ساعتی برای تشخیص آلودگی- هایپرکلابز

عباد محمدي 10 سال پیش
ساعتی برای تشخیص آلودگی- هایپرکلابز هایپرکلابز :

هوای این روزهای تهران در شرایط خوبی به سر می برد اما روزهای سخت و آلودگی نیز دور از این شهر شلوغ نیست و آلودگی بدترین دشمن سلامت هر انسانی در تمام دنیاست از این رو باید کمتر در این شرایط حضور داشته باشیم.
دانستن میزان آلودگی هر نقطه می تواند به شما کمک کند که بهترین تصمیم را در مورد اقامت یا ترک محل بگیرید اما تا به حال شرایطی برای بدست آوردن میزان آلودگی در لحظه نبوده است ولی ابزاری جدید قرار است به کمک انسان ها بیاید.
"آبرو" دستگاهی جالب است که توسط "نیکولاس اتور" طراحی شده است. این دستگاه که به مانند ساعت به دست متصل می شود می تواند در هر لحظه میزان آلودگی محیطی که در آن قرار دارید را به شما بگوید.
این دستگاه مجهز به سنسورهای تشخیص آلودگی است که تنها با روشن شدن می تواند میزان بدی هوا را به شما گوش زد کند. این دستگاه همچنین در شرایط حساس شروع به هشدارهای ناگهانی در مورد سلامتی می کند و آن ها را بر روی تلفن همراه به نمایش در می آورد.
این دستگاه قرار است به سیستم های مختلفی برای انجام عملیات های به موقع نیز مجهز شود تا در شرایط خاص بگوید لازم به چه کاری برای حفظ سلامتی است. این دستگاه می تواند بسیاری از بیماری هایی که ناخواسته به سراغ ما می آیند را از بین ببرد.

منبع :http://www.yjc.ir/fa/news/4404760/%D8%B3%D8%A7%D8%...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب