آموزش كسب درآمد از اينترنت- هایپرکلابز

آموزش كسب درآمد از اينترنت- هایپرکلابز هایپرکلابز :

آموزش كسب درآمد از اينترنت- هایپرکلابز


اینترنت دنیایی بسیار متنوع است . به گونه ای که یک کاربر می تواند از آن استفاده های گوناگون بکند . به عنوان مثال :
1- برای ایجاد ارتباط ( از طریق چت و یا ایمیل و یا شبکه های اجتماعی )
2- برای بازی ( که امروزه سایتهای ارائه دهنده بازیهای آن لاین در ایران بسیارند )
3- برای تحقیق و یا تهیه مطالب آموزَشی ( شما کمتر مطلبی را می توانید پیدا کنید که در اینترنت نباشد )
4- ثبت نام و یا انتخاب واحد در دانشگاهها
5- دانلود موسیقی ، فیلم ، نرم افزار ، بازی و ...
6- بانکداری اینترنتی
اما مهمترین استفاده ای که شما از اینترنت به عنوان یک منبع نامحدود می توانید بکنید کسب درآمد از آن بدون صرف هیچ هزینه ای است . البته منظور عضوشدن در شبکه های هرمی و یا سایتهای کلیکی نیست.
اجازه دهید برای روشن شدن مطلب موضوع را از دریچه دیگر توضیح دهیم :
آیا شما با مفهوم فروشگاه اینترنتی آشنا هستید ؟
امروزه درتمامی دنیا و نیز کشورعزیز ما سایتهایی وجود دارند که محصولات زیادی اعم از : مجموعه نرم افزار ، لوازم آرایشی و بهداشتی ، لوازم تزئینی و خیلی چیزهای دیگر را از طریق فروشگاه اینترنتی به فروش می رسانند. حال باید بدانید که شما به عنوان یک سایت یا وبلاگ با میانگین بازدید بالا می توانید به عنوان بازاریاب اینترنتی در فروش محصولات عمل نمایید . البته این کار بسیار ساده ای است و اصلا با مفهوم بازاریابی سنتی که به صورت حضوری (و البته کمی سخت ) صورت می گیرد ،تفاوت دارد . در بازاریابی اینترنتی اصلا احتیاج به معرفی و بازاریابی به صورت حضوری نیست . بلکه شما با ثبت نام در فروشگاههای اینترنتی معروف ( و البته معتبر ) کد تبلیغاتی از آنها دریافت می نمایید . ثبت نام به این صورت است که شما بعد ازورود دنبال گزینه همکاری در فروش می گردید ، بقیه مراحل تکمیل اطلاعات فردی و نهایتا وارد کردن ایمیل شماست ، به گونه ای که پس از اتمام مراحل ثبت نام گزینه فعال سازی به ایمیلتان فرستاده می شود . شما با کلیک بر گزینه فعال سازی وارد سایت مربوطه و همچنین نام کاربری خود به عنوان فروشگاه اینترنتی می شوید.
بعد از ورود به به اصلاح اکانت خودتان و دریافت کد تبلیغات محصولات و همچنین قرار دادن آن در سایت و وبلاگ خودتان محصولات آن فروشگاه در انتهای سایت شما نمایش داده می شوند ، حال یک بازدید کننده که وارد سایت و یا وبلاگ شما شده با کلیک بر روی محصول مورد نظر وارد سایت فروشگاه مرکزی شده و با خرید آن محصول شما از یک مبلغ پورسانت ( 15 تا 30 % ) بهره مند می شوید که کل مبلغ پورسانتهای شما پس از آنکه به سقف مبلغ قرارداده شده توسط فروشگاه اصلی رسید به طور اتومات به حسابتان واریز می شود . اکنون ممکن است بگویید که ممکن است پورسانتهای شما به حسابتان واریز نشود و ما در جواب می گوییم که کاملا منطقی است . امروزه سایتهای فراوانی هستند که پورسانتها را یا خیلی دیر و یا اصلا واریز نمی کنند . به همین منظور ما چند فروشگاه معتبر و معروف را به شما معرفی می کنیم . توجه داشته باشید که این سایتها برای ثبت نام اصلا از شما وجهی دریافت نمی کنند و بعضی از آنها علاوه بر واریز مبلغی در همان لحظه اول ثبت نام به عنوان پاداش و افزایش انگیزه شما ، اقدام به آموزش شما از طریق ارسال ایمیل می نمایند که از جمله آنها می توان به سایتهای زیر اشاره کرد :

سایت پایگان ( که با واریز 2 بار در ماه امکان ورود شما را به دنیای وب مسترها فراهم می کند )

سایت میزبان ( با امکان درج فروشگاه شخصی به تعداد زیاد )

بعد از ثبت نام در سایتهای فوق شما باید نهایت تلاش خود را در زمینه افزایش بازدید از وبلاگ و یا سایت خود ، بکنید زیرا هر چه بازدید از سایت شما بیشتر باشد امکان فروش و دریافت پورسانت شما هم بیشتر خواهد شد .

منبع :http://www.printercom.ir

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب