسپولیس"
قلعه نویی از لیگ برتر ترکیه پیشنهاد داشت
حمله بهترین هافبک راست استقلال به فردوسی پور
مدیران پرسپولیس که برای بازگشتم هیچ کاری نکردند را هرگز نمی بخشم
واکنش محمدحسین کنعانی به شایعه پیشنهاد پرسپولیس
قلعه نویی به دنبال بازیکن محبوب استقلال
کاپیتان سابق صبا به پدیده پیوست
بایرامی مهاجم تراکتورسازی: رقیب من خودم هستم
محسن قهرمانی: واقعا همان چیزی که در دلم بود را روی سینه‌ام نوشتم.
آتیلا حجازی : قسم می خورم انتقاد از استقلال پشت پرده دارد
حسین فرکی جانشین منصوریان در نفت
پیوستن رحمتی به پرسپولیس با مبلغ هفت میلیارد تومان
سوت پایان فینال سوپر کاپ فوتبال در دقیقه 63 به دستور رئیس جمهور
آماری حیرت آور از استقلال پرویز مظلومی
به نظر می‌رسد برخی فوتبالیست‌های کشورمان نمی‌توانند از دود و دم دل بکنند.
وقتی دوستان عادل فردوسی‌پور از این استقلالی خوششان آمد!