کارگاه آشنایى با تصویرسازى پرندگان برگزار می‌شود- هایپرکلابز

M* Razaghi 10 سال پیش
کارگاه آشنایى با تصویرسازى پرندگان برگزار می‌شود- هایپرکلابز هایپرکلابز :

به گزارش خبرگزاری فارس، کارگاه تئوری پرنده شناسی و پرنده نگرى 22 مهرماه و کارگاه تصویرسازى پرندگان 23 مهرماه از ساعت 17 تا 20 در مجموعه فرهنگی هنری ایوان شمس برای برگزیدگان نخستین دوره تصویرسازى محیط زیست با محوریت پرندگان برگزار خواهد شد.
هدف از برگزاری این کارگاه بالا بردن سطح کیفی آثار هنرمندانى است که در نخستین دوره تصویرسازى محیط زیست منتخب شده اند.
کارگاه آشنایی با پرندگان با حضور پرویز بختیاری استاد پرنده شناسی و پرنده نگرى به صورت تخصصی 22مهرماه برگزار می شود.
همچنین کیانوش غریب پور از استادان تصویرگری کشور نیز 23 مهرماه کارگاه آموزشی تصویرسازى پرندگان را برای ٢٠ هنرمند انتخاب شده برگزار می کند.
کارگاه عملی آشنایی با پرندگان ایرانی نیز به زودی در یکی از مناطق طبیعی کشور برپا می شود.
حضور ٢٠ هنرمند برگزیده در این کارگاه‌ها الزامی‌ است. این کارگاه ها رایگان بوده و هنرمندان وجهى پرداخت نخواهند کرد.
برگزیدگان باید در روزهای یاد شده به آدرس تهران بزرگراه شهید گمنام (جلال آل احمد)، تقاطع بزرگراه کردستان، مجموعه فرهنگی هنری ایوان شمس مراجعه کنند.
گروه هنرى پیله بهشت نخستین بار 16 شهریورماه سال جاری بود که با انتشار فراخوان از تصویرگران دوست دار محیط زیست دعوت به عمل آورد تا در نخستین پیوند هنر و محیط زیست با محوریت تصویرسازی پرندگان مشارکت کنند که با پایان مهلت یاد شده در نهایت 268 هنرمند آثار خود را به دبیرخانه این رویداد ارسال کردند.
هدف از برگزاری این رویداد فرهنگی هنرى، تقویت جایگاه طبیعت در عرصه هنر، پیوند هنر و طبیعت از دریچه ای جدید و ثبت گونه‌های مختلف پرندگان توسط هنرمندان اعلام شده است.
هنرمندان برگزیده برای تصویرسازى پرندگان به انتخاب فاطمه رادپور، مهکامه شعبانی و کیانوش غریب پور متعاقباً معرفی خواهند شد.
آثار خلق شده این هنرمندان در خانه هنرمندان ایران به معرض نمایش گذاشته می‌شود.
این رویداد توسط گروه هنری پیله بهشت با حمایت انجمن تصویرگران ایران، شهرداری تهران، خانه هنرمندان و سازمان آگهی های روزنامه ایران برگزار می شود.

منبع :http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=1392072000...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب