معرفی پورشه 840 اسب بخاری - هایپرکلابز

معرفی پورشه 840 اسب بخاری - هایپرکلابز هایپرکلابز :

ویمر RS نامی شناخته شده در دنیای تیونینگ خودرو است و طی یکی از جدیدترین پروژه های خود به سراغ پورشه 997 توربو رفته و با توجه به بهینه سازی و اصلاحات صورت گرفته توان خروجی آن را به 840 اسب بخار رسانده است. رنگ طلایی ویژه این خودرو نیز نظرها را به سوی خود جلب می کند.

شرکت آلمانی ویمر RS بیش از 20 سال است که در کسب و کار تیونیگ خودرو فعالیت می کند. افزون بر تیونیگ چیپ/ECU، این شرکت به تولید سیستم های اگزوز سفارشی فولاد ضدزنگ نیز می پردازد. طی پروژه جدید ویمر، پورشه 997 توربو کابریولت به عنوان خودرو پایه انتخاب شده است. در حالت استاندارد، این خودرو توانایی تولید 480 اسب بخار نیرو و 620 نیوتن‌متر گشتاور را دارد که توسط یک پیشرانه 3.6 لیتری شش سیلندر تخت تولید می شود.

برای ارتقا نیروی خروجی و عملکرد، ویمر دستگاه های الکترونیکی پیشرانه را تیون کرده و همچنین یک سیستم توربو دوقلو را بکار گرفته است. این ارتقا شامل سیستم توربوشارژ دوقلو، شمع های جدید، پمپ سوخت قدرتمندتر و لوله های فشار تقویت شده می شود. کلاچ اسپرت‌تر و تهاجمی‌تری نیز در نظر گرفته شده تا در مجموع نیروی خروجی پیشرانه به 840 اسب بخار و بیشینه گشتاور به 870 نیوتن‌متر افزایش یابد. هنوز اطلاعاتی درباره شتاب، بیشینه سرعت و همچنین قیمت ویمر 997 توربو کابریولت منتشر نشده است.

ساير تصاوير

معرفی پورشه 840 اسب بخاری - هایپرکلابز معرفی پورشه 840 اسب بخاری - هایپرکلابز
منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب