همگروهی سخت تیم ملی هندبال ایران برای صعود به المپیک- هایپرکلابز

همگروهی سخت تیم ملی هندبال ایران برای صعود به المپیک- هایپرکلابز هایپرکلابز :

تیم ملی هندبال ایران با تیم های سوئد ، اسلوونی و اسپانیا در مسابقات مقدماتی المپیک هم گروه شد. شب گذشته و با توجه به پایان مسابقات قهرمانی اروپا با قهرمانی آلمان تکلیف تیم های حاضر در مسابقات مقدماتی المپیک هم روشن شد.

پیش از این 6 تیم به مسابقات المپیک راه پیدا کردند . تیم هایی که شامل میزبان (برزیل) قهرمان جهان ( فرانسه) قهرمان اروپا(آلمان) قهرمان آسیا(قطر) ، قهرمان آفریقا(مصر) وقهرمان آمریکا(آرژانتین) بودند. پس از این و بر اساس قوانین اعلام شده . تیم های قرار گرفته در رتبه های مهم جام جهانی و جام ملت های اروپا و تیم های آسیایی ، آفریقایی و آمریکایی در 3 گروه چهار تیمی قرار گرفتند که از هر گروه دوتیم به المپیک صعود می کند.

ایران که پیش از این به عنوان تیم دوم آسیا حضورش در گروه دوم قطعی شده بود با پایان مسابقات قهرمانی اروپا حریفانش را شناخت. حریفانی که بسیار مشکل به نظر می رسند و ایران باید در دوبازی اش پیروز شود تا به المپیک برسد.

این رقابتها در سه گروه 4 تیمی و در سه کشور مختلف از 20 الی 22 فروردین 1395 برگزار خواهد شد. تیم‌های اول و دوم هرگروه برای شرکت در المپیک 2016 ریو دو ژانیرو انتخاب می‌شوند.
بایستی منتظر تصمیم هیئت اجرایی فدراسیون بین المللی هندبال تا پایان هفته جاری ماند تا تکلیف میزبان رقابت‌ها مشخص شود.

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب