::: معرفی کامل تیم های لیگ (3): پرسپولیس, دوباره با علیییِ دایی..! :::- هایپرکلابز

ЋaMiD KaZeMi 10 سال پیش
:::  معرفی کامل تیم های لیگ (3): پرسپولیس, دوباره با علیییِ دایی..! :::- هایپرکلابز هایپرکلابز :

اگر بگذارند این تیم می خواهد با آرامش ترین فصلش را پشت سر بگذراند. آنها زودتر از همه استارت زدند تا نشان دهند عزمشان جزم است تا پس از چند فصل ناکامی از شرمندگی هوادارانشان در آیند. آنها تیم یکدست و جوانی را آماده کرده اند و امیدوارند با یک دایی با تجربه تر بتوانند لیگ را برای سومین بار فتح کنند تا به رقیب دیرینه از نظر کسب جام در مسابقات لیگ برتر برسند.

شهریار یادش هست

دایی نمی خواهد اتفاقات گذشته برایش در درفشی فر تکرار شود. او در لیگ برتر کارنامه پر فراز و نشیبی دارد و این تنها نگرانی سرخ هاست. قهرمانی با سایپا به عنوان مربی- بازیکن، دو بار چهارمی با همین پرسپولیس، دو بار مقام نازل یازدهمی با سایپا و راه آهن و مقام هشتمی با راه آهنی ها در فصل گذشته لیگ برتر. به خاطر همین عملکرد پر نوسان آقای گل جهان نمی توان پیش بینی کرد سرخ پوشان پایتخت این فصل را در چه جایگاهی به اتمام خواهند رساند اما تیم جوان و یکدست او با مدیریت مورد حمایت (جبری، قهری، زوری، صوری یا هر چیز دیگر!) واقع شده به هواداران این تیم نوید یک پرسپولیس قدرتمند را می دهد هرچند شهریار به خوبی و به واسطه حضور قبلی می داند کار کردن در پر طرفدارترین تیم کشور تا چه اندازه دشوار است و چه اتفاقاتی که ممکن است در میانه های فصل بیافتد.

هدف فقط قهرمانی

شاید برای سرخ ها که مدت هاست قدرت و صلابت گذشته را از کف داده اند کسب سهمیه آسیایی و قرار گرفتن در میان سه تیم بالای جدول نشانی از پیشرفت و در نتیجه امیدوار شدن به تیمشان باشد اما پرپسولیسی های دو آتشه اینگونه فکر نمی کنند. آنها برای اولین بار در لیگ داخلی از نظر کسب جام از رقیب دیرینه عقب افتاده اند و در مقابل سه قهرمانی آبی ها یکی کم دارند. پس فرصت از دست برود نامیدی و سر خوردگی دوباره دردسر ساز می شود. البته بهتر است هواداران و حتی مجموعه مدیریت و کادر فنی این تیم بجای نتیجه گیری در پی ثباتی باشند که این روزها اصلاً در تیم سرخ پوش تهرانی شاهد نیستیم. بی شک مهمترین عامل ناکامی های این تیم پر طرفدار نیز می تواند همین مساله باشد.

جوانگرایی

دایی در تیم ملی هم نشان داد شجاعت استفاده از بازیکنان جوان را دارد. او در دومین تجربه حضورش در پرسپولیس قید خرید ستاره ها و حتی قید حفظ ستاره های مشکل ساز را زد تا به همه ثابت کند شجاعت حسب کردن روی جوان تر ها را به خوبی دارد. خریدهای دایی برای پرسپولیس 92 عموماً جوان، سرعتی و یا سر زن هستند. به استثنای سید صالحی پا به سن گذشته اما سر زن، یونس شاکری یک سر زن تمام عیار است. عالیشاه، میلاد غریبی، علی عسگر، میثم حسینی، پیام صادقیان و کفشگری چه از نظر قوای جسمانی و چه سبک بازی سرعتی هستند که همین باعث می شود به احتمال زیاد نوع بازی پرسپولیس تحت تاثیر خریدها و البته فروش هایش دگرگون خواهد شد و باید انتظار بازی متفاوتی از پرپسولیس دایی را بکشیم.

پیش بینی شما چیست؟

با توجه به قرارداد سه ساله دایی با پرسپولیس آیا در پایان فصل رویانیان و دایی در کنار هم خواهند نشست؟ یا با توجه به تغییرات گسترده قرمزها در فصول گذشته این بار هم یکی یا شاید هم هر دوی آنها تا پایان فصل جایشان را به دیگری خواهند سپرد؟ نظر شما چیست؟

جوّ سکوهای پرسپولیس بدون جادوگر را چگونه ارزیابی می کنید؟ آیا با یک دو شکست صدای علی کریمی از جانب هواداران سرخ بلند نخواهد شد؟

منبع :http://goal.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از ЋaMiD KaZeMi

گزارش ویژه: فهرست کامل خروجی های لیگ برتر / ذوب آهن در صدر
گزارش - داماش در یک قدمی فروپاشی / توفان در شهرباران
تراکتور3 - شهرداری 3 - گلهای کاظمیان شکفت !
نبی: 6 دیدار دوستانه در راه است
یاوری عصبانی شد ، جابر را 550 میلیون فروختند!
محسن قهرمانی از قضاوت در نیم فصل دوم باز ماند/ ترکی اصلا نیامد!
یادداشت: ناکامی در لیگ قهرمانان، توفیق اجباری میلان!
هامبورگ تایید کرد؛ مصدومیت شدید فن در فارت
دورتموند و خرید فریدریش برای فرار از بحران
ریبری: خیلی بد می شد اگر به جام جهانی نمی رفتیم
برزیل در ساحل مقابل ایران زانو زد/پسران شگفت انگیز اوکتاویو
گزارش روز- مصدومیت جنجال برانگیز والدس
کتاب «درخت سال نوی من» نوشته آنچلوتی
حاتمی پرسپولیسی شد؛ آقای کلکسیونر شاگرد جدید دایی
گوچی: حالا رکورد دار جهانم/ در لیژ راحت نیستم
برادران بندر چقدر برای جام جهانی شانس دارند؟
علیرضا حقیقی به حالت قهر به رختکن رفت
پرسپولیس 3 – راه آهن یک ؛با حضور مسلمان
تراکتورسازی 30 میلیون جریمه شد/ فرار از کسر امتیاز!
رای گیریه فیفا عادلانه هست؟