سرمايه گذاري جنجالی ماريا شارپوا تنيسور معروف جهان - هایپرکلابز

پدرام ز 9 سال پیش
سرمايه گذاري جنجالی ماريا شارپوا تنيسور معروف جهان - هایپرکلابز هایپرکلابز :

"ماريا شارپوا" تنيسور معروف روس که اخيرا در رنکينگ جهاني به پله دوم سقوط کرده است خط توليد شکر و آبنبات و انواع تنقلات شيرين راه اندازي کرده است و آن را "شوگر پوآ" نام نهاده است.اين کارخانه 12 طعم مختلف شکر و آبنبات توليد ميکند که گفته ميشود هر بسته 84 گرمي اين محصول برابر با 21 قاشق چايخوري شکر و يا دو قوطي کوکاکولاست.

شارپوآي 25 ساله به خاطر اين سرمايه گذاري جديد مورد انتقاد متخصصان تغذيه کودک قرار گرفته است. آنها اين مواد را فاقد ارزش غذايي معرفي کرده و حتي آن را براي زنان و دختران جوان مضر اعلام کرده اند.
او در اين رابطه اعلام کرده است: من هميشه عاشق شيريني جات بوده ام و زمانيکه در روسيه بودم هميشه بعد از يک تمرين سخت از پدر و مادرم آبنبات چوبي پاداش ميگرفتم و هنوز هم دوست دارم بعد از تمرين آبنبات بخورم. همين انگيزه مرا وادار به راه اندازي خط توليد آبنبات کرده است.
منتقدان ميگويند او به عنوان يک ورزشکار نقش مهمي در ارتقاي الگوي سلامت خانواده ها دارد. اما انتخاب آبنبات به عنوان يک منبع پول ساز انتخاب درستي از سوي اين ورزشکار نبوده است و مطمئنا" عواقب فراواني براي مصرف کنندگان آن در پي خواهد داشت. ناگفته نماند که قیمت هرکدام از اين بسته ها 5.99 دلار است

منبع :http://pardad.ir

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب