سوشا مکانی و پیامدهای انتشار عکس‌هایش- هایپرکلابز

سوشا مکانی و پیامدهای انتشار عکس‌هایش- هایپرکلابز هایپرکلابز :

بدترین اتفاقی که ممکن است بخاطر انتشار عکس‌های منتشر شده یک فوتبالیست رخ بدهد برای سوشا مکانی اتفاق افتاد. اتفاقی که نه کمکی به سطح حرفه‌ای بازیکنان می‌کند و نه اجازه می‌دهد که برخوردهای حرفه‌ای جای خود را باز کند.

سالها قبل نیز بازیکنان و مربی یکی از تیم های پرطرفدار را در میهمانی شبانه دستگیر کردند. بازیکنانی که جرم شان به غیر از حضوردر میهمانی مختلط و روابط نامشروع ، شرب خمر و استفاده از مواد مخدر هم بود.دوبازیکن را وسط میهمانی گرفتند یکی از مربیان در موتورخانه گیر افتاد و یکی شان هم که گریخته بود به هیچ وجه زیربار حضور در این میهمانی نرفت.

این اتفاق اگر در باشگاه اروپایی می افتاد رسانه ها عکس ها و تصاویر آن میهمانی را منتشر می کردند و باشگاه با حکم هایی از بین جریمه سنگین مالی تا اخراج برای بازیکنانش در نظر می گرفت.

اما روزنامه ها و سایت ها نه فردا و نه هیچ روز دیگری جرات نکردند از عکس ، خبر یا گزارشی در این مورد استفاده کنند. چرا؟ چون آقای مدیر که باخبر شد بسیار حرفه ای جلوی انتشار خبر را گرفت و شبانه با قرار وثیقه ستاره هایش را آزاد کرد.

حالا دوباره یکی از فوتبالیست ها با اتهامی از همین دسته مواجه شده . با این تفاوت که عکس های او در یک خانه منتشر شده و ظاهرا اتهامات سنگین هم نیست و البته کار به این برخورد رسیده. سوشا مکانی اگر در یک باشگاه حرفه ای خارج از ایران مشغول به بازی کردن بود شاید بازدداشت نمی شد اما درصدی از قراردادش را از دست داده بود یا حتی ممکن بود از باشگاه بدون منافع اخراج شود. اما امروز اتفاقی که در مورد او افتاده ابعادی اجتماعی دارد و شاید عده ای هم حامی پیدا کند. کما اینکه مهدوی کیا مصاحبه کرده و گفته که نباید در زندگی خصوصی افراد سرک کشید.

این بدترین پایان برای ماجرای عکس هاست . بدترین پایان برای همه کسانی که انتظار داشتند فوتبال ایران کمی سمت و سوی حرفه ای به خودش بگیرد. مدیران باشگاه پرسپولیس دست روی دست گذاشتند و همچنان هم هیچ عکس العملی ندارند و بازیکن باشگاه پرسپولیس نه به خاطر مسوولیت هایش در قراردادی که امضا کرده که به خاطر مسائلی خارج از فوتبال زندانی شده.

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از علی‌محمد کرامت

خاطره‌انگیزترین تصویر مردم از علی دایی
همگروهی سخت تیم ملی هندبال ایران برای صعود به المپیک
با«قهرمان محبوب ورزش ایران» چه کردی آقای رضازاده؟
MSN مثلث وحشت بارسا
کی روش: شاگردانم باید در سرما و گرما بجنگند
شادی سردار و قائمی با اسب دوم کورس
پلی آف یورو 2016 ؛ پیروزی شکننده سوئد برابر دانمارک
آناستازی یا لوزانو دوشغله می شوند؟
توجه دختر ایرانی به خوش تیپی کی‌روش!
تکذیب فشار روی مسی بخاطر ال کلاسیکو
پیشنهاد بالای آرسنال به مهاجم رئال مادرید
دادکان: انتخاب من هم کی‌روش بود
آناستازی به نیمکت تیم ملی نزدیک تر شد
موضع گیری اسدی علیه کفاشیان
اسکوچیچ در فولاد می ماند!
حمایت آشکار کفاشیان از کی روش در برابر اسدی !
تاثیرات هجمه اسدی،مایلی کهن ودوستان علیه سرمربی تیم ملی
یادداشت ژوله درباره ضیا و مظلومی!
بيخ گوش وزير ورزش چه خبر است؟
دستور ویژه رییس جمهور برای اعزام تیم ملی فوتسال بانوان به جام جهانی گواتمالا